reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@...Margotka9022... ja też widzę ten cień cienia :D !!! powodzenia :**
@zosiak ja też stwierdziłam ,że się muszę sama nauczyć , siniaczka prawie nie widac tylko taki pieprzyk mam ale może zniknie . Kochana a koniecznością jest żeby Twój M wyjeżdżał ? słuchaj bądź dobrej myśli :* wazne , że masz zielone światło na przyszłość i zalecenia :*
 
Roxie,Ewelyn dziekuje,jestescie kochane.Ta homocysteina to w ogole porazka jakas.Kazdego dnia wypijam sok z burakow,czekam na witaminki,co jeszcze moge zrobic?Mam dola dziewczyny, i to giganta,wiec bede smecic,przepraszam,ale nie mam z kim o tym porozmawiac.:(
Hona powtórz badanie najlepiej za jakiś czas. Ja tez mam 35 lat i 4 poronienia i ryzyko trisomii 21 wyszło 1:35 bo to wszystko wrzucili w jeden wór a synek jest zdrowy :)
@zosiak tez taj miałam, to naturalne twoje odczucia. Ja nawet dziecka widzę nue chciałam jak koleżanka urodziła a teraz jest mi wstyd.
 
Margotka widze i ja,a jakze.Ciesze sie razem z Toba.Mamy tu prawdziwy wysyp,ale fajnie dziewczyny.To ktora nastepna? Ktora testuje wkrotce?Roxie???? Trzymam kciuki i prosze w imieniu staraczek o ciazowe fluidki,tyle tu Was teraz.

Dzieki dziewczyny,za pocieszenie,za dobre rady,za spostrzezenia.Strach juz zawsze bedzie mi towarzyszyl.
 
Roxie niestety misi jechac zastrzyk gotowki nam sie przyda a maks 8 mies bedzie tam zreszta dobrze mu to tez zrobi bo ma prace siedzaca zmieni troche otoczenie bo sie tez wypalil zawodowo oczywiste jest ze nie chce zeby jechal tym bardziek ze slyszy sie o tych zamachach az mnoe ciary przechodza przeciez ostatnio mamy takiego pecha.
Nafoczka tylko czemu akurat ten sam dzien i godzina u lekarza nawet nie wiecie jak lzy powstrzymywalam jedyne co soboe powtrzam to zebym.byla silna tak moja mama mi mowila.
 
@hona Ja w przyszłym tyg dopiero także jeszcze trochę, ale zbieram fluidki od wszystkich; * leżę juz w sumie idę spać bo coś dziwnie mi po tym zastrzyku . Do jutra ;*

@zosiak rozumiem :( to wszystko zupełnie normalne odczucia...ale musisz być silna ,możesz zawsze tutaj na nas liczyć: *
 
Ale napisałyście dziewczyny, z godzinę czytałam i nie mam kiedy zajrzec, by poczytac instrukcję obsługi do forum.2
Margotka gratuluję. Powtórz rano test, ale tylko po to by nacieszyc wzrok, bo skoro wyszedl teraz to musi być pozytyw. Oby więcej takich.:)
Zosiak Twoje odczucia co do brzuszka kolezanki zupełnie naturalne, musiałybyśmy być z żelaza, by nie czuć ukłucia. Tez tak reaguje na ciąże znajomych, choć mam już córeczkę. Wiadomo, że życzymy dobrze tym brzuszkom, ale żal jest, że nasze brzuszki odeszły. Ja miałabym za dwa tygodnie termin porodu:( , ale trzeba żyć dalej i się nie poddawać.
Ubawiłam się, jak któraś napisała, że gdyby trzeba było to biegałaby po łące za mrówkami...hahaha dobre to było, ale prawdziwe, chyba każda z nas by to zrobiła gdyby trzeba było. Ja pamiętam jak starałam się o pierwsze dziecko, czego to ja nie próbowała, wiedzę miałam taką, że pewnie doktorat bym obroniła ze sposobów na niepłodność.
Brzuch mnie bolał, ale chyba raczej nie na owulacje, bo bardziej po środku jak na @, a jesli już po boku to raz z jednej, raz z drugiej. w czwartek się może okaże.
Hona rozumiem Twój strach, ale tak jak dziewczyny pisały ryzyko jest zawsze. Musimy być dobrej myśli i wierzyć.
 
@margotka alez oczywiscie ,ze jest cien [emoji7]a nie mowilam Ci pipko???? I co trzeba sluchac cioci Funii[emoji16]
Pedz rano na bete[emoji4]

@roxie123 dziekna dziewczynka z Ciebie[emoji4]
Ja robie o 22.30 bo podobno lepiej lezec po zastrzyku[emoji4]
Tez mam takie pieprzyki w miejscu wbicia,ostrzrgam niektore nie wiem czemu ale bola bardziej.
Kuleczki tez mi sie robia,to tzw zrosty,pamietaj aby nie trafic w to samo miejsce.[emoji4]
Dzien zlecial mi dzis na spaniu[emoji4]hehe ,nie wiem co bede w nocy robila

Zosiu ciesze sie ,ze masz juz plan leczenia[emoji4]
Co do sytyacji z koleznka ,rozumiem twoj bol,mialam tak nie raz,uwierz los jest zlosliwy a my musimy nauczyc sie jak sobie z tym radzic[emoji20]
Bedziemy przez to tylko silniejsze.
Z jedenj strony fajnie ,ze twoj M pojedzie,bo tak jak mowisz kaska sie przyda i nabierzecie takiego oddechu[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry