reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kari21 mam nadzieje ze wszystko dobrze u Ciebie.

Czy to normalne ze przeziebienie praktycznie minelo a gnaty jeszcze dwa tygodnie bola? Katar i kaszel tez lekki mam juz miesiac czasu. Zaczyna mnie to irytować.
 
reklama
@roxie123 To ja napiję się z Tobą - właśnie sobie również zrobiłam. Z tymże ja liczę ile pieniędzy na ZUS muszę wydać, bo 15-sty się zbliża wielkimi krokami :p A obiad dopiero po pracy zacznę robić... Ale na razie pomysłu brak.

Przez Was zmobilizowałam się by pomierzyć sobie cukier. I kurczę - mierze rano i mam 110-120, a godzinę po posiłku mam ok 90, a dwie godziny po posiłku - 110-120... Chyba jednak coś mój organizm też szaleje i będę musiała się wybrać do diabetologa... Któraś z Was zmaga się z cukrzycą?
 
Ja też się dołączam z poranną kawką, mogę? :)

Wstaję od poniedziałku jakbym kaca miała, nie mogę zwlec się z łóżka i walczę z każdą minutą dnia, żeby zmusić się do czegokolwiek... masakra :( czekam na @ jak na zbawienie... niech to się już zacznie, minie i zacznie się nowy cykl. Tempka spadła dzisiaj do podstawowej, to może @ przyjdzie jeszcze dzisiaj...

Jutro idę do gin, zastanawiam się jak ją podejść: od razu z grubej rury prosić o jak największą ilość badań, czy czekać co ona powie? Jak myślicie?

Zależy mi na tym, aby dostać od niej jak najwięcej badań, bo wtedy zrobię je w ramach Medicover bezpłatnie. Te których mi nie przepisze zrobię na własną rękę. Niby jestem w stanie wydać teraz na diagnostykę ile trzeba, ale wiadomo, że im więcej zrobię bezpłatnie, tym więcej będe mogła zrobić teraz płatnie... Taki paradoks :D
 
@hona to nie minie nigdy[emoji29]

@Ewarut nie ma takiej mozliwosci,ciaze wykaze tylko bhcg,a ten hormon jest obecny tylko podczas ciazy we krwi i moczu.

@Frezja_1 moze zaskoczysz na kanarach[emoji4]

@witch84 faktycznie cukier po 2 h chyba za wysoki ale ja sie za bardzo nie znam:/
Moje wyniki sa w przychodni,Pani przez tel tylko powiedziala,ze sa super.


Mialam miec dzis wizyte ale lekarzowi cos wypadlo i przesuneli mi na poniedzialek.
Po czym wczoraj robilam krzepliwosc i sie jej przyjrzalam i aptt mam na granicy normy,chyba biore za mala dawke heparyny.
Ok 16 jade na ip bo moj lekarz ma dyzur i mam nadzieje,ze zerknie mi na te wyniki i da wieksza dawke clexane bo jestem cala w stresie:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej. Ja tylko pisze po raz ostatni. Daje znac jak parszywie mnie los skopal dodatkowo do mojego stanu :( mam najgorsza z mozliwie dla mnie wyobrazalnych opcji, dzis po usg, zarodek nadal jest, serca nie ma, wedlug om 8tydz wg usg 5tydz. Za tydzien kolejne ostatnie usg i wybor zabieg lub tabletki. Tzw poronienie wstrzymane, 3 raz w moim zyciu. Wiecej nic nie dodam bo to doslownie gwozdz w moje serce, wilalabym zeby nic juz tam nie bylo jesli juz, zeby bylo po wszystkim. A jest wszystko co najgorsze przede mna.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja tylko pisze po raz ostatni. Daje znac jak parszywie mnie los skopal dodatkowo do mojego stanu :( mam najgorsza z mozliwie dla mnie wyobrazalnych opcji, dzis po usg, zarodek nadal jest, serca nie ma, wedlug om 8tydz wg usg 5tydz. Za tydzien kolejne ostatnie usg i wybor zabieg lub tabletki. Tzw poronienie wstrzymane, 3 raz w moim zyciu. Wiecej nic nie dodam bo to doslownie gwozdz w moje serce, wilalabym zeby nic juz tam nie bylo jesli juz, zeby bylo po wszystkim. A jest wszystko co najgorsze przede mna.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Matko... [emoji33] brakuje mi słów... strasznie mi przykro... [emoji24]

czy jest ktoś obok Ciebie kto może Cię teraz wesprzeć?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry