reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dawno się nie odzywalam :/ Byłam dziś na usg które miało być polowkowe, ale będzie na kolejnej wizycie, bo słabo jeszcze widać by ocenic dokładnie organy. Prawdopodobnie będzie druga córka, na poprzedniej wizycie inna dr mówiła że to chyba synek i jakoś tak się z mężem nastawilismy. Oczywiście najważniejsze żeby była zdrowa :) Jak na razie wszystkie parametry ok, rośnie jak na drożdżach :)
 
reklama
Hej:)
angelstw cudne zdjęcie fasolki:)mam przeczucie,że u Ciebie bedzie synio:)

Doris za tydzień utulisz Olafka:)

Ja w 17 tyg zapytałam o płeć to powiedziała,że jeszcze troszke za wczesnie wiec angelstw wybitnego gina masz:)niektórzy maja taki dar:)

Ja nadal męka z zaparciami.ostatnio pogoniło mnie na kibelek 3 razy a na koniec miałam az takie jakies jakby śluz ale nie wiem czy to była krew bo to było ciemno borodowe takie,a w dzień jadłam barszcz czerwony i buraczki,nie wiem moze sie pocieszam,że to jednak nie była krew...ale to takie ciemne było mocno,bordowe.byłam z mała wczoraj na szczepieniu i doktorka przepisała mi leki jakies...mam nadzieje ze wkońcu zadziałają bo juz mam wizje ze umieram i nie bede widziała jak moje dziecko dorasta...:(
 
Ona a może spróbuj z rana dwie łyżki mielonego siemia lnianego zalanego wrzątkiem i wypitego na pusty żołądek? To dobre między innymi na jelita, nigdy nie miałam większych problemów z zaparcia mi ale po siemiu jest w ogole rewelacja ;) i tak z 3 tygodnie, potem przerwa i znowu jakiś czas sobie pić
możesz spróbować, zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomóc ;)
 
Ona a skąd wzielo sie to krwawienie? Co Ci mówił lekarz? Zlecił jakieś badania?
Masha ma rację....siemie lniane jest dobre na zaparcia :) Znam kilka osób, którym pomogło.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jestem zaniepokojona bo sprawa wygląda tak, że moja siostra cioteczna miała ostatnio trzy razy angine i teraz też ma byla u lekarza i stwierdził, że ma tam guzki i że to może być nowotwór: (.
Strasznie się martwię czeka ja wizyta u laryngologa i badania w szpitalu oby to nie było jednak nic groźnego. Mam ogromną nadzieję, że to jednak nie to, ona ma troje dzieci tak bardzo się boi ja bardzo ją kocham traktuję jak rodzona siostrę. Jest mi bardzo bliska. Jak z nią rozmawiałam to mówiła, że pluje krwią i ropą.
 
Ona jeśli jadłaś buraczki to na pewno to. Zawsze możesz zrobić badania na krew utajoną w stolcu, ale ja bym się tym w ogóle nie przejmowała. Już pisałam, że na zaparcia najlepiej kupić sobie lactulose i pić kielonka przed każdym posiłkiem. Efekt już następnego dnia.

Mamcia mam nadzieję, że diagnoza będzie lepsza, niż nowotwór... Może jakieś ropnie? Oby wszystko skończyło się dobrze &&&&
 
Ona na zaparcia pomagają mi maliny, mają bardzo dużo błonnika. Wystarczy, że wieczorem przed tv zjem pudełeczko malin i rano zero problemu. Moja przyjaciółka po porodzie też miała straszne zaparcia i pomógł jej błonnik buraczany (do kupienia w rossmanie) dodawany do serka lub jogurtu.

Mamcia trzymam kciuki za twoją kuzynkę, oby badania wykazały, że to nic groźnego.
 
Dzieki Dziewczyny:)

Ja juz wszystko próbowałam jesc...ale moze za krótko...
Misia nie wiadomo czy to była krew czy buraczki bo kolor identyczny...
a doktorka mowila ze to mogła byc taka zalezyna w jelicie przy zaparciach jak ona to nazwała .zobaczymy teraz,ostatnio byłam w wc w poniedziałek.
 
Ehh - napisałam już długiego posta i mi się przeglądarka internetowa zbuntowała... Się zamknęła i powiedziała, że nie będzie ze mną współpracować... Postaram się zatem w skrócie:

1. Ostatnio w necie zamówiłam m.in. nasiona chia, ale sklep się pomylił i wysłał mi młody jęczmień - bardzo dobrze działa przeczyszczająco.
2. W zasadzie niemożliwe jest określenie płci na USG do 14tc (lekarz ma 50% szans na szczęśliwy traf). Nawet ok. 16tc te szanse nie są zbyt duże i wymagają bardzo dobrego sprzętu i doświadczonego lekarza (i oczywiście dobrego ułożenia dziecka). Takim dość pewnym wynikiem będzie dopiero wiadomość na USG połówkowym. Wcześniejszego określania płci nie brałabym zupełnie za pewność, bo można się rozczarować.
3. Doris To już tylko kilka dni!
4. ONA Ja też myślę, że ten kolor to od buraczków...
5. mamcia Nawet sobie nie wyobrażam jaki stres musi teraz przeżywać Twoja siostra. Mam nadzieję, że lekarz skierował ją na badania tylko pro-forma, a tak naprawdę to zwykła angina (może niedoleczona).
 
reklama
Hej dziewczyny żyje i mam się dobrze dziś pracowity dzień zrobiłam obiad dwudaniowy trzy prania i trochę sprzątania, jutro generalne porządki robię mama moja pojechała na operację potem nie może nic robić więc sprzątam na błysk bo będzie musiała odpoczywać, a lubi jak jest czysto.
Poza tym przygotowania do wakacji.

no juz niedlugo odpoczniecie sobie a co jest mamie ? Byc moze pisalas ale nie doczytalam,przez moja chwilowa nieobecność pozdrawiam
 
Do góry