reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Frezja_1 dziękuję :) ale powiem szczerze że leżę i zdycham.... Boli jak nie wiem, a odkręcenie kranu to się może schować... :( od jutra odstawiam acard, bo przy takim czymś nie będę ryzykować
A powiedzcie mi jeszcze, bo od wczoraj wieczór czuje taki ucisk w lewym jajniku, szczególnie jak leżę na lewym boku. Czy jest opcja jakiejś torbieli?? Miałam przedwczoraj usg u innej gin i nie mówiła mi nic o torbieli, a chyba by powiedziała jakby miała być... Za to obraz jajników był "piękny" jak przy policystycznych :( nigdy wcześniej takiego obrazu nie było :(
 
reklama
Dzieki dziewczyny :) ciaza oczywiscie zagrozona bo ciagke jakies brzydkie plamienia sa, tak ze dzis poszlam skontrolowac co sie tam dzieje i zapewne zwuekszyc dawki lekow na podtrzymanie i bylam w pelbym szoku kiedy lekarz powiedzial ze on juz widzi ze ciaza jest zywa i bardzo ladna i wlaczyl dzwiek bijacego serduszka. Dzis dopiero 6t2d. Dawkowanie lekow zwiakszone, nakaz jak nawiecej odpoczywania, kontrol za 2 tyg i zobsczymy... jedno jest pewne, poprzednie 3 ciaze nie rozwijaly sie dobrze, od poczatku na obrazie usg bylo widac ze cos jest nie tak wiec teraz uslyszec serduszko w 6tyg i uslyszec ze piekna ciaza spowodowalo ze sie poryczalam jak dziecko, za co jeszcze dostalam ochrzan od lekarza bo emocje silne tez mam niewskazane z racji zagrozenia. Jak to doktor powiedzial, jak z kwiatuszkiem, chowamy od nasionka, dbamy jak tylko mozliwe i patrzymy na rozwoj. Mamy nadzieje ze tym razem sie uda... choc nadal z pokora przyjmuje kazdy rozwoj sytuacji, teraz mam troszke wieksza nadzieje...
 
Hej dziewczyny. Też poronilam, w lipcu dokładnie w 5+0tc teraz znowu jestem na początku w ciąży i bardzo się boję [emoji33]biorę duphaston, acard i eutyrox każdy bol prowadzi do okropnego strachu jutro zaczynam 5tc jestem przerażona że to znowu się powtórzy mam różne bóle brzucha co jakiś czas dziś rano było super teraz znów mnie boli, kłuje ciągnie po lewej stronie brzucha, mam uczucie pelnosci jakby lekkiego ucisku wzięłam nospe, magnez i leżę okropnie się boję.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Totois nie noc nie bralam, zwykle suple jak juz od 3 lat, kwas foliowy, kwasy omega, czerwone winko na relax i tyle. Ciaza nie byla planowana, to byl mega szok, jeden stosunek zaledwie, nie liczylam sie wogole z czymkolwiek, zarezerowalam nam wakacje na 3 marca ktore nam niestety przepadna no ale... sila wyzsza :) niby wiadomo ze jeden raz wystarczy ale jak czlowiek sie stara tyle lat, obserwuje, planuje i w wiekszosci nici z tego to potem jednak jest szok. Nie czulam sie pierwszy raz w zyciu ani jak na okres ani jak na ciaze... zero objawow na jedno i drugie. Zreszta do tej pory nic totalnie, brzuch nie boli, nie mam skurczy jak wczesniej przy poronieniach, nie czuje jakos intensywnie zapachow, czasem zamdli ale bardziej apetyt niz mdlosci puki co, zero boli piersi czy jajnikow, no nic a wczesniej to mialam palety objawow. Tak ze nadal ciezko mi wyjsc z szoku. Gdyby nie te krwawienia byloby idealnie wrecz.

Kruszynka bardzo mi przykro... trzymaj sie w tych ciezkich chwilach, ja poronilam 3 razy miedzy 6 a 8 tyg i tez teraz jestem na tym etapie wiec wiem co czujesz bo sama sie koszmarnie boje.
 
Kari 3 razy to straszne bardzo mi przykro
. Cała noc nie spalam o 5 wzięłam dwie nospy to troszkę przeszło ale mam bóle dalej i Promieniuja do kręgosłupa i dreszcze [emoji15] możliwe żeby w 5tc nie daj Boże pozamaciczna się tak objawiala? Wszędzie czytam ze to za wcześnie.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kruszynka123 jak masz dreszcze to moze podjedz na ip. To nie brzmi dobrze. A jak jest wszystko ok to sie uspokoisz. Sprawdzą, czy jest pecherzyk w macicy. Trzymam kciuki. Postaraj sie uspokoic i myslec pozytywnie. Bole i ciągnięcia sa naturalne, ale te dreszcze niepokojace.
 
Frezja już mi trochę, dreszcze ustąpiły może się zatrulam wczoraj? Miałam też lekka biegunkę. I mam mega mdlosci ale to pewnie ze zmęczenia. Jeśli do jutra nic się nie zmieni to pójdę do mojego gina rano żeby spr czy wszystko ok w czw beta była 2335 więc pecherzyk już musi być widać.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kruszynka123 czesc Ci, 3mam kciuki za te ciążę ja sobie nie wyobrazam swojego stresu jak daj Boze wreszcie sie uda po stracie;) ja i tak jezcze do doleczenia, na pewno bede sie starac o tym jak najmniej myslec ale przy Twoich objawach ciezko doczekac do wizyty bez stresu. Staraj sie byc spokojna chyba ze coc niepokojacego sie dzieje to wal na IP. Obys szybko zobaczyla fasolke:)
 
reklama
@kruszynka witaj :) oby to nie bylo nic nie tak trzymam kciuki aby z tą ciaza sie udalo i do konca bylo wszystko ok. A jesli chodzi o nospe w ciazy to lepiej nie korzystac z niej za czesto któraś z dziewczyn pisala pisala dzlaczego tylko teraz nie wiem czy na tym watku czy na poprzednim na ktorym bylam przed poronieniem.
 
Do góry