reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 na pewno sie docZekasz,zaraz wsiade w auto i natluke ci do glowy[emoji4]i dupki[emoji5]

@Calineczka24 ja bede robic,gdyby cos bylo tfu,tfu z serduszkiem to tam moga zauwazyc.
Lepiej chyba zrobic[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie tez tak uważam ;)

Uciekam szykować obiad dla mojego K bo zaraz wróci z pracy.
Odezwę się później, buziaki ! :)
 
reklama
Funia super wieści łezka w oku się kręci; ):*

Tak się cieszę waszymi dobrymi nowinami że aż serce rośnie.

Ja gotuje obiad siostra będzie później to mam czas poczytać.
Byłam na zakupach zaopatrzyć lodówkę.
A wczoraj po treningutak się kiepsko czułam nogi jak z waty brzuch bolał bo ja mam @ i to pewnie dlatego więc poczekam z kolejnym aż @ minie bo się wystraszylam że nie daj Boże jakis krwotok mi się rzuci .ponoc jak jest upał i @ to lepiej z ruchem uważać.
 
Oczywiście, że tak :)

@roxie123 moja siostra ma Ksawerego ;)

Dziewczyny co myślicie o tych 3 badaniach prenatalnych? Pytaliśmy lekarza kiedy się je wykonuje itd ale lekarz Nam powiedział, że jeżeli będzie wszystko w porządku też na tych drugich to On nie widzi konieczności robienia trzecich. Wydaje mi się jednak, że lepiej je wykonać, będę pewna na 100% że wszystko z maleństwem jest dobrze :)
Na nich fajnie widac wage dziecka i mozna sie juz nastawic do porodu [emoji6] widac tez ilosc wod plodowych
 
@hona udanego urlopu zycze[emoji5]pamietaj gdyby byly dwie kreseczki to chwal sie odrazu[emoji4]
@mamcia2014 ja nigdy nie cwiczylam jak mialam @ raz ,ze sie balam a dwa nie chcialo mi sie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja musiałam odreagować poprzestawiałam w pokoju wszystko do góry nogami , posprzątałam i wymiękłam :p teraz pora na serial strasznie duszno jest ...
 
@roxie123 to drzemki nie bylo?[emoji4]czasem trzeba cos pozmieniac wokol siebie[emoji4]
U mnie dzis jest czym oddychac na szczescie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 u mnie tez masz opieprz bo jeszcze nie jest powiedziane ,ze po wszytskim[emoji4]
Uwazaj na siebie i odpocznij teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 po wszystkim ....robłam testa po południu i dalej nic :p więc rano się nie pojawi z niczego xD
teraz ide pryskać tuje żeby nie brązowiały :D o ile M mnie znowu nie ochrzani ze za chemie się biorę hahaha pewnie mi nie pozwoli
 
reklama
Do góry