reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Funia90 ja napewno skorzystam z Twojej pomocy przy pilnowaniu tych spraw. Oby bylo mi to dane.

@Marika92 takiego traktowania to ja nie rozumiem. ja moja córkę ze szmatą ganiam po domu. Wie że przegina i się ogarnia a w trakcie ucieczki zaczyna się śmiać ;-) i tyle. A nie bicie. A na takie zachowanie jak piszecie to psychicznym trzeba być
 
reklama
Boże :) właśnie mój chłopak zrobił mi niespodziankę :))))) mówił mi dziś ( a pracuje w Norwegii) że jakiś kolega przyjedzie i ma dla mnie niespodziankę... Ja zła że teraz wieczorem w szlafroku muszę otwierać drzwi jakiemuś typowi.. I nagle mówi mi przez tel że jego kolega już jest i mam wyjść a ja stanowczo że nie [emoji14] na co mówi mu niby że ma wejść do nas normalnie bo jestem w piżamie i ktoś puka do drzwi - ja zła.. Otwieram a tam ON mój chłopak :D hihihi radocha niesamowita <3 uwielbiam :)))))

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże :) właśnie mój chłopak zrobił mi niespodziankę :))))) mówił mi dziś ( a pracuje w Norwegii) że jakiś kolega przyjedzie i ma dla mnie niespodziankę... Ja zła że teraz wieczorem w szlafroku muszę otwierać drzwi jakiemuś typowi.. I nagle mówi mi przez tel że jego kolega już jest i mam wyjść a ja stanowczo że nie [emoji14] na co mówi mu niby że ma wejść do nas normalnie bo jestem w piżamie i ktoś puka do drzwi - ja zła.. Otwieram a tam ON mój chłopak :D hihihi radocha niesamowita <3 uwielbiam :)))))

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Super niespodzianka [emoji2] Czyli noc będzie wasza [emoji14][emoji14][emoji14] miłego wieczoru [emoji8]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 nie opuszczaj nas. Będziemy Cię wspierać. Z nami lepiej to wszystko zniesiesz. Tak mi Cię żal:*

@Funia90 jak dobrze, że trzymasz rękę na pulsie. Na pewno wszystko będzie dobrze:)

@Marika92 ale niespodziankę Ci facet zrobił, super :)

Eh przepraszam Was ale pisze z telefonu i nie wiem co miałam do Was pisać.

Ja oczywiście ciągle się martwię czy wszystko dobrze z dzidzią. Dziś od rana jakoś lepiej się czułam, mdłości bardzo małe, piersi mało bolały więc panika, ze pewnie serduszko się zatrzymało. Pojechałam do szpitala bo mój lekarz miał dyżur na patologii ciąży i zrobił USG i Maleństwo żyje. Nie wiem czemu dziś lepiej się czuję. Ale generalnie to strasznie wszystko przeżywam. zwariuję zanim urodzę.
 
@Marika92 cudowne wiesci[emoji5]cieszcie sie soba[emoji5]

@Olasec wiem kochana ,ze sie martwisz i doskonale Cie rozumiem,ja mialam bardzo ciezki psychicznie poczatek ciaze wiec wiem...
W dodatku u mnie teraz dochodza nastepne stresy:/ ale musimy wierzyc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Marika92 niespodzianka rewelacyjna. :) Wyobrażam sobie Twoją minę i radochę chłopaka, że mu się tak sprytnie udało.

@Olasec, wcale się nie dziwię, że się martwisz. Też bym poleciała. Jeszcze bym w drodze Ciebie prześcignęła. To już tak jest, że po przykrych doświadczeniach uważa się na wszystko i jeszcze więcej. Bądź czujna, słuchaj organizmu, lekarza, bierz leki i powoli do przodu. Tylko tak spróbuj nie stresować się za mocno...ciom? Maleństwo jest pod dobrą opieką.
 
@Marika92 ale niespodzianka ! :) takie niespodzianki to ja rozumiem :p
Naciesz się Nim ;)

@roxie123 żyję żyję :D pojechaliśmy razem z M na IP w poniedziałek bo plamienia jeszcze były ( delikatne, ale jednak ) do tego brzuch mi się stawiał i pobolewał, więc nie było na co czekać.
Zostawili mnie w szpitalu i wczoraj wyszłam do domku. Z Juleczką wszystko dobrze. Podali mi w szpitalu luteine i nospe.
Źle mi hemoglobina wyszła więc lekarz wypisał żelazo i dodatkowo luteine .

@Funia90 wszystko będzie dobrze :*

@Olasec wszystko będzie dobrze, musi być :) który tc u Ciebie?

Dziewczyny byliśmy z M pod koniec września w spółdzielni zgłosić, że kupiliśmy mieszkanie i żeby pozmieniali wszystko na Nas.
Babka kazała wypisać deklarację na śmieci ile osób będzie mieszkało, więc wpisaliśmy, że dwie. Dała wydruk ile płacić czynszu i nr konta. M zrobił przelew na początku tygodnia a ja wczoraj patrzę a baba wpisała do zapłaty za jedną osobę za śmieci. Pojechaliśmy tam dzisiaj i jej mówię, żeby to sprawdziła ile osób jest wpisanych bo my zgłaszaliśmy, że dwie a ja na kartce mam że jedna.
Faktycznie źle wpisała.. Pytam się jej czy to jakoś nadpłacić to mi mówi, że nie trzeba :D
Ja się jej pytam czy na pewno, żebym później problemów nie miała. To mi mówi, że na pewno tylko, żeby pamiętać od przyszłego miesiąca, żeby te 12 złotych więcej do czynszu doliczać. :D
 
reklama
Do góry