reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki wpadam żeby podzielić się z wami chwilą na którą tak długo czekałam. W poniedziałek przyszedł na świat nasz synek. 3,5 kg szczęścia - mimo wcześniejszej cesarki udało mi się urodzić naturalnie, ból był nie do zniesienia ale cieszę się że spróbowałam, bo widok syna po tych katorgach był bezcenny. Pozdrawiam was serdecznie i trzymam za wszystkie kciuki&&&
 
reklama
Dziewczyny, ile cykli po poronieniu czekałyście na 2 kreseczki? U mnie będzie 3 cykl i nic, biorę Glucopage, witaminy, Wisiołka, Koenzym Q10 witaminę D3...i nic. Tsh mam 1,33, Ft4 w górnej granicy.
Dolujace to jest. Łącznie to już 10 miesięcy walki.
 
Naala aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż synka, jak nie chcesz tu wstawiać to wyślij na priv. Akcja porodowa sama się zaczęła? Lekarze nie sugerowali Ci CC? Nie musiałaś podpisywać jakiejś zgody na poród SN po CC?
 
mam już dojście do laptopa :)
dziewczyny ja dziś skacze pod sufit z radości! :) taka jestem szczęśliwa! Obym tylko z każdej wizyty wracała z tak dobrymi wieściami :)
przedstawiam wam mojego Skrzacika
 

Załączniki

  • DSC_1289.jpg
    DSC_1289.jpg
    863,1 KB · Wyświetleń: 96
Anik powtorz test bo u One More Time i u mnie takie plamienie oznaczalo zagniezdzenie maluszka :D
Już kupilam test. Będę powtarzać za... sama nie wiem za ile o_O

Moje kochane doswiadczone mamusie- wytlumaczcie mi jak to jest z tym praniem i prasowaniem dla maluszka- czy kazda rzecz jakiej bedzie dotykac musi byc uprana w plynie dla dzieci i wyprasowana? Np- wczoraj kupilam jej dwa kocyki i sa super miekkie i boje sie ze jak je upiore to zeszmacieja. Co jej sie moze stac jesli ja przykryje kocykiem prosto ze sklepu, dostanie alergii czy cos? Moze to glupie pytanie ale serio nie wiem :)
Ja prałam. Rzeczy są nasączone różnymi paskudztwami. W zeszłym roku kupiliśmy dywan. Krzyś dostał paskudnego uczulenia na rączkach - okazało się, że od dywanu właśnie. Dopiero jak go upralismy to dziecku uczulenie minęło.

Naala gratulacje !
 
Naala serdecznie gratuluje, jak synek ma na imie?

Asiu ja zaszlam w ciaze z Marcysia w grudniu a operacje mialam w lipcu, tez bralam glucophage. wiec sie zeszlo jakies 5 cykli. ale ja mam jeden jajowod wiec co drugi cykl owulacyjny.

Anik - mnie wyszedl pozytywny test tydzien po tym jednodniowym plamieniu i to dosyc blady wiec wytrzymaj ile ci psychika pozwoli :)

Doris to teraz Ty nastepna chyba w kolejce do porodu? Moze zrobimy jakas liste bo juz sie czlowiek gubi! A kto po Doris?
 
reklama
Do góry