reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny tak mi smutno spotkalsm u lekarza kolezanke z pracy ona zaszla wtedy co ja tylko u mnoe skoncxylo sie to nieszczesliwie :( okazuje sie ze bedzie miec dziewczynke to juz drugie jej dziecko pierwsze to chlopczyk. czemu akurat dzisiaj jsk mislam tak dobry humor:((((
 
reklama
@Nusia123 hehe może , chociaz jeszcze czas bo zagnieżdzenie podobno dopiero 6-8 dpo :) ale mam nadzieję :)
@zosiak znam to uczucie doskonale...popłacz jak masz potrzebę :* będzie dobrze i Ty doczekasz się bąbelka :*

Dziewczyny zrobiłam pierwszy zastrzyk < taki osobisty sukces ;p > ... odczucie moje są takie że się zestresowałam czy wg dobrze zrobię i po dzikiemu poszło , znaczy szybko bardzo , popiekło trochę ale no da się wytrzymać chociaż nic przyjemnego oczywiście
... czy to normalne ,że po wyciagnieciu igły zrobiła mi się jakby grudka pod skórą :O teraz już się rozeszła w miarę ale wystraszyłam się ;/ mam teraz na twarzy wybuchy gorąca z tej strony co robiłam ale to chyba nerwy :D ufff panikara ze mnie :) ale odważyłam się sama , M siedział obok :)
 
Jak robisz Roxie zastrzyk to do konca igle dajesz musisz glebiej wbic te igielki sa malutkie i grudka mlgla powstac z powodu plytkiego podania pamietaj zeby pecherzyka nie usowac bo zmienisz dawke leku.
Jestem po wizycie lekarz juz chcial mi eypisac recepte pozeolil sie statarac ale teraz to i tak bedzie cykl stracony bo maz wyjezdza a poza tym ja chce poczekac te pol roku co najmniej tak jak mowilam dzisiaj mi soe lrzykro zrobilo widzialam jej zaokraglony brzuszek :( ja bym taki sam miala:(
Oto leki ktore mi zaproponowal lekarz:
encorton
clexane
acard
przed staraniem 1,5 miesiecy wczesniej :
Metypred
Azatiopryna
Equaral
mamadha i dodatkowo folik moge a nie musze.
Przynajmniej wiem co bede brala i jak dzialac dodatkowo ta omege i wit d3 nastepnym razem zapytam go o ta nospe bo zapomnialam. jeszcze przed bede szczepiona tymi limfocytami meza co dwa tyg.
 
@mfifi04 brawo ja :D ale ile paniki przy tym gorze niż małe dziecko :)
@zosiak to też żelazny zestaw , ale jak trzeba to trzeba skoro ma pomóc :)
Hm niby igła cała weszła bo patrzyłam i docisnełam do końca wszystko z powietrzem nawet . Była taka grudka duża to ją rozmasowałam nie wiem czy dobrze zrobiłam ;/ ale znikneło już . Zrobił mi się jakby pieprzyk w miejscu ukłucia i niżej siniaczek delikatny , tez nie wiem czy to normalne takie pieprzyki ?
 
Siniaki moga byc wiesz na nie nie ma reguly tak naprawde u innych sa u innych nie ma ja jak w szpitalu dostawalam przeciwzakrzepowe to ani jednego sinca nie mialam ale nie lubilam jak pielegniarki mi to wbijaly bo wole sama to robic mam wyczucie. Jak ja wam zazdroszcze tych staran Roxie ja nawet nie bedw miala narazie z kim moj lekarz smial sie zebym sasiada znalazla haha powiem Wam ze znacznoe jest lepiej jak zmienilam lekarza fakt ze musze dojezdzac nie ma gdzie zaparkowac czaswm ale gabinet teraz ma nowy super sie tam czuje.
 
Dziewczyny, powiedzcie mi ze nie śnie i ze to nie jest efekt wybitnego piwa i widzę podwójnie. Nie wiem co mnie tknelo na 4 dni przed okresem i to wieczorem! Przeczucie?
20170606_212524.jpg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170606_212524.jpg
    20170606_212524.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 707
reklama
Do góry