reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oj współczuję drożność jajowodów straszne też miałam. Mój M oddawał nasienie 3 razy dwa razy mogłam być z Nim pomóc mu troszkę[emoji14] A za trzecim razem był sam nie wspomina tego za dobrze[emoji17]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ewarut ból bólem ale ja przed badaniem miałam atak padaczki i nie wiadomo było czy uda się dokończyć badanie. Dwie godziny leżałam pod kroplowka z cewnikiem w macicy. To była masakra bo zaczęłam dostawać skurczy..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewarut ból bólem ale ja przed badaniem miałam atak padaczki i nie wiadomo było czy uda się dokończyć badanie. Dwie godziny leżałam pod kroplowka z cewnikiem w macicy. To była masakra bo zaczęłam dostawać skurczy..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra.... U mnie powiedzieli że wszystko jest ok. A później gin jak mu powiedziałam o tym co przeszłam to stwierdził że skoro to tak mocno bolało to z pewnością nie było ok. Ale po tym badaniu za 1.5 mc zobaczyłam dwie kreski.[emoji2]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam , że post pod postem , ale muszę .... Mam do Was pytanie czy jeśli kiedykolwiek była ciąża biochemiczna czy jest ona dodo wykrycia np pol roku po tym zdarzeniu , że w ogóle była? przepraszam jeśli to głupie pytanie....

A tak po za tym to dzis byłam na terapi i pękłam... moja wizyta trwała ponad godzine...
 
Przepraszam , że post pod postem , ale muszę .... Mam do Was pytanie czy jeśli kiedykolwiek była ciąża biochemiczna czy jest ona dodo wykrycia np pol roku po tym zdarzeniu , że w ogóle była? przepraszam jeśli to głupie pytanie....

A tak po za tym to dzis byłam na terapi i pękłam... moja wizyta trwała ponad godzine...
Wiesz co watpie zeby po takim czasie ciaze mozna wykryc

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam , że post pod postem , ale muszę .... Mam do Was pytanie czy jeśli kiedykolwiek była ciąża biochemiczna czy jest ona dodo wykrycia np pol roku po tym zdarzeniu , że w ogóle była? przepraszam jeśli to głupie pytanie....

A tak po za tym to dzis byłam na terapi i pękłam... moja wizyta trwała ponad godzine...
Tutaj nie ma glupich pytan. Mi sie wydeje, ze raczej nie jest do wykrycia po dluzszym czasie, ale tylko mi sie wydaje, bo nie wiem jak to jest, nigdy lekarza o to nie pytalam. Dobrze, ze chodzisz na terapię i Ci pomaga.:)
 
Baslan ogromne gratulacje.Chetnie przejme brzuszek.

Wisna fajnie,ze napisalas,zostan z nami i odzywaj sie czesciej. Czy moge wiedziec ile masz lat? Zapewne i tak mnie nie przebijesz. Czasem zastanawiam sie,czy ja aby nie jestem za stara na dziecko :(

Dziewczyny,ja tez mam swoja smutna rocznice w pazdzierniku,jutro mija 6 lat jak poronilam pierwszy raz :(:( Tak mi smutno,ze znowu siedze tylko i rycze. Kiedy to minie??
 
Tutaj nie ma glupich pytan. Mi sie wydeje, ze raczej nie jest do wykrycia po dluzszym czasie, ale tylko mi sie wydaje, bo nie wiem jak to jest, nigdy lekarza o to nie pytalam. Dobrze, ze chodzisz na terapię i Ci pomaga.:)
Terapia jest super , a zwłaszcza , że ostatnio mąż powiedział na ten temat za dużo... stwierdził , ze to moja wina !!! bo może coś dzwigłam czy coś i dlatego serce przestało bić!!!!!
 
Terapia jest super , a zwłaszcza , że ostatnio mąż powiedział na ten temat za dużo... stwierdził , ze to moja wina !!! bo może coś dzwigłam czy coś i dlatego serce przestało bić!!!!!
Ewarut mąż nie powinien tak powiedziec, to na pewno nie jest Twoja wina. Jak z ciaza jest wszystko dobrze, tzn. jest prawidlowa to ani dzwiganie, ani skakanie itp. nie zaszkodza. Pamietaj, ze kobiety w obozach pracy zachodzily w ciąże i rodzily zdrowe dzieci.
@hona postaraj sie na chwile oderwac od tych smutnych mysli. Moze znajdz chwile na relaks przy książce, badz tv. Zawsze po burzy wychodzi slonce.
 
Każdej z nas jest ciężko, każda z nas inaczej przeżywa to co się wydarzyło w jej życiu. Najważniejsze jest by zawsze umieć spojrzeć na stratę z dystansu, postarać się to zrozumieć, odchorować to, ale potem pogodzić się z tym. Żyć dalej! Pewnych rzeczy po prostu już nie zmienimy!

Jestem zdania że każde wydarzenie w naszym życiu daje nam coś innego, uczy nas czegoś, nadaje nowy wymiar i wartości. Pomaga pewne kwestie zrozumieć i uzmysłowić sobie.

Jakkolwiek by ciężko nie było to my musimy wstać i iść wyprostowane do przodu! Bo cel mamy szczytny i niezwykle ważny dla nas :)

Damy radę!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny to jest facet , facet , ktory jak każdy jeden nigdy Nas do końca nie rozumie , bo nie umie, albo nie widzi takiej potrzeby ... Kocham go niewyobrażalnie , ale teraz bardzo mnie zranił...
 
Do góry