reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Baslan a dziekuje ze pytasz :) u mnie spoko, piesek juz zdrowy, trzy dni z nim jezdzilam na zastrzyki ale juz mu duzo lepiej. On jest dla nas tak samo wazny jak Marcela, dlatego sie tak nad nim trzesiemy :)
Dalam dzis malej pierwszy raz deserek z jabluszka to az piszczala z uciechy i podskakiwala w lezaczku, mam tylko nadzieje ze jej brzuch nie rozboli bo wtrabila pol sloika i jeszcze sie ogladala.
Bylam dzis w sklepie w poszukiwaniu ubranka na jej chrzciny (beda w kwietniu) i powiem szczerze ze jestem rozdarta bo nowy komplecik kosztuje ok 300zl z plaszczykiem a ze u nas z kasa slabo to szukalam na olx uzywanych ale sek w tym ze nie wiem jakie to uzywane bedzie (za male, za duze a moze zniszczone?). Za uzywane tez bym musiala ze 150 zl dac wiec juz chyba kupie nowe, przynajmniej bede miala pewnosc ze jest dobre. A moze uda mi sie potem sprzedac.
Odkad nie mam juz studiow na glowie to mam czas wieczorem poczytac, juz zapomnialam ile to sprawia radosci i jaka ksiazki sa skarbnica wiedzy :) Bogu dzieki za biblioteki :)
A co do Twojej ciazy @Baslan to jestem pewna ze tym razem wszystko bedzie w porzadku, na kiedy masz termin? Kurcze tak sie ciesze jak ze swojej ciazy z Marcela :D to jest szalenie podbudowujace ze tylu z nas sie wreszcie udalo/udaje zostac mamami.
 
Witaj Nacia przykro mi:( ja jestem drugi raz w ciazy i mam zupelnie inne objawy.
Ile dni po owu jestes?

Ja dzis pojechalam z siostra(tez jest w ciazy,dzieli nas tydzien)na zakupy po spodnie ciazowe i ona juz sie cieszy ze swojej ciazy,wg om jest tydzien za mna ,tez mialam zakupic gacie,a tu w sklepie po tygodniu znow plamienia[emoji24]i odechcialo mi sie tych gaci[emoji20]nie jade nic sprawdzac ,plamienie koloru jasnobrazowego
Po ciazy zamowcie mi leczenie w jakims psychiatryku,bede musiala odreagowac,bo teraz nie chce sie stresowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Nacia przykro mi:( ja jestem drugi raz w ciazy i mam zupelnie inne objawy.
Ile dni po owu jestes?

Ja dzis pojechalam z siostra(tez jest w ciazy,dzieli nas tydzien)na zakupy po spodnie ciazowe i ona juz sie cieszy ze swojej ciazy,wg om jest tydzien za mna ,tez mialam zakupic gacie,a tu w sklepie po tygodniu znow plamienia[emoji24]i odechcialo mi sie tych gaci[emoji20]nie jade nic sprawdzac ,plamienie koloru jasnobrazowego
Po ciazy zamowcie mi leczenie w jakims psychiatryku,bede musiala odreagowac,bo teraz nie chce sie stresowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia Kochana spokojnie!!! Może to plamienie jest sygnałem że masz więcej odpoczywać? Nie denerwuj się. Obserwuj swój organizm a przede wszystkim lez :-* wiesz że bardzo mocno za Ciebie kciukam!!!! Głowa do góry [emoji8][emoji110] [emoji110]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Nacia przykro mi:( ja jestem drugi raz w ciazy i mam zupelnie inne objawy.
Ile dni po owu jestes?

Ja dzis pojechalam z siostra(tez jest w ciazy,dzieli nas tydzien)na zakupy po spodnie ciazowe i ona juz sie cieszy ze swojej ciazy,wg om jest tydzien za mna ,tez mialam zakupic gacie,a tu w sklepie po tygodniu znow plamienia[emoji24]i odechcialo mi sie tych gaci[emoji20]nie jade nic sprawdzac ,plamienie koloru jasnobrazowego
Po ciazy zamowcie mi leczenie w jakims psychiatryku,bede musiala odreagowac,bo teraz nie chce sie stresowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia moja kolezanka plamiła przez pierwsze trzy miesiące. I urodziła zdrową córeczkę. Nie martw się na zapas :-)
 
Agatush,Oleczka dziekuje [emoji4]
Ja plamie od 24dc wiec juz dlugo,z przerwami,ale jak tylko zaczynam sie cieszyc ,ze jest lepiej to ono wraca ,co nie ukrywam stresuje mnie
Na szczescie przytoczylyscie mi mnostwo pozytywnych happy endow i to mnie podtrzymuje na duchu[emoji4]caly weekend postaram sie odpoczywac
Jutro idziemy na urodziny tescia,zawsze siedze na krzesle ale jutro zamawiam miejsce na sofie,w koncu nalezy mi sie[emoji4]

Agatush Ty masz w tym tygodniu prenatalne ,dobrze pamietam?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatush,Oleczka dziekuje [emoji4]
Ja plamie od 24dc wiec juz dlugo,z przerwami,ale jak tylko zaczynam sie cieszyc ,ze jest lepiej to ono wraca ,co nie ukrywam stresuje mnie
Na szczescie przytoczylyscie mi mnostwo pozytywnych happy endow i to mnie podtrzymuje na duchu[emoji4]caly weekend postaram sie odpoczywac
Jutro idziemy na urodziny tescia,zawsze siedze na krzesle ale jutro zamawiam miejsce na sofie,w koncu nalezy mi sie[emoji4]

Agatush Ty masz w tym tygodniu prenatalne ,dobrze pamietam?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mam w poniedziałek po południu i oczywiście jestem wystraszona :-/ ale taki chyba już nasz urok :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatush,Oleczka dziekuje [emoji4]
Ja plamie od 24dc wiec juz dlugo,z przerwami,ale jak tylko zaczynam sie cieszyc ,ze jest lepiej to ono wraca ,co nie ukrywam stresuje mnie
Na szczescie przytoczylyscie mi mnostwo pozytywnych happy endow i to mnie podtrzymuje na duchu[emoji4]caly weekend postaram sie odpoczywac
Jutro idziemy na urodziny tescia,zawsze siedze na krzesle ale jutro zamawiam miejsce na sofie,w koncu nalezy mi sie[emoji4]

Agatush Ty masz w tym tygodniu prenatalne ,dobrze pamietam?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Funia ja też plamilam i myślę że to kwestia ilości branych przez nas leków. Ja bym się obecnie bardziej bała książkowej ciąży i dobrego samopoczucia :)
Tak mam w poniedziałek po południu i oczywiście jestem wystraszona :-/ ale taki chyba już nasz urok :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie miałam pytać o to samo :) to trzymamy kciuki, a pappe robisz?
 
Funia ja też plamilam i myślę że to kwestia ilości branych przez nas leków. Ja bym się obecnie bardziej bała książkowej ciąży i dobrego samopoczucia :)

Właśnie miałam pytać o to samo :) to trzymamy kciuki, a pappe robisz?
Tak robię :-* "nie" dziękujemy za kciuki :-* wiecie że u nas oprócz moich rodziców, szefowej i przyjaciółki nikt jeszcze nie wie o ciąży.... Czekam do tego poniedziałku :-* może też stąd się trochę boję....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agatush trzymam kciuki &&&& Będzie dobrze &&&&&

Witajcie nowe Aniołkowe Mamy :-* Zostańcie z nami.

Gloria czy to nie przesada? My ubraliśmy Stasia w komplet koszulowe body + spodnie z materiału, łącznie może 80 zł na to wydałam. Na wierzchu miał kombinezon zimowy. Olka chrzciliśmy w zwykłym pajacyku czarnym z białym kołnierzykiem, na wierzchu miał ten sam zimowy kombinezon. Stasia ubrałabym w to samo, co Olka, ale się nie mieścił. Moja chrześnica miała piękną sukieneczkę, chrzciny w czerwcu, piękna pogoda, marzenie. Cała msza wyglądała tak, że mała płakała, kuzynka ją karmiła na zakrystii, na koniec się zerzygała i tyle było z ubranka.
Mi nawet nie chodzi o kwestię pieniędzy. Po prostu małemu dziecku niewiele do szczęścia potrzeba a im więcej falban, koronek i innych, tym bardziej niewygodnie. No i założysz raz taki strój, za miesiąc będzie za mały. Prędzej poszukałabym zwykłych ubranek i kompletowała sama wg tego, co mi się przyda. W kwietniu pogoda może być bardzo różna, warto przewidzieć ubranie na cebulkę.
 
Do góry