reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Calineczka24 wiadomo,ze to nic pewnego,mysle ,ze na 100 % dowiemy sie za jakies 2 miesiace ,dla mnie najwazniejsze bylo to ,ze wszystko bylo na miejscu[emoji5]
Imiona dawno wybrane Asia lub Adaś,moj M ciagle chodZil i mowil mi ,ze wyczuwa coreczke no i ,ze on wie bo to on ja zrobil[emoji23][emoji23][emoji23]

@roxie123 zawsze marzylam o coreczce ale najbardziej o zdrowym dzidzi[emoji5]
Wszystkim Wam zycze takiego widoku i wiem ,ze kazda to czeka[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 wiadomo,ze to nic pewnego,mysle ,ze na 100 % dowiemy sie za jakies 2 miesiace ,dla mnie najwazniejsze bylo to ,ze wszystko bylo na miejscu[emoji5]
Imiona dawno wybrane Asia lub Adaś,moj M ciagle chodZil i mowil mi ,ze wyczuwa coreczke no i ,ze on wie bo to on ja zrobil[emoji23][emoji23][emoji23]

@roxie123 zawsze marzylam o coreczce ale najbardziej o zdrowym dzidzi[emoji5]
Wszystkim Wam zycze takiego widoku i wiem ,ze kazda to czeka[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U Nas jak będzie dziewczynka to będzie Julia a jak chłopczyk to Kacper :)
Myśmy tez tylko czekali, aż lekarz powie, że wszystko jest dobrze :)
 
@roxie123 bedzie Julcia lub Ksawery i dadza Ci popalic[emoji5]juz w sumie daja[emoji4]

@Calineczka24 tez Julcia no prosze ,Kacprek tez bardzo ladnie[emoji5]
Najwazniejsze ,ze zdrowe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 o proszę :) tylko Twoja Julcia już niedługo przyjdzie na świat :) no nie wykluczamy oczywiście Kacperka hehe ale czuje że będzie dziewczynka :)
@Funia90 jakby jakimś cudem się udało < w co oczywiście wątpię > to wszystko im opowiem co matka musiała przechodzić :D no ale prędzej czy później się doczekam ... mam nadzieję
 
@roxie123 bedzie Julcia lub Ksawery i dadza Ci popalic[emoji5]juz w sumie daja[emoji4]

@Calineczka24 tez Julcia no prosze ,Kacprek tez bardzo ladnie[emoji5]
Najwazniejsze ,ze zdrowe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oczywiście, że tak :)

@roxie123 moja siostra ma Ksawerego ;)

Dziewczyny co myślicie o tych 3 badaniach prenatalnych? Pytaliśmy lekarza kiedy się je wykonuje itd ale lekarz Nam powiedział, że jeżeli będzie wszystko w porządku też na tych drugich to On nie widzi konieczności robienia trzecich. Wydaje mi się jednak, że lepiej je wykonać, będę pewna na 100% że wszystko z maleństwem jest dobrze :)
 
@roxie123 na pewno sie docZekasz,zaraz wsiade w auto i natluke ci do glowy[emoji4]i dupki[emoji5]

@Calineczka24 ja bede robic,gdyby cos bylo tfu,tfu z serduszkiem to tam moga zauwazyc.
Lepiej chyba zrobic[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Funia super wiesci,gratulacje.:)

Roxie powtorze za kolezankami,skoro nie ma @ to jest nadzieja :tak:

Przepraszam,wpadlam tylko na chwile,aby sprawdzic wiesci i lece sie pakowac,a jestem zupelnie w proszku.Musialam jeszcze do pracy podjechac,tam mexicana:oo: Ale to juz nie moj problem,na dwa tygodnie mam spokoj.
Pewnie jeszcze wpadne na chwile pozniej.
Trzymam kciuki za testujace,
 
Do góry