reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki :) No właśnie mamy poczekać do pierwszej miesiączki, żeby wszystko się oczyściło do końca i próbować :) Jeżeli się uda, to będzie to dla mnie straszny stres, żeby znowu sytuacja sie nie powtórzyła, ale chcemy spróbować ;) Wiemy też teraz, że od 11 tygodnia mam mieć załozony szew.

To jednak różne są zalecenia nam kazali odczekać 3 cykle a ja zaszłam po 2 :) teraz czekam co powie lekarz jak będzie ok to tez po 2 cyklu działamy chyba że coś będzie nie halo :) nie ma reguły w sumie czy próbować wczesniej czy później ;/ moja koleżanka zaszła tydzień po zabiegu nie doczekała kolejnej @ heh i ma teraz śliczną dziewczynkę :)
 
reklama
To jednak różne są zalecenia nam kazali odczekać 3 cykle a ja zaszłam po 2 :) teraz czekam co powie lekarz jak będzie ok to tez po 2 cyklu działamy chyba że coś będzie nie halo :) nie ma reguły w sumie czy próbować wczesniej czy później ;/ moja koleżanka zaszła tydzień po zabiegu nie doczekała kolejnej @ heh i ma teraz śliczną dziewczynkę :)
Mi w szpitalu powiedziano, że po trzech cyklach, natomiast lekarz, który kontrolował mnie po zabiegu, prywatny powiedział, że po pierwszej i chodzi po prostu o to, żebym nie złapała jakiejś infekcji i żeby wszystko się oczyściło, odbudowało.
 
W szpitalu powiedzieli, że trzy cykle, natomiast lekarz, u którego byłam później i do którego mam większe zaufanie, powiedział, że trzeba zaczekać do pierwszej miesiączki i chodzi tu o to, żebym nie złapała podczas współżycia żadnej infekcji i żeby wszystko ładnie się oczyściło.
 
Mam odstawic leki i czekac na poronienie tak bywa lekarz mnke skierowal na badania ale dla mnke dalsze starania o dziecko nie maja sensu odpuszczam
 
Mam odstawic leki i czekac na poronienie tak bywa lekarz mnke skierowal na badania ale dla mnke dalsze starania o dziecko nie maja sensu odpuszczam
@zosiak współczuję :< :* z czasem wróci do Ciebie to pragnienie aby zostać mamą ...nic na siłę , teraz daj sobie czas... odpocznij zadbaj o siebie

Wczoraj 19letnia dziewczyna urodziła naturalnie śliczną zdrową córeczkę wszystko było dobrze odwiedziny rodziny , nakarmiła malutką i po kilku godz. zemdlała i zmarła ,mimo starań lekarzy nic już nie można było zrobić , przyczyny nie są do końca znane prawdopodobnie przyszło zakażenie ale teraz to już nie ważne , też się w to nie zagłębiam bo i tak to nic nie zmieni .
Znałam ją i dlatego o tym piszę , wielka tragedia dla rodziny proszę o modlitwę szczególnie w intencji maleństwa , które będzie musiało wychować się bez mamy ;<
 
Cześć Dziewczyny :) witam Was wszystkie po pewnej przerwie ;) Trzymam kciuki za te, które dalej walczą i ściskam mocno te, którym się nie udało tym razem - będzie dobrze :) Jutro mija miesiąc odkąd odszedł mój mały Szymonek, już trochę się pozbierałam, ale czasem jeszcze mam bardzo złe dni z tym związane... Mam do Was pytanie - kiedy pojawiła się u Was pierwsza miesiączka? U mnie był poród i łyżeczkowanie, mówili, że na okres trzeba poczekać ok. 4-6 tygodni. Niby mam bóle krzyża, które zazwyczaj miałam przed i w trakcie okresu, no i mega apetyt na słodycze, ale ciało nie do końca reaguje jak wcześniej. Jak to było u Was? Z góry dzięki za wszelkie informacje ;)
Mój @ przyszedł w 25 dniu cyklu. Przeważnie mam 28. Miałam poronienie samoistne i łyżeczkowanie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zosiak strasznie mi przykro[emoji26]
Jaka diagnoze postawil lekarz?
Zobaczysz,odpoczniesz,udasz sie na badania i znow zapragniesz byc w ciazy
Swiatelko dla Twojego Aniolka[*]

Roxie to straszna historia,matko ,ona byla na cos chora?jakas oslabiona przed porodem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry