reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kiedyś kupiłam lampę UV - i nie polecam.
Te odstraszacze na prąd też chyba mają w sobie jakieś środki chemiczne. Nie stosowałam ich, więc nie wypowiem się na temat skuteczności. Podejrzewam, że mogą działać drażniąco na układ oddechowy dzieci lub wywoływać reakcje alergiczne. Nikoś znowu nie jest już aż tak malutki - może np. dałoby się włączyć na godzinę czy dwie, a potem wywietrzyć mieszkanie?
 
reklama
Angelstw, nie mogło być inaczej :-) :):rofl2:
Misia, pobieramy się 24 września :-) :) właśnie napisałam do salonu, żeby umówić się na pierwsze spotkanie w poszukiwaniu sukni :-) :) ślub będzie cywilny, ale robimy wesele, więc suknię chcę ślubną :tak:
witch, dziękuję :happy: nie wiem co robić, czy dam radę jeszcze to ogarnąć.....:confused:

młoda wstała... lecę....:-p
 
Misia ja w zeszłym roku miałam rajda do kontaktu. Bardzo sobie chwalę. Mamy wielki dom, stosowałam przy drzwiach i w pralni, bo tam mam okno dachowe bz moskitiery. Olkowi nic po tym nie bylo, a miał tylko pol roku. Tylko zostawiałam włączone, jak okna w domu byly pootwierane. Jeśli masz dentosept, to bardzo dobrze lagodzi swędzenie ;)

Angelstw zazdroszczę... Muszę czekać do poniedziałku... Ale cieszę się, że u Was wszystko dobrze :)
 
Angel cudowne wiesci!! Rosnijcie zdrowo!!

Misia my właśnie w tym roku pierwszy raz kupiliśmy z mężem raid do kontaktu. Włączamy w pokoju córki, łóżko ma daleko od niego. Jak na razie tfu tfu żadnego ugryzienia, a mieszkamy na wsi.
 
Witajcie po przerwie. ..
Angelstw gratuluję ci serdecznie!
Ja znów się badam i aktualnie czekam na wyniki i plan działania... już mnie to trochę zaczyna przygniatac zwlaszcza gdy zjawia sie sznowna @ ( ktora właśnie u mnie gości) ale może wkrótce wrócę do staran...
Pozdrawiam pozostałe forumowiczki :-*
 
OneMoreTime koniecznie musisz mieć suknię ślubną :) Mi też się marzy biała suknia.....może kiedyś?...kto wie ;)
Czasu faktycznie zostało Wam niewiele :) Ale dasz radę ze wszystkim ;)
No to Kaja będzie na ślubie swoich rodziców.....pięknie :)

Martaha jakie badania robiłaś?


Zaraz jadę po raid. Mam nadzieję ze wytepie te krwiopijcze bestie.
 
reklama
Witch dzięki, nie znam się na prawie pracy.
Angelstw to teraz życzę Ci nudnej i spokojnej ciąży :D
Alza trzymam kciuki za wizytę, ja mam we wtorek. Miałaś już USG połówkowe?
 
Do góry