reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie martw sie kochana ja mam cykle 26 dniowe dzis 23 dzien wczraj i dzis rano biel wizira nie licze na nic tez mam juz dosyc a tu w lewej piersi od paru dni czuje zgrubienie i przy dotyku boli :( jade z dzieckiem do lekarza bo kaszle a jutro do gin co to jest :(
Milego dnia dziewczynki powodzenia na prenatalnych :)
Mysle, ze to może byc jakis tluszczak, albo cos innego przez zmiany hormonalne, bo to najgorsze to podobno nie boli.
@roxie123 rozumiem Cię kochana. Moze jesli sie nie uda zacznij testować nieco później i skoro wychodza jakies cienie to zakup moze testy 25.sama nie wiem, ale wiem jak to testowanie wykańcza psychicznie. Ja w tamtym cyklu zrobilam duzo testow. Terazo obiecałam sobie rozsądek i zrobilam tylko 1 w 25 dc, ale ja mam krotsze cykle.
Czekamy na wiesci @Funia90 i @Katarina91. Jej jak zlecialo. Juz prenatalne.:-D
 
reklama
@Frezja_1 ja już różne testy robiłam ;/ dzisiaj 10tke i brak kreski więc wiesz ...
No nic bede czekać :) nie wyczaruje...
Zleciało zleciało już tyle tygodni ... piękna sprawa :)
 
@Katarina91 dziekuje za linka[emoji4]w sumie to co tam przeczytalam to juz wiedzialam wczesniej,zrobie tak jak doradzi mi lekarz[emoji4]

@...Margotka9022...ciesze sie ,ze tak Twoja lekarka mowila o piersiach bo wczoraj mnie nie bolaly i myslalam ,ze osiwieje ,niby lepiej tego nie obserwowac ale troche sie nie da[emoji4]

Zjadlam przed chwila jagodzianke,dwa kawalki babki marmurkowej i zapilam to szklanka zimnego mleka[emoji7]ja to mam smaki...
A Wy brzuchatki macie jakies zachcianki czy tylko ja mam takie dziewactwa?

@Calineczka24 jak tam po prenatalnych kobieto????[emoji4][emoji4][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Heloł ! :) melduję się ! :)
Należy mi się ostre lanie za nieodzywanie się :D - leniwa taka jestem, że śpię :D
U Nas wszystko super ! Dzidzia rośnie, ma się dobrze :)
Na potwierdzenie płci za wcześnie, ale poczekam jeszcze te parę tygodni :)

Próbowałam Was nadrobić, ale nie ma szans :D

Widziałam, że @Zaaaneta się odezwała - dziewczyno w końcu ! :)
Cieszę się, że wszystko dobrze. :)

@Funia90 u Was też dobrze prawda?
 
@Calineczka24 witaj :* no dostaniesz ochrzan za nie odzywanie się ;p
Ciesze się ,że dobrze u Was wszystko :) :*
@Funia90 i @Katarina91 dziś na prenatalnych :) czekamy na wieści właśnie ...ale wierze ze jest wszystko super :)

Oczywiście, że wszystko będzie będzie dobrze, nie ma innej opcji :)

Coś mi się wydaje, że @Funia90 będzie miała córeczkę bo słodkości, owoce to podobno na córkę ;)
Ja też siedzę w słodkościach :D

Dziewczyny nie mam ostatnio w ogóle apetytu. Muszę powiedzieć, że jak na mnie to dziwne i to bardzo :D No ale jak wiemy ciąża rządzi się swoimi prawami :)

@roxie123 a jak u Ciebie? Co z tym testowaniem?
Wyczytałam, że nici tak? A kiedy masz dostać @ ?
 
Dziewczyny jestem po badaniu[emoji4]
Wszystko pieknie ,dzidzi skakalo jak szalone i chyba czkawka byla[emoji4]
Wszystkie narzady sa na swoim miejscu i jestem niesamowicie szczesliwa,zycze Wam takiego samego widoku[emoji5]wzielismy sobie z M plytke z badan i bedziemy sie teraz gapic codziennie[emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oczywiście, że wszystko będzie będzie dobrze, nie ma innej opcji :)

Coś mi się wydaje, że @Funia90 będzie miała córeczkę bo słodkości, owoce to podobno na córkę ;)
Ja też siedzę w słodkościach :D

Wyczytałam, że nici tak? A kiedy masz dostać @ ?

Jak byłam w ciąży z córcią to miałam chęć na ostre, pikantne jedzenie ... :) wtedy o dziwo od słodyczy mnie odrzucało, za to teraz nadrabiam a w ciąży nie jestem :D czekolada to mi się po nocach śni :D
taki czas sentymentalny miałam ostatnio, Mania we wtorek skończyła dwa latka... kiedy to zleciało ja się pytam ♥

@Funia90 cudne wieści !!! ♥ każdej życzę takich widoków :)
 
reklama
Do góry