reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Funia super! Znasz płeć? :-)

Calineczka No lanie sie należy za to milczenie! Ale cieszę sie ze u was dobrze. Który tydzień u Ciebie?

Ja jeszcze pare godzin i dam znać, mam stresa, serducho wali jak szalone


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia super! Znasz płeć? :-)

Calineczka No lanie sie należy za to milczenie! Ale cieszę sie ze u was dobrze. Który tydzień u Ciebie?

Ja jeszcze pare godzin i dam znać, mam stresa, serducho wali jak szalone


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki [emoji110][emoji3]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 :* piękne wieści ... ja się oczywiście wzruszyłam , no bo jak inaczej :* to musi być takie cudowne , nie do opisania słowami ...
Ciesze się Waszym szczęściem i życze wszystkiego co najlepsze całej rodzince :* :* :*

@Calineczka24 jutro 29dc , w środę @ ...ale nic...
@Katarina91 u Ciebie tez wszystko będzie dobrze :*

Juz się dowiedziałam ,że pewnie zablokowałam wszystko dupkiem ;/ brałam progesteron od 16dc więc mogło tak być :<

A jaką temp ciała jest przy okresie ? bo ja zmierzyłam z ciekawości a tu 37 ;O
 
Ostatnia edycja:
@Katarina91 u Ciebie tez na pewno bedzie wszystko super[emoji5]
Prawdopobnie dziewczynka[emoji7]
Dzidzi nam przybijala piatke do ekranu.

@roxie123 musze Cie zapisac na medytacje[emoji5]bedzie dobrZe w koncu musi byc [emoji8]
Mi na okres temperatura spadala do mojej trupiej 35,9


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 apropo medytacji. Zapisz sie na joge, to cudownie odpreza i pomaga zajsc w ciążę. Podobno macica jest lepiej dotleniona i gotowa na przyjecie malenstwa. Poza tym zajmiesz czyms mysli. Ja joge uwielbiam. Za pierwszym razem chodzilam kilka miesiecy i zaciazylam. Za drugim razem 2 miesiące. I teraz zaczynam po @.
Polecam wszystkim.;):-) :)
 
Funia super! Znasz płeć? :-)

Calineczka No lanie sie należy za to milczenie! Ale cieszę sie ze u was dobrze. Który tydzień u Ciebie?

Ja jeszcze pare godzin i dam znać, mam stresa, serducho wali jak szalone


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie dziś 12t1d z prenatalnych i usg :)

@Katarina91 oczywiście, że wszystko będzie dobrze ! :)

@roxie123 czas do @ jeszcze jest, więc miej nadzieję do końca :)

@Funia90 Nam lekarz powiedział, że może to być dziewczynka ale na typ etapie ciąży nie jest to pewne i że na kolejnych prenatalnych powie Nam na 100%
U Nas dzidzia salutowała jak to stwierdził lekarz :D
Myśleliście już na imieniem? ;)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie [emoji8]

Funia to super, ja mam przeczucie ze tez dziewczynka [emoji6]ciekawe co powie lekarz dzisiaj


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Roxie, jeśli duphaston brałaś przed owulacją to zadziałało jak antykoncepcja. Ja właśnie tak miałam z luteiną (zalecenie poprzedniej lekarki). Obecny lekarz powiedział, że jeśli nie ma się stuprocentowej pewności, że owulacja była to nie można brać progesteronu, bo zostanie zahamowana. Już lepiej w ogóle odstawić i brać jak się zajdzie.
 
Do góry