reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 tylko sie nie zalamuj kochana. Wiem, ze najlatwiej powiedziec, trudniej zrobic, ale tak bardzo wierze, ze wkrotce ci sie uda. Bardzo ci dopinguje. Przykro, ze masz inne problemy, ktore nie pomagaja przy staraniu o dziecko. Zapytam tak przewrotnie, napisz mam co w tych trudnych chwilach przynosi ci najwiecej radosci, co cie cieszy i co doceniasz.
Ja dzis dostalam pierwszy okres po poronieniu, ktore bylo 22 czerwca, czyli okres tak o tydzien za wczesnie. Chyba jeszcze ten cykl sobie odpuszcze ze staraniami, zeby organizm, hormony jeszcze sie unormowaly. Boje sie kolejnego poronienia jezeli udaloby sie zajsc w ciaze. Z drugiej strony zegar tyka, wczoraj skonczylam 33 lata i nadal nie jestem mamą.
 
reklama
@Zaaaneta :*
Moim zdaniem warto zrobić takie badanie , wiadomo ,że najlepiej kiedy jest wszystko ok , i u Ciebie tak będzie :) ale przyznam rację...w razie coś , można przeprowadzić różne inne badania , czy zabiegi w ciązy i tak samo zapewnić dziecku bezpośrednio opiekę po porodzie . Nas kobiety , kiedy jest coś nie halo kosztuje to wiele nerwów i strapienia ale wiadomo chcemy wiedzieć wszystko o zdrowiu maleństwa . Także to jest kwestia indywidualna moim zdaniem . Takie badanie też nie daje pewności . Moja szwagierka miała badanie wyszło źle dziecko miało mieć ZD więc zrobili kolejne badanie i dalej nie tak było a urodziła się zdrowa dziewczynka dzisiaj już ma 2 latka :)
Dokładnie:) mąż mój też każe mi zrobić więc decyzja zapadła :)oby było ok :)
 
@Katarina91 dziekuje za linka[emoji4]w sumie to co tam przeczytalam to juz wiedzialam wczesniej,zrobie tak jak doradzi mi lekarz[emoji4]

@...Margotka9022...ciesze sie ,ze tak Twoja lekarka mowila o piersiach bo wczoraj mnie nie bolaly i myslalam ,ze osiwieje ,niby lepiej tego nie obserwowac ale troche sie nie da[emoji4]

Zjadlam przed chwila jagodzianke,dwa kawalki babki marmurkowej i zapilam to szklanka zimnego mleka[emoji7]ja to mam smaki...
A Wy brzuchatki macie jakies zachcianki czy tylko ja mam takie dziewactwa?

@Calineczka24 jak tam po prenatalnych kobieto????[emoji4][emoji4][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia ja ostatnio zjadłam cały paprykarz haha a nigdy nie jadłam bo mi śmierdzial :p a dziś kaszanka i pół słoika musztardy hihi ja to mam smaki chłopskie :p
 
@Frezja_1 widzę że jesteśmy na takim samym etapie :) u mnie dziś 4 dc, jest to pierwsza normalna @ po zabiegu i jest inna niż wcześniej. Przede wszystkim zero objawów przed, poza tym w 2 i 3 dzień myślałam że się utopie, a dziś już prawie nic.
@roxie123 ja dalej trzymam kciuki za ten twój cykl ;)
Dzisiaj mam leniwy dzień. Nawet po południu miałam 2h drzemke co mi się raczej nie zdarza, ale miałam pracowity tydzień więc cieszę się że mogę odpocząć :)
 
@kifsi 15 tydzien wow super,a jak krwiak bo pamietam,ze tez mialas?

@...Margotka9022...to rzcezywiscie drobniutka kobitka z Ciebie[emoji4]

@zosiak dzis wrocialam ze wsi,jechalismy w piatek[emoji4]odpoczywaj

@nafoczka zdrowka dla Was,teraz chyba jakas epidemia jelitowki[emoji58]

@roxie123 mocno tule [emoji17][emoji17][emoji17]i mocno wierze w wasze dzidzi[emoji8]

@Olciaj ciesze sie ,ze przylazla [emoji4]ilu dniowe wczesniej cykle?nie wiem czy nie lepiej zebys zbadala hormony skoro cykl sie skrocil.

@Zaaaneta smaki jak satry chop rzeczywiscie[emoji16]ja preferuje slodkosci[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... Ty sucharku :** ale widać , że wracasz do formy po porodzie bez problemu skoro po córeczce taka waga u Ciebie :)
@kifsi dziękuję :* ja na razie czekam co będzie... wierze , że u Ciebie ta toxoplazmoza szybko ustąpi i nie zaszkodzi Waszemu zdrowiu :**
@Olciaj dziękuję za dobre słowo :*
To co mnie teraz podnosi na duchu i sprawia ,że się uśmiecham to modlitwa...wiecie nigdy nie doceniałam jej aż tak...czasami mam wrażenie gdyby nie ta wiara to by mnie już nie było
Nie martw się ... każda z nas ma takie myśli , to zupełnie normalne , ale trzeba być dobrej myśli ,że ciąża będzie zakończona sukcesem :)
@zosiak niestety nie ma takiej opcji na dzień dzisiejszy :<
@roki_1991 :*
@Frezja_1 najwyżej będziemy testować razem w nastepnym cyklu ;)
@Funia90 całym serduszkiem dziękuję ;* Ty wiesz... :*

Kobitki jesteście przekochane !!! jeszcze chyba nigdy od nikogo nie dostałam tylu ciepłych słów :*
I takiej motywacji ...wiem ,że jestem trudna... bo ciężko u mnie z cierpliwością itd . że panikuje i jestem często nie do zniesienia . Czekam na rozwój sytuacji ...
Przytulam Was :* i dziękuję !
 
reklama
Do góry