reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Frezja_1 ciężko powiedzieć jakie będą teraz. Przed poronieniem miałam około 30 dni. Teraz ten cykl był 35 dni, więc trochę dłuższy. Też liczę na to że @roxie123 nie będzie już musiała testować za miesiąc i zostaniemy razem we dwie do tego :)
Jeszcze dwa tygodnie i urlop!! :) będzie idealna okazja na starania, chociaż zaczniemy na pewno wcześniej :) powiem wam że do pracy chodzę dopiero 2 tygodnie, a już chce ten urlop
 
reklama
@Frezja_1 ciężko powiedzieć jakie będą teraz. Przed poronieniem miałam około 30 dni. Teraz ten cykl był 35 dni, więc trochę dłuższy. Też liczę na to że @roxie123 nie będzie już musiała testować za miesiąc i zostaniemy razem we dwie do tego :)
Jeszcze dwa tygodnie i urlop!! :) będzie idealna okazja na starania, chociaż zaczniemy na pewno wcześniej :) powiem wam że do pracy chodzę dopiero 2 tygodnie, a już chce ten urlop
Halo! A ja? Tez chce testowac [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 nie wiem co mnie podkusiło, ale też dziś testowałam i wynik fałszywy bo kreski testowej nie było. W sumie to był jakiś stary przeterminowany test i może dlatego. W środę zrobię ponownie bo wtedy mam mieć okres.

@Frezja_1 opowiadaj jak było z gośćmi :)
 
@Olasec trzymam kciuki za testowanie
@Ewelyn kiedy testujesz kochana?
Co do odwiedzin.
Ja naprawdę lubię dzieci, ale te to przeszly same siebie. Zwlaszcza sredni wlazil wszedzie, włącznie z meblami.otwieral wszystko. Biegali z jedzeniem wszedzie i z piciem tez.rodzice zero reakcji. Poprosilam dzieci by nie chodziły z jedzeniem i piciem ale zero pozytywnej reakcji, rodzice po tym probowali zwracac uwage, ale najmlodsze strasznie sie buntowalo i krzyczalo. Aha i sciana pomazana mazakiem i kredka. To by bylo na tyle;)
 
@Olasec trzymam kciuki za testowanie
@Ewelyn kiedy testujesz kochana?
Co do odwiedzin.
Ja naprawdę lubię dzieci, ale te to przeszly same siebie. Zwlaszcza sredni wlazil wszedzie, włącznie z meblami.otwieral wszystko. Biegali z jedzeniem wszedzie i z piciem tez.rodzice zero reakcji. Poprosilam dzieci by nie chodziły z jedzeniem i piciem ale zero pozytywnej reakcji, rodzice po tym probowali zwracac uwage, ale najmlodsze strasznie sie buntowalo i krzyczalo. Aha i sciana pomazana mazakiem i kredka. To by bylo na tyle;)
No to kiepsko [emoji52]
Ja testuje za min 3 tyg bo dopiero mam 7dc
 
Dzień dobry dziewczynki [emoji4]
U mnie 28dc i na testach nic jakiś cień w tle ale nie kreseczka
Więc czekam na @ i kolejny cykl .
Stwierdziłam że może uda mi się zajść dopiero we wrześniu...w pierwsza ciążę tak zaszłam i wierzę że mój Aniołek wtedy do mnie wróci skoro się nie udaje teraz :( no ale to tylko takie marzenie
Dziękuję za wszystko [emoji8]

Kochane &&& za prenatalne czekam na dobre wieści [emoji8]
Testujące &&& tak samo ; *

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry dziewczynki [emoji4]
U mnie 28dc i na testach nic jakiś cień w tle ale nie kreseczka
Więc czekam na @ i kolejny cykl .
Stwierdziłam że może uda mi się zajść dopiero we wrześniu...w pierwsza ciążę tak zaszłam i wierzę że mój Aniołek wtedy do mnie wróci skoro się nie udaje teraz :( no ale to tylko takie marzenie
Dziękuję za wszystko [emoji8]

Kochane &&& za prenatalne czekam na dobre wieści [emoji8]
Testujące &&& tak samo ; *

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A temperature jaka masz dzisiaj?
 
Do góry