reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zobaczę [emoji14]
Uwielbiam Wasza motywację do końca :* buziakuje
Moja piękna cudowna lampa przyszła [emoji7]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny u nas wszystko Ok, bobo ma 7,2 cm, wg om i usg 13t1d termin na 21 stycznia. Lekarz powiedział ze na płeć za wcześnie ale żadnego siusiaka nie widziałam [emoji2] wszystko jest na swoim miejscu

Tez wlasnie tak jak Ty Funia mam łożysko nisko na przedniej ścianie

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u nas wszystko Ok, bobo ma 7,2 cm, wg om i usg 13t1d termin na 21 stycznia. Lekarz powiedział ze na płeć za wcześnie ale żadnego siusiaka nie widziałam [emoji2] wszystko jest na swoim miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Świetnie bardzo się cieszę [emoji7] mówię Wam będą dziewczynki [emoji4]
Dajecie tyle nadziei , że każdej z nas się uda ...

@Funia90 nie dostałam zezwolenia na choinki [emoji39] poobcinalam tylko do okoła gdzie kosiarka nie dostała .

Dziewczyny dziś nasz program [emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Świetnie bardzo się cieszę [emoji7] mówię Wam będą dziewczynki [emoji4]
Dajecie tyle nadziei , że każdej z nas się uda ...

@Funia90 nie dostałam zezwolenia na choinki [emoji39] poobcinalam tylko do okoła gdzie kosiarka nie dostała .

Dziewczyny dziś nasz program [emoji23]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Już się nie mogę doczekać programu :D Dzisiaj artystki będą się uczyły tańczyć :D

Ja już po popołudniowej drzemce :D

@Katarina91 bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :)
Coś mi się wydaje, że same dziewczynki będą :D
Imiona już jakieś masz wybrane? ;)

@roxie123 bardzo dobrze, że Twój Ci nie pozwolił. Mówimy Ci wszystkie, że nadzieję musisz mieć do czasu aż się @ nie pojawi :)
Oszczędzaj się ! :)
 
Dziewczyny u nas wszystko Ok, bobo ma 7,2 cm, wg om i usg 13t1d termin na 21 stycznia. Lekarz powiedział ze na płeć za wcześnie ale żadnego siusiaka nie widziałam [emoji2] wszystko jest na swoim miejscu

Tez wlasnie tak jak Ty Funia mam łożysko nisko na przedniej ścianie

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Fajnie [emoji3] łożysko ma jeszcze czas, zeby sie podnieść
Super wieści dzisiaj
 
@Funia90 @Katarina91 super wieści :) bardzo się cieszę że wszystko okej u was :)
@roxie123 dostaniesz po d...e zaraz za takie mówienie że już po wszystkim. Masz wierzyć do końca i tyle, a nie takie gadanie! Może i daleko mamy do siebie, ale przyjadę ci nakopać :p
Ja dzisiaj padam na twarz. Mam totalnie dość.jeszcze mi się autko popsuło i nie wiadomo kiedy będzie go można naprawić i za ile :( mieszkając na wsi bez auta ciężko...
Z tego wszystkiego zapomniałam że to dzisiaj masz program leci :D
 
Super dziewczyny ze Wasze maluszki zdrowe :)
@Funia90 jak Twoje piersi?
Ja mam prenatalne dopiero 7 sierpnia. To będzie 12t1d. Mam nadzieje ze dotrwamy! W czwartek wizyta, ciekawe czy będzie usg...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super dziewczyny ze Wasze maluszki zdrowe :)
@Funia90 jak Twoje piersi?
Ja mam prenatalne dopiero 7 sierpnia. To będzie 12t1d. Mam nadzieje ze dotrwamy! W czwartek wizyta, ciekawe czy będzie usg...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście, że dotrwacie ! :* Co to za czarne scenariusze?
@Funia90 następna się nastawia do bicia po pupie :D
 
@roxie123 nowe profilowe[emoji4]ladnie[emoji5]masz szczecie ,ze nie pryskalas!
Juz mam tvn wlaczony[emoji4]

@...Margotka9022... dzis bola ,ale od kilku dni mam wlansie tak ,ze nie bola calymi dniami,wiec juz nie schizuje[emoji5] ale nie sa tak nabrzmiale jak kolo 9-11 tyg ,ze na prawde sprawialy mi bol.
A twoje jak tam?
Wow znow wizyta,fajnie[emoji4]

@Calineczka24 a ja niby za co?[emoji4]

@Katarina91 suuuuper bardzo sie ciesze[emoji5][emoji5][emoji5]ja mam teraz po tych badaniach napisane ,ze na przedniej scianie ale wysoko.
A w czwartek mi mowil ,ze mam nisko pobierznie przodujace,wiec hmm chyba sie podnioslo[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 u mnie są cięższe, z zylkami. Nie są tak napięte jak na początku ale większe. Bolą umiarkowanie ale tylko przy dotykaniu.

Czwartkowa wizyta była planowana bo ta w piątek była spontaniczna. Pytałam czy mam przyjść w czwartek i powiedziała ze tak bo chce wyniki badań zobaczyć. Dlatego tez jestem ciekawa czy zrobi usg...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry