reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc Dziewczyny
Witam nowe mamy Aniolkow (*)(*)(*)
Dla nowych zaciazonych gratulacje.
Sledze nieustannie wszystkie wpisy,i ogromnie ciesze sie,ze sa dziewczyny,ktorym po poronieniu udaje sie zajsc w ciaze.Kibicuje Wam ogromnie ,ale musze sie przyznac ,ze rowniez Wam zazdroszcze,oczywiscie tak pozytywnie.Chcialabym zaczac sie juz starac,a jak na razie jestem w czarnej du...ie,musze poszukac ginekologa-endokrynologa.Dostalam namiary na jednego,musze zadzwonic i zapytac jak z wizytami.Tsh ciagle w gore i w dol,choc nie sa to juz tak duze spadki i wzrostyAle samopoczucie kiepskie,zapominam o waznych sprawach,wczoraj dzwonila dziewczyna z pracy,mialam zadzwonic do bardzo waznego dostawcy spytac o materialy,na ktore czekamy,oczywiscie nie zrobilam tego,bo zapomnialam,pewnie w poniedzialek bede miala rozmowe z szefowa.Pytanie do Hashimotek:czy Wy tez tak sie czujecie?Albo mi sie nic nie chce,albo mam wrazenie,ze mam sieczke zamiast mozgu.:(
Which dziekuje za odpowiedz.Pewnie bede miala jeszcze jakies pytania odnosnie pracy i urlopow etc.

Baslan nie wiem,czy pisalas,z jakim tsh udalo Ci sie zajsc w ciaze?Pewnie Ci nie gratulowalam jeszcze,wiec gratuluje ,trzymam kciuki :-) :)

Musze sie pochwalic moim mlodym.Bylismy wczoraj u dentystki,innej pani,ta posiada sprzet do podania podtlenku azotu.Na poczatku pani nie zrobila na mnie dobrego wrazenia,jakas taka roztrzepana,doslownie,wlosy jakby przed chwila wstala z lozka i sie nie uczesala.Bylismy chyba u niej w domu,wokol pelno akwariow z jaszczurkami,wezami jakimis przedziwnymi zabami o czerwonych oczach.Ale jak Alan usiadl na fotelu i zaczela z nim rozmawiac to wiedzialam,ze dobrze zrobilam przyjezdzajac tu.Mlody ladnie sluchal wszystkich polecen pani i "robaczek" po "robaczku" zabek byl wyczyszczony.Na koniec pani wyjela jakiegos kameleona i Alan mogl go dotknac.Fajnie,ciesze sie bardzo i jestem dumna.
Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia
 
Dziewczyny czy wy tez macie albo mialyscie takie wahania nastrojow stresznie mnie wszystko denerwuje ostoatnio jak wasi partnerzy znosza humorki?
 
Hej laski .
Witam Was coś osłabiona jestem po tej grypie i ledwo zipie w głowie mi się kręci ostatnio mało jadłam może to dlatego na wadze 58,5 schudłam przez ten tydzień 2 kg muszę się dozywic chyba .

Pozdrawiam Was serdecznie.

Co do badań po poronieniu to ja też się przebadalam lepiej się zbadać i w razie czego wyeliminować zagrożenie dla ciąży.
Tylko ja miałam gorączkę podczas poronienia i badalam się w kierunku różnych patogenow czy jakoś tak i wyszła mi z tego ureoplasma to był wymaz z szyjki macicy na chlamydie ureoplasme i jeszcze inne jakieś dziadostwa.
 
@hona dzięki :) przed zajściem tsh miałam około 1,5. Nie martw się w końcu unormujesz tą tarczyce. Ja walczyłam z ustawieniem leków w sumie od maja. Rozkojarzeniu też winna jest tarczyca. Jaką dawkę leku teraz bierzesz?
 
Baslan teraz Letrox 50.Ostatnie wyniki z konca stycznia nie sa takie tragiczne,mieszcze sie w normie,ale jak na ciaze zbyt wysokie,przy normie do 4,780 mialam 2,765.Najgorsze,ze tak jak napisalam wczesniej,caly czas skacze gora-dol.Pewnie juz pytalam,ale nie pamietam,czuje sie jak jakis polglowek,jak Twoje samopoczucie,to Hashimoto nie doskwiera?Jak wysokie masz przeciwciala,badalas raz czy wiecej?Mi lekarz powiedzial,ze nie ma sensu badac czesto.
Ja Letrox biore od wrzesnia,ale przyznaje szczerze,ze myslalam,ze szybciej ta tarczyca sie unormuje.
A powiedz mi jak to jest u Ciebie?Ja za nic w swiecie nie moge przytyc,jem wszystko,w duzych ilosciach,nie patrze na kalorie wogole,jem nawet o 10 wieczorem i nic.Przeciez nie powinno byc tak przy niedoczynnosci.Chociaz z drugiej strony jak to tsh leci raz w gore raz w dol,to moze to normalne.
 
Hej laski .
Witam Was coś osłabiona jestem po tej grypie i ledwo zipie w głowie mi się kręci ostatnio mało jadłam może to dlatego na wadze 58,5 schudłam przez ten tydzień 2 kg muszę się dozywic chyba .

Pozdrawiam Was serdecznie.

Co do badań po poronieniu to ja też się przebadalam lepiej się zbadać i w razie czego wyeliminować zagrożenie dla ciąży.
Tylko ja miałam gorączkę podczas poronienia i badalam się w kierunku różnych patogenow czy jakoś tak i wyszła mi z tego ureoplasma to był wymaz z szyjki macicy na chlamydie ureoplasme i jeszcze inne jakieś dziadostwa.

Ja nie miałam gorączki , czekam na liste badań od lekarza ;/ dzisiaj mija tydzień od 2 poronienia ...jestem kompletnie przybita
@hona ja przed ciąża brałam letrox 50 ale tsh powoli spadało więc dla mnie dawką idealną było brać 75 jak zaszłam lekarz od razu dał mi 100
 
Roxie glowa do gory,wiem,ze jest Ci teraz ciezko.Sama jestem po dwoch poronieniach,chociaz miedzy jednym a drugim udalo mi sie donosic ciaze.Juz zawsze bedziesz miala rane w sercu,ale ta rana kiedys sie zablizni,przyjdzie dzien,ze sie usmiechniesz i spojrzysz na to wszystko z innej perspektywy.Tak,na to trzeba czasu,ten dzien nadejdzie.Czy masz tez Hashimoto?Sorki,pewnie pisalas,ale moj mozg nie ogarnia.

Alza Alan nie chcial wyjsc,chodzil,ogladal,az buzie otwieral ze zdziwienia.W drodze powrotnej dopytywal,czy jeszcze tam wrocimy?:)
 
reklama
Roxie wiem że bardzo cierpisz z powodu strat przytulam :*
Może te badania coś wyjaśnia i będziesz wiedziała jak z tym walczyć życzę Ci aby kolejna ciąża przebiegła ci ksiazkowo i jeszcze raz ściskam :*
 
Do góry