reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej wszystkim
Dziewczyny nie śpię już chyba 5dzień w tym dwie noce zero snu, jestem wykończona już nie wiem co robić.... Nie mogę spać mam jakieś leki,nerwy nie wiem o co chodzi....ostatnie dwa tygodnie chorowalam a to katar,później angina i antybiotyk i teraz jak mi lepiej nie mogę się wyspać, jestem wykończona choroba i bezsennoscia nie wiem co mam robić.... Płakać mi się chce... Taka bezradność mnie ogarnęła nie wiem czy to ciąża tak wpływa czy choroba a dopiero później hormony, co ja mam robić? Nawet mam wrażenie że już mam depresję bo jak w nocy nie śpię i chodzę to szał mnie bierze. Boje się depresji i załamania nerwowego....
 
@Calineczka24 u mnie dziś 7+0. Dobrze, że te plamienia to nic groźnego. Uff

@Zaaaneta bezsenność w ciąży to częsty problem. Ja bym zgłosiła to lekarzowi. Nie bagatelizuj tego bo sama widzisz, że łapiesz doła przez to.

@Marika92 oby dzień szybko minął i będzisz mogła wskoczyć na swego rumaka:)

@Funia90 po naszych przejściach to ja już nie wiem czy ciąża może być szczęśliwa. Niby cieszy ale stresu jest 2razy więcej.
 
Wstałam z "bólem" serca... Nie lubię tego jak widzę że on może smacznie spać a ja muszę wstać. Przegadaliśmy wczoraj pół nocy (no dobrai nie tylko przegadaliśmy) i jestem "nieprzytomna" ale na szczęście dziewczyny w pracy są wyrozumiałe [emoji14] powiem im co i jak i mam nadzieję że zrozumieją [emoji14] miłego dnia kobietki :*

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Marika92 pewnie padasz na twarz ale pewnie warto bylo. Super niespodzianka

@kari21 jak sie czujesz?

@Olasec jeśli los się odmieni i będę mogła być w ciąży to pewnie to samo będę odczuwać. Jednak już teraz szukam sposobu na uspokajanie się bo wiadomo stres i nerwy nie są wskazane w ciąży więc spróbuj coś wymyśleć, jakieś zajęcie z synem tak aby się zrelaksować i myśli oderwać.

@Funia90 czy nadszedł już ten czas abyś dała sobie odpocząć?

@Calineczka24 super że to nic poważnego. Kurcze męczące że trzeba uważać i sobie odmawiać przyjemności ale cóż zrobić jak trzeba ;-)
 
@Marika92 takie niespodzianki sa mega :D mój też mi tak kiedyś zrobił na zawał mało nie padłam także rozumiem :D cieszcie się sobą :))
@kari21 zostań z nami jak pisza dziewczyny ...wyładujesz tu swoje emocje i będzie Ci może trochę łatwiej
@Calineczka24 a czym były spowodowane te plamienia ? dobrze ,że juz jest ok :) :*
@Zaaaneta ojoj a co to się podziało ? każdy ma czasami złe sny , jest zmęczony... ale depresja ? no co Ty ;* przecież taki piękny czas przed Tobą :)
 
reklama
@promyczek_81 gratulacje :) będzie książkowo :))
Tak jak mówią lekarze , jedno poronienie o niczym nie świadczy i później może być bez problemów :) ...niestety nie każda ma to szczęście , wiele z nas tutaj poroniło kilka razy i nie wiadomo czy kiedyś będzie lepiej ;/
 
Do góry