reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@mififi04 szczerze mowiac boli ciagle tak samo,czasem bardziej ale dla dzidzi wszystko[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Olasec gratuluję ładnej bety i trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze, może Ty w końcu odczarujesz forum :)
@Katarina91 jakie śliczne ciuszki :) super że mały rośnie i że wszystko ok :)
@Funia90 a to tą clexane trzeba sobie wstrzykiwać całą ciążę? Nie wiem czemu mi się ubzdurało że tylko w pierwszym trymestrze :D to pewnie można się przestać bać igieł dzięki temu :D
@mfifi04 za Ciebie również trzymam kciuki. Ja nienawidzę igieł i nie wyobrażam sobie samemu wbić igłę w skórę :( My to kobiety musimy być silne, a mówią że jesteśmy słabszą płcią ... cóż za brednie

Kiedyś przeczytałam fajny cytat, który myślę że pasuje do każdej z nas: Nigdy nie wiesz jak silna jesteś, dopóki bycie silną nie stanie się Twoim jedynym wyjściem.

Miłego wieczoru dziewczyny :)
 
@madzia0902 ja Ci wiecej powiem ,clexane bierzesz jeszcze 6 tyg po porodzie[emoji23]
I szczerze pobieranie krwi mniej boli niz zastrzyk,bynajmniej jak dla mnie[emoji16]
Dobry cytat[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 USG miałam dziś do południa. Robiłam dziś ponownie bete i w piątek kolejny raz robię.

Dziewczyny dla mnie te zastrzyki w tej ciąży to jakaś masakra. Mam straszne zrosty po poprzedniej donoszonej ciąży i mam teraz siniak na siniaku a to dopiero początek.
 
reklama
@mififi04 ja mialam to samo,nie bylo za co zlapac:/ potem bylo troszke lepiej,ale teraz znow napiety brzuszek:/

@Olasec to one Ci nie zniknely[emoji32]?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry