reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No niie! Wredna @, oby następna się wstrzymała z 10 miesięcy:sorry:

Moja też czai się za rogiem. Pocieszam się, że ważniejsze jest dla mnie zdrowie maleństwa, niż jego szybsze zaistnienie na świecie, bo wkurzam się okropnie!

Eh. I to tak obfita, że rano siebie i łazienkę mylam :( masakra...
No nic, staramy się dalej
 
Tez rodzilam SN.
A w ogóle to @ przylazła :(


WRDENA @ ale to chyba dobrze bo wiesz chociaż że możesz znów się starać z tego co pamiętam miałaś jakieś watpliwości chyba to ty chcoc byc moze z kims pomyliłam u mnie to mozliwe hehe ;-)
u mnie upał kobitki ponad 32'C taka pogodę to ja lubię mogłabym całymi dniami siedziec w ogródki jesli bym tylko moglam a wiadomo ze jest to nie mozliwe przy tak licznej rodzinnce hehe pozdrowionka i milego popoludnia kochane moje
 
Hej dziewczyny żyje i mam się dobrze dziś pracowity dzień zrobiłam obiad dwudaniowy trzy prania i trochę sprzątania, jutro generalne porządki robię mama moja pojechała na operację potem nie może nic robić więc sprzątam na błysk bo będzie musiała odpoczywać, a lubi jak jest czysto.
Poza tym przygotowania do wakacji.
 
WRDENA @ ale to chyba dobrze bo wiesz chociaż że możesz znów się starać z tego co pamiętam miałaś jakieś watpliwości chyba to ty chcoc byc moze z kims pomyliłam u mnie to mozliwe hehe ;-)
u mnie upał kobitki ponad 32'C taka pogodę to ja lubię mogłabym całymi dniami siedziec w ogródki jesli bym tylko moglam a wiadomo ze jest to nie mozliwe przy tak licznej rodzinnce hehe pozdrowionka i milego popoludnia kochane moje

Jedna mi całkiem wypadła o_O a ta idealnie w terminie.
Ale cholercia leje się tak, że co chwila kubeczek opróżniam i nie wiem jak noc przeżyje :/
 
1466570774366.jpg


Wczoraj miałam USG Skrzat ma już całe 3cm :-) za 2 tyg prenatalne USG :-) rosnie jak na drozdzach mój Bąbelek a ja razem z nim ;-)

Pozdrawiamy!

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1466570774366.jpg
    1466570774366.jpg
    64,1 KB · Wyświetleń: 519
Angelstw cudny Skrzacik :* :) Niech rośnie w sile :)
Masz już po malu jakieś przeczucia co do płci?

Misia ja już się przeczuciami nie kieruję, bo Jaś miał być dziewczynką :p zupełnie się nie nastawiam na nic :) przyjmę co Bóg mi da z otwartymi ramionami :) za 2 tyg mam prenatalne USG a z tego co się już zorientowałam to mój gin całkiem trafnie typuje płeć na pierwszych prenatalnych więc może już wkrótce będziemy wiedzieć więcej :)
 
reklama
Angel to facet albo uzdolniony albo ma dobry aparat do usg bo jak ja na prenatalnych spytalam o plec to tylko na mnie parsknal i powiedzial ze nie ma mowy o takich rzeczach na tym etapie...ale bobasek sliczny! Ja 7.07 mam ostatnie usg, juz sie nie moge doczekac:)
 
Do góry