reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Funia90 po heparynie w ogole nie mam zrostow. Zastrzyki ogolnie nie bola. Dzis wyszedl jakis krwiaczek ale ogolnie zupelnie ich nie mam. Mi gin na glukoze tak kazal isc i dal skierowanie, bo podobno potrzebne w labie. Bez niego niby nie chca robic. No i mam glukoze 75. Na rece mam zrosty bo duzo szpitali za mna i badan

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Destino to u mnie odwrotnie,zastrzyki zaczynja coraz bardziej bolec:/ ale nie narzekam ciesze sie[emoji4]
Tez mam skierowanie,postaram sie kupic cytrynowa[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po wizycie, żelazo mam brać nadal, jeść dużo mięsa, jajek, szpinaku i buraków oraz pic pokrzywe. Mały wazy około 600 g i wszystko jest Ok:) i dzisiaj mi przyszła paczka z Zary i siostra kupiła kokonik
1506527941-aaaaaa.jpeg
:)

@Olasec super przyrost! Dzisiaj masz usg?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Katarina91 jedz duzo mieska ,mi pomoglo[emoji5]hemoglobina idzie w gore ,takze dziala,musze tez kupic ta herrbatke,bo widzisz Tobie doradzilam a sama nie pije[emoji23]

Piekne ciuszki[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny :)
My dziś z synem aktywie spędzaliśmy dzień. Byłam na kolejnej wizycie u psychiatry pogadał tak na luzie , wiecie pomaga to . dostałam zwolnienie na kolejne dwa tygodnie zapraszał na terapie za dwa tygodnie.
Jajniki mi dziś chcą wyskoczyć tak mnie bolą....
 
Witajcie wpadlam tylko powiedziec ze od wczoraj biore heparyne - cos strasznego[emoji58] trzymajcie kciuki za wytrwanie[emoji57]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry