reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@zosiak Też się nad tym zastanawiałam. Jedyne co znalazłam, to że kwas foliowy ma udowodnioną skuteczność w przeciwdziałaniu wadom cewy nerwowej, a w przypadku folianów nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży. W przypadku folianów - przeprowadzono badanie porównawcze z kwasem foliowym jedynie na kobietach niebędących w ciąży i wynik badań był zbliżony (jeśli chodzi o stężenie w krwi i osoczu).
 
Moje watpliwosci co do metyli sa od kad tu jestem ale jest pewne ze kobietom sie udaje tylko czy ma swns juz teraz faszerowanie sie tym wiem mam wysoka homocysteine ale czy nie da siw jakos naturalnie tego zbic pije sok z burakow czego nie nawidze pamoetam jak mowilam mojej mamie jak jeszcze zyla ze ja burakow to ja nie bede jesc i nie zmusi mnie nikt jaki los jest przekorny oczywiscie snila mi sie po wynikach i mowila no i co to pijemy soczek. Zastanawiam sie tez nad orzechami ale sa mega kaloryczne:/ ale tez je lepiej lubie.
Co do samych metyli moze zaczne dopiero w grudniu albo styczniu.
 
@zosiak a jaki masz poziom homocysteiny? Robilas te mutacje? Przepraszam, ale zapomnialam.
Ja dziś po usg. Pęcherzyk jeden w prawym jajniku 15,3mm, ale endo jedynie 5 mm. 9 dc. Lekarz mowi, ze ma jeszcze czas, ale i tak mysle, że kiepskie. Chociaz u mnie kolo 13 dc zawsze ma okolo 7, to moze jeszcze podrośnie. Ile ono rosnie na dobe, wiecie moze?
@roxie123 a u Ciebie jak podgladanie, akcja się rozkreca?;)
 
@Frezja_1 mam bardzo wysoka bo az 14,3 ale podejzewam od czego od zlego stylu zycia ciagly stres zmeczenie i brak ruchu. Chodze na spacery ostatnio pije melise i cwicze joge oraz te buraki pije co drugi dzien :) mam nadzieje ze sie poprawi ale musze nastawienie zmienic. Narazie mutacji nie robilam poerwsze planuje wizyte u ginekologa;) w zwiazku z tym ze i tak heparyne bede miec musze zapytac jak dostac refundacje na nia i wtedy ewentualnie zrobie plus konsultacja z genetykiem ale to jak mowie dopiero styczen.
Apropo 14 mam wyrywanie 8 kolejnej juz i strasznie sie boje tego bolu po juz ostatnio mnie bardzo meczylo:(
 
Frezja moze jakies czerwone winko warto by pic na to endometrium? Nie bardzo sie na tym znam.

Madzia ogromne gratulacje.

U mnie jajniki zaczynaja wiercic, zbliza sie owu,dzis 11dc,jutro mam meza wiec chyba Go zbalamuce troche :). Sluchajcie, mam pytanie,bo Wy tu wiecie wszystko. Wiem,ze ostatnio czesto jest mowa o mutacjach. Ja nie robilam badan, i raczej nie bede robic. Pisalam,ze lekarz obiecal mi przy nastepnej ciazy clexane. Ale moje pytanie jest takie,skoro mam dziecko,czy myslicie,ze mimo to moge miec mutacje? Czy jest sens kluc sie w ciazy? I jakie tak naprawde skutki uboczne ma clexane?
Sorki,mialo byc jedno pytanie. Ale wiem,ze wybaczycie.

Jeszcze jedno,skoro poronilam dwa razy,ale mam dziecko to czy moge sie dopominac o clexane na refundacje?
 
@hona mamy podobne dylematy. Ja tez sie zastanawiam, czy robic te mutacje. Pierwsza ciaza ksiazkowa, druga... hm z synkiem bylo wszystko ok do samego konca, tylko, ze urodzilam w 16 tc, z szyjka tez bylo ok, wiec lekarz po fakcie obstawial jakas bakterie. Ja to juz niczego nie jestem pewna, ale postanowiłam zrobic te badanie na mutacje. Po niedzieli zamowie, bo inaczej ciagle bede sie zastanawiala. Nie chce brac czegos na wyrost. Ja uwazam, ze wszystko ma jakies skutki uboczne, dlatego trzeba sie wspomagać " z głową".
Winko wlasnie popijam.:)
 
Właśnie wracamy jestem wykonczona na 22 bd w domu więc tak na szybko pisze przepraszam jutro będę nadrabiać gratulowac itd . bo dzisiaj ciężki dzień akcja z babka i wg nic na oczy nie widzę śpi w w aucie no ale już mi lepiej bo M mnie wziąć na zakupy takie domowe [emoji4]
No iii 12dc pęcherzyki mam 2 jeden 19mm a drugi 19,3mm mówił że na razie nie będzie mi wciskal pregnylu bo powinny same pęknąć bo są odp wielkości endo powiedzial bardzo lade grubiutkie nie wiem ile ale dzidzi ma się gdzie przykleić [emoji4] kazał pojutrze atakować męża wg usmialam się mówił żeby głowa była wolna to się uda . U mnie z tym kiepsko bo babka nerwy no ale zobaczymy owulacja w końcu będzie tak jak ma być [emoji4] mam nadzieję ze pekna mówi że sobie poradzą same bez wspomagania gdyby widział potrzebę to by mi kazał przjechać na razie jak nie zaskoczę za 2 cykle to wtedy kolejny krok .
No także dobrze jest [emoji4] dziękuję za kciuki [emoji8] teraz aby do przodu [emoji4] buziaki dobranoc [emoji25][emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 super wieści. Powiem Ci szczerze, ze balam sie ze bedziesz miala z 5 pęcherzyków a tu dwa piekne.Czyli juz w tym cyklu nie sprawdzacie czy pekly? Trzymam kciuki by sie udalo.
Ja w pn ide sprawdzic co i jak.
 
Do góry