reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@roxie123 ja też mam nadzieję że za szybko odpuszczasz, tym bardziej jak mówisz że testy zawsze wychodzą ci później :) tym bardziej że mówisz że jest jakiś cień.
@ frezja_1 to chyba normalne że przeżywamy testowanie ;) mam tak samo. I za każdym razem czekam na pozytywy :) ale widać że się udaje, więc mam też musi się udać!! :)
 
Roxie nadzieja umiera ostatnia trzymam nadal kciuki.

Dzień dobry dziewczyny :)

Ja sacze kawkę poranna młody jeszcze śpi ale już się wierci. Dzisiaj siostra cioteczna do mnie przyjeżdża to nie będę miała czasu na pisanie później.

Życzę miłego dnia wszystkim.
 
Dzień dobry.
@roxie123 moze wrzuc fotkę? Chyba, ze nie chcesz, to zrozumiemy.
Ja dzisiaj pospalam i dopiero sie zbieram. Oj jak dobrze na urlopie. Jak spokojnie, nigdzie sie nie spieszę, mam więcej czasu, tak mi dobrze, chociaż w domu jestem, nie na wczasach, ale w domku też odpoczywam.
 
@Ewelyn ja mierze o 4: 20 < 37 > i o 8:20 < 37.2 > i tak się utrzymuje , ale pewnie spadnie do jutra
@Olasec niby w środę bo jutro 29 dzień cyklu ;/ ja już nie ogarniam mojego organizmu :/ a odczucia też mam negatywne bo wiem że @ przyjdzie i tak
@mamcia2014 @roki_1991 @...Margotka9022... dziękuję :* ja się już nie nastawiam ...chyba za dużo stresu przeszłam żeby się przykleilo
@Frezja_1 sorki nie wrzucam :< ciągle to samo... więc wiesz . Urlop wskazany :) :*
@Funia90 @Katarina91 czekam z niecierpliwością :*
 
@roxie123 tylko sie nie zalamuj kochana. Wiem, ze najlatwiej powiedziec, trudniej zrobic, ale tak bardzo wierze, ze wkrotce ci sie uda. Bardzo ci dopinguje. Przykro, ze masz inne problemy, ktore nie pomagaja przy staraniu o dziecko. Zapytam tak przewrotnie, napisz mam co w tych trudnych chwilach przynosi ci najwiecej radosci, co cie cieszy i co doceniasz.
Ja dzis dostalam pierwszy okres po poronieniu, ktore bylo 22 czerwca, czyli okres tak o tydzien za wczesnie. Chyba jeszcze ten cykl sobie odpuszcze ze staraniami, zeby organizm, hormony jeszcze sie unormowaly. Boje sie kolejnego poronienia jezeli udaloby sie zajsc w ciaze. Z drugiej strony zegar tyka, wczoraj skonczylam 33 lata i nadal nie jestem mamą.
Kochana, sama wiesz jak u mnie było..ale może do 3ch razy sztuka bo Kalinka jest w brzuchu i po piątkowych połówkowych najprawdopodobniej jest zdrową dziewuchą. Akurat po tym jak do Ciebie napisałam ostatnią wiadomość prywatną wystąpiło krwawienie także bez stresu się nie obywa ale grunt że powoli i do przodu.
Jestem przekonana że Wam się uda!!!! :* :* :*
 
Dzień dobry dziewczynki [emoji4]
U mnie 28dc i na testach nic jakiś cień w tle ale nie kreseczka
Więc czekam na @ i kolejny cykl .
Stwierdziłam że może uda mi się zajść dopiero we wrześniu...w pierwsza ciążę tak zaszłam i wierzę że mój Aniołek wtedy do mnie wróci skoro się nie udaje teraz :( no ale to tylko takie marzenie
Dziękuję za wszystko [emoji8]

Kochane &&& za prenatalne czekam na dobre wieści [emoji8]
Testujące &&& tak samo ; *

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw sie kochana ja mam cykle 26 dniowe dzis 23 dzien wczraj i dzis rano biel wizira nie licze na nic tez mam juz dosyc a tu w lewej piersi od paru dni czuje zgrubienie i przy dotyku boli :( jade z dzieckiem do lekarza bo kaszle a jutro do gin co to jest :(
Milego dnia dziewczynki powodzenia na prenatalnych :)
 
reklama
Do góry