reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Niestety nigdy nie myslalam ze mnie to spotka kiedys slyszalam o takich przypadkach ale myslalam ze zdarzaja sie rzadko nie ma wplywu czy lezysz czy sie odzywasz sie zdrowo czy cwiczysz czy np nie pijesz i nie palisz nie ma na to wplywu moj ojciec palil przez 30 lat paczke dziennie i splodzil 3 corki ja ani jednego papierosa cwicze pracuje w koncu w osrodku sportowym i nic wiec jedyna teoria ktora mi sie wysuwa to po prostu brak szczescia i ze za bardzo czlowiek chce miec dziecko bo iakby nie chcial to napewno bys miala pokrzyzowane plany tak zawsze jest no dobra nie uzalam sie nad soba mam nadzieje ze szybko poronie bo obiecalam sobie ze depresja mnie nie dopadnie ze mam tez inne cele i ze nie moge miec dziecka to nie koniec swiata w koncu mam meza uwilbiam przyrode i zwierzeta co wiecej do szczescia potrzebne. Wam zycze duzo optymizmu i bezproblemowych ciazy Tobie Roxie i Funia i wszystkim co sie staraja aby zaszly w ciaze szczesliwa i bezproblemowa z objawami tzn. nudnosciami i wymiotami bo ponoc jak sie wymiotuje to ciaza prawodlowo sie rozwija, zebyscie nie pisaly o plamieniach koniec tego juz wystarczajaco przeszlyscie bede trxymac za Was kciuki i czekam na dobre wiesci. Jesli Wam sie uda to moze w koncu i ja sie przelamie.
 
Niestety nigdy nie myslalam ze mnie to spotka kiedys slyszalam o takich przypadkach ale myslalam ze zdarzaja sie rzadko nie ma wplywu czy lezysz czy sie odzywasz sie zdrowo czy cwiczysz czy np nie pijesz i nie palisz nie ma na to wplywu moj ojciec palil przez 30 lat paczke dziennie i splodzil 3 corki ja ani jednego papierosa cwicze pracuje w koncu w osrodku sportowym i nic wiec jedyna teoria ktora mi sie wysuwa to po prostu brak szczescia i ze za bardzo czlowiek chce miec dziecko bo iakby nie chcial to napewno bys miala pokrzyzowane plany tak zawsze jest no dobra nie uzalam sie nad soba mam nadzieje ze szybko poronie bo obiecalam sobie ze depresja mnie nie dopadnie ze mam tez inne cele i ze nie moge miec dziecka to nie koniec swiata w koncu mam meza uwilbiam przyrode i zwierzeta co wiecej do szczescia potrzebne. Wam zycze duzo optymizmu i bezproblemowych ciazy Tobie Roxie i Funia i wszystkim co sie staraja aby zaszly w ciaze szczesliwa i bezproblemowa z objawami tzn. nudnosciami i wymiotami bo ponoc jak sie wymiotuje to ciaza prawodlowo sie rozwija, zebyscie nie pisaly o plamieniach koniec tego juz wystarczajaco przeszlyscie bede trxymac za Was kciuki i czekam na dobre wiesci. Jesli Wam sie uda to moze w koncu i ja sie przelamie.
Zosiak bardzo Ci współczuje. [*]
 
@funia26 nic wszystko było dobrze , zdrowa dziewczyna i wg , najwyraźniej lekarze popełnili błąd nie dopilnowali ;/

Mój M już po badaniach i święty spokój ;p nie było źle nawet bezstresowo poszło i nie klapną przy pobieraniu krwi także sukces :D wyniki trzeba czekać ok 5 dni przyjdą pocztą ...ale nie zrobili tej chromatyny plemnikowej bo ponoć że zbędne badanie jesli się zachodzi bez problemu ale za to zamienili na posiew plemników pod kątem bakterii także no teraz czekać cierpliwie oby było wszystko ok ...

@zosiak dzięki kochana oby tak było , ale bez stresu też się nie obejdzie ;/ a Ty 3maj się tam i odzywaj tu do nas :*
 
reklama
Dziewczyny wczoraj odstawilam leki i dzisiaj zrobilam badania nastepujace bete ktora wyszla 3671 jutro ide porownac wynik zrobilam witamine D ktora wyszla bardzo nisko 14,2 a norma to 30-100, zrobilam takze hormon tarczycy ktory wyszedl w normie ale wynik moze nie byc miarodajny bo czytalam ze powinno sie zrobic go po poronieniu dlatego te badania jeszcze powtorze. Planuje jeszcze po poronieniu zrobic badania na przeciwciala. 23 jestem zapisana do bardzo dobrego lekarza takze napewno bede potrzebowala przerwy moze tez jakiegos leczenia moj maz tez idzie zbadac nasienie ale dopiero jak pojde do tego lekarza jeszcze kolezanki maja mi poszukac specjalistow bo takie lecznie moze potrwac dluzej niz mysle zalezy od tego co to byla za przyczyna. Nie moge starac sie o dziecko napewno latem przelom lipca i sierpnia bo wtedy mam silne uczulenie ale znowu zapisze sie do alergologa i moze pojde najpierw na odczulenia trwaja one 3 lata
dzisiaj moj maz mowil ze jego kolega z pracy pobil ordynatora ale nie wiem jakiego zona jego miala ciezka ciaze krwotoki wrecz cukrzyce i cos jeszcze ale dziecko urodzila nawet z takimi problemami. Dziecko zdrowe. Chodzili do kliniki leczenia bezplodnosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry