reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agatush trzymam kciuki &&&& Będzie dobrze &&&&&

Witajcie nowe Aniołkowe Mamy :-* Zostańcie z nami.

Gloria czy to nie przesada? My ubraliśmy Stasia w komplet koszulowe body + spodnie z materiału, łącznie może 80 zł na to wydałam. Na wierzchu miał kombinezon zimowy. Olka chrzciliśmy w zwykłym pajacyku czarnym z białym kołnierzykiem, na wierzchu miał ten sam zimowy kombinezon. Stasia ubrałabym w to samo, co Olka, ale się nie mieścił. Moja chrześnica miała piękną sukieneczkę, chrzciny w czerwcu, piękna pogoda, marzenie. Cała msza wyglądała tak, że mała płakała, kuzynka ją karmiła na zakrystii, na koniec się zerzygała i tyle było z ubranka.
Mi nawet nie chodzi o kwestię pieniędzy. Po prostu małemu dziecku niewiele do szczęścia potrzeba a im więcej falban, koronek i innych, tym bardziej niewygodnie. No i założysz raz taki strój, za miesiąc będzie za mały. Prędzej poszukałabym zwykłych ubranek i kompletowała sama wg tego, co mi się przyda. W kwietniu pogoda może być bardzo różna, warto przewidzieć ubranie na cebulkę.
No wlasnie sama nie wiem juz co robic, zglupialam troche. Postaram sie jej kupic taka sukienke zeby jeszcze ja ubrala np w maju bo idziemy na komunie. Ale.plaszczyk musze kupic tak czy siak bo nie ma nic takiego. Wiesz jak to z dziewczynka, a to kapelusik a to buciki...chce zeby chociaz raz wygladala pieknie bo tak to nic nie ma ze sklepu tylko uzywane kupuje/dostaje. No poszukam jeszcze na internecie za jakas inspiracja.
 
reklama
Witam. Chyba jestem w kolejnej ciazy. Pierwsza stwierdzona 16 stycznia przez betę 34.26 niestety po 3 dniach zaczęłam krwawic polecialam do gin stwierdził poronienie samoistne. Krwawilam przez 6 dni a 30.01 wspolzylismy z partnerem. @do dzis nie dostalam. Robiłam test w domu w ubiegłym tygodniu i wyszły 2 kreski. Czy to wgl możliwe ze to nowa ciaza? Nie chce iść narazie do lekarza ani na betę, chcialabym iść i żeby było słychać serduszko :) czuje się oslabiona, kręci mi się w głowie no i piersi nabrzmialy, ale im więcej internautów czytam to mam wrażenie ze mam jeszcze w sobie hormony po tamtej ciąży. (W tym samym czasie co ja poronila tez moja bratowa w 10tc miała zabieg łyżeczkowania tylko ze jej gin kazała czekać 2 cykle a mi odrazu pozwolili na starania jeśli będę gotowa psychicznie ,
 
@gloria, @alza ma rację.
My chrzcimy małą w czerwcu, mam dla niej najprostszą lnianą białą sukieneczkę którą dostała od mojej siostry (z tego co wiem droga nie była) do tego jakby było chłodno biały sweterek z lidla za niecałe 30 zł :) Mam już nauczkę, że szkoda kasy na drogie ciuszki bo ona tak szybko rośnie, że wielu rzeczy nawet nie zdążyłam jej założyć. Do tego dokupię jej tylko jakieś ładne skarpetki i opaskę.

Dziewczyny czy wasze maluchy też krzyczą? Ala od 3 dni bawiąc się drze się w niebogłosy z uśmiechem na twarzy, czekam tylko jak zapuka mi opieka społeczna :p Dałam jej dzisiaj brokuł - krzywa mina bezcenna :D raczej go nie polubi.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Chyba jestem w kolejnej ciazy. Pierwsza stwierdzona 16 stycznia przez betę 34.26 niestety po 3 dniach zaczęłam krwawic polecialam do gin stwierdził poronienie samoistne. Krwawilam przez 6 dni a 30.01 wspolzylismy z partnerem. @do dzis nie dostalam. Robiłam test w domu w ubiegłym tygodniu i wyszły 2 kreski. Czy to wgl możliwe ze to nowa ciaza? Nie chce iść narazie do lekarza ani na betę, chcialabym iść i żeby było słychać serduszko :) czuje się oslabiona, kręci mi się w głowie no i piersi nabrzmialy, ale im więcej internautów czytam to mam wrażenie ze mam jeszcze w sobie hormony po tamtej ciąży. (W tym samym czasie co ja poronila tez moja bratowa w 10tc miała zabieg łyżeczkowania tylko ze jej gin kazała czekać 2 cykle a mi odrazu pozwolili na starania jeśli będę gotowa psychicznie ,
Jesli beta spada to hormony z ciazy jesli rosnie to dzidzius.
 
@gloria6 wg om na 9.10 a wg ostatniego usg 13.10 :) Co do ubrania małej na chrzciny, to zrób jak uważasz, jeśli chcesz żeby wyglądała jak mała księżniczka, to niech tak wygląda :) Chociaż myślę, że będzie później ciężko sprzedać to na necie. Myślę, że na olx można czasem trafić super rzeczy w dobrej cenie. Popatrz jeszcze na sukienki w 5.10.15, może akurat jakaś promocja będzie :) Kwiecień to taki przekichany z tą pogodą właśnie, bo może być piękna i słoneczna pogoda, a może i trafić się śnieg.
 
Jesli beta spada to hormony z ciazy jesli rosnie to dzidzius.

Tylko ze ja bety teraz nie badalam za poprzednim razem miałam tylko 34,26 i doszło do poronienia na bardzo wczesnym etapie. Stąd moje pytania czy 3 testy płytowe mogły źle pokazać 2 kreski (każdy innej firmy)
 
.
 

Załączniki

  • 20170213_213150.jpg
    20170213_213150.jpg
    441,1 KB · Wyświetleń: 94
U mnie tak test wygladal przy beta 66 wiec mysle ze to poczatek ciazy po cichu gratuluje ☺ zrob w poniedzialek bete. Przypomnij kiedy dokladnie poronilas bo ciezko szukac do tylu wpisow. Pozdrawiam ☺
 
reklama
Do góry