reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Frezja_1 lekarze po poronieniach dają profilaktycznie też heparyne, szczególnie kiedy znają pacjentke to nie trzeba nawet prosić

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Frezja_1 tak jak dziewczyny piszą biorę clexane bo 3 razy poroniłam. Robiłam badania na zespół antyfosfolipidowy ale zespołu nie mam. Pani w poradni i dała zalecenia żeby mimo wszystko w ciąży stosować heparynę.

UWAGA! Beta 2340. Czyli super urosła. Pytanie dlaczego na USG tak mało widać. Mały pęcherzyk i brak zarodka jeszcze. Czekam na przyrost do piątku.
 
@Olasec kobitko na zarodek za wczesnie hehe...cos kojarze tak po pierwsze ,ze pojawia sie przy becie albo powyzej 5000 albo pozyzej 10000[emoji1]spokojnie ,sama mowilas ,ze to dopiero 4+4 ,jeszcze nie widzialam u nikogo zarodka tak wczensie ,nawet biorac pod uwage to wczesna owulke twoja musisz poczekac[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Olasec kobitko na zarodek za wczesnie hehe...cos kojarze tak po pierwsze ,ze pojawia sie przy becie albo powyzej 5000 albo pozyzej 10000[emoji1]spokojnie ,sama mowilas ,ze to dopiero 4+4 ,jeszcze nie widzialam u nikogo zarodka tak wczensie ,nawet biorac pod uwage to wczesna owulke twoja musisz poczekac[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Olasec, super beta. Ja widziałam 2 mm zarodeczek w 5t4d wiec masz jeszcze czas.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 m zrobic miedzy 24 tc a 28 tc. Zrobie przed wizyta 18 pazdziernika by wszystko zrobic razem. Mam takie zrosty na zylach, ze czasem 3 razy kluja. Wiec ograniczam na maksa klucia

@Olasec to czas na pecherzyk. Moze byc z kuleczka w srodku. Na serduszko jeszcze za wczesnie. Nie daj sie lekarzowi. Serduszko najlepiej w granicach 6tc. Sprawdzac i wtedy tez moze go jeszcze nie byc. Kochana szukaj mimo wszystko spokoju, bo potrzebny i tobie i maluszkowi.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Frezja_1 tak jak dziewczyny piszą biorę clexane bo 3 razy poroniłam. Robiłam badania na zespół antyfosfolipidowy ale zespołu nie mam. Pani w poradni i dała zalecenia żeby mimo wszystko w ciąży stosować heparynę.

UWAGA! Beta 2340. Czyli super urosła. Pytanie dlaczego na USG tak mało widać. Mały pęcherzyk i brak zarodka jeszcze. Czekam na przyrost do piątku.
Olasec wspaniała beta. Jesteśmy dobrej nadziei :) jeśli chcesz to napisz na watku o poronieniach nawykowych do @bea25ta ona tez miała przejścia z brakiem zarodka na usg. Wierzę że będzie dobrze. Zarodek ma czas a w drugim jajniku może być wszystko i to wcale nie musi być ten pech :)
 
reklama
@Destino ja tez czytalam ,ze najlepiej miedzy 24-28 tyg wiec zrobie w nastepny piatek ,bede miala 24+1 bo wtedy M moze ze mna jechac,jakos sie boje,ze zaslabne.

A potem znow za kilka dni i tak krzepliwosc musze robic:/ znow klucie ale co tam.
A jak po heparynie?masz zrostow duzo?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry