reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Olasec mój Nikos tez uwielbia czajniki :) Ale wie ze nie wolno ich brać.....teraz na widok czajnika sam mówi "sii", że gorące ;)

Alza mojego męża akurat w tym momencie nie było w domu, był na dworze na fajeczce. Ale On też wiele razy zwracał uwagę O. i jego siostrze i na niego bratowa się nie obrazila.
Bratowa z bratem twierdzą ze ich dzieci są najmadrzejsze i najzdolniejsze :x
Młoda chodzi na akrobatyke i na tańce (jazz)......teraz zapisali ja na lekkoatletyke bo akrobatyka zaczęła ją nudzic. A Młodego chcą zapisać na piłkę nożną :x

Masha współczuję mieszkania w jednym domu z bratowa ;) Ja ciągle bym się chyba zarla ze swoją :p


Dziewczyny dziś dostaliśmy zaproszenie od bratanicy mojego męża na kolację po bierzmowaniu (14 czerwca). Co się daje z takiej okazji?
Pytam bo ja się w ogóle nie orientuje w tej kwestii. Jak ja miałam bierzmowanie, to w kościele byłam tylko z moją mamą bo była moim świadkiem, i po mszy wrócilyśmy do domu. Za moich czasów nie robilo się takich imprez, zwłaszcza ze to jest w środku tygodnia.
 
Olasec mój Nikos tez uwielbia czajniki :) Ale wie ze nie wolno ich brać.....teraz na widok czajnika sam mówi "sii", że gorące ;)

Alza mojego męża akurat w tym momencie nie było w domu, był na dworze na fajeczce. Ale On też wiele razy zwracał uwagę O. i jego siostrze i na niego bratowa się nie obrazila.
Bratowa z bratem twierdzą ze ich dzieci są najmadrzejsze i najzdolniejsze :x
Młoda chodzi na akrobatyke i na tańce (jazz)......teraz zapisali ja na lekkoatletyke bo akrobatyka zaczęła ją nudzic. A Młodego chcą zapisać na piłkę nożną :x

Masha współczuję mieszkania w jednym domu z bratowa ;) Ja ciągle bym się chyba zarla ze swoją :p


Dziewczyny dziś dostaliśmy zaproszenie od bratanicy mojego męża na kolację po bierzmowaniu (14 czerwca). Co się daje z takiej okazji?
Pytam bo ja się w ogóle nie orientuje w tej kwestii. Jak ja miałam bierzmowanie, to w kościele byłam tylko z moją mamą bo była moim świadkiem, i po mszy wrócilyśmy do domu. Za moich czasów nie robilo się takich imprez, zwłaszcza ze to jest w środku tygodnia.


Ja byłam swiadkowa u mojej bliskiej koleżanki na bierzmowaniu, ode mnie dostała wtedy perfumy i bukietów kwiatków.
 
MisiaMonisia ja miałam bierzmowanie 2 tygodnie temu i byłam świadkiem i kupiłam srebrną bransoletkę za 100 zł i dałam 100 zł dodatkowo. Za moich czasów też się nie robiło imprez z tej okazji a tu był obiad u niech w domu.
 
Ale ja nie będę świadkiem. Zapraszają na kolację najbliższą rodzinę. Zupełnie nie wiem co kupić albo ile dac w kopercie :/
Prawdopodobnie pójdę sama z Nikosiem, bo mąż będzie miał na popołudniu do pracy.....wolnego nie będzie mógł wziąć ponieważ pracuje na jednej zmianie ze swoim szwagrem który akurat jest chrzestnym tej dziewczynki (a raczej dziewczyny ;) ) więc On pewnie weźmie wolne.


Edit: Mamcia dopiero doczytałam.....gratulacje dla Wiktoria :) Pięknie :)
My w przyszłym roku na wiosnę ruszamy z odpieluszaniem, bo we wrześniu 2017 r. chciałabym dac Nikosia do przedszkola :)
 
O rany oby mnie nikt nie zapraszal na takie imprezy, ja na swoim bierzmowaniu tez po mszy przyszlam z bratem do domu i nikt nie robil mi imprezy a teraz to slon pusci baka w Afryce i juz trzeba prezenty nosic, jak dla mnie to masakra jakas.
 
Gloria dla mnie też jest to śmieszne.....i takie trochę naciaganie na kasę.
Dziś byliśmy u tej dziewczyny na 16-stych urodzinach, kazdy dal koperty z kasa no bo co jej kupic?
A za 2 tygodnie znowu wydatek.

P.s. Uśmiałam się z tego sloniowego bąka :D
 
Olasec Oluś też lubi czajniki i w ogóle wszystko, co elektryczne ;)
Co do napominania dzieci od najmłodszych lat ... Olek nawet mnie słuchał do pewnego momentu. Właściwie z dnia na dzień się zmienił. Nie mogliśmy dojść z nim do ładu. Po kilku tygodniach doczytałam na necie, że w tym wieku dziecko zaczyna próbować samemu stanowić o sobie i że trzeba mu na więcej pozwolić, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór. Od kiedy pozwalam Olkowi zdecydować, co chce zjeść albo ubrać, jest o wiele lepiej. Starsze mamy, w wieku mojej mamy albo babci doceniają, że Olek jest taki ruchliwy, ale jednak całkiem grzeczny. Niestety mamy w moim wieku często krytykują mnie spojrzeniem i wyrażają swoje niezadowolenie, kiedy Olek bawi się z ich dziećmi. Ja wiem, że Twoja bratowa ma nierówno tu i tam i nie ma co jej bronić. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że nie wszystkie dzieci są takie same a rodzice to tylko ludzie. Niektórzy mają ciężki, uparty orzech do zgryzienia.
 
Misia ja bym podpytala innych uczestnikow tej samej imprezy co daja zeby za bardzo nie odstawac od innych ale szczerze do powinno sie ewentualnie kupic jakies czekoladki lepsze i tyle a nie teraz sie kosztowac bo ktos ma bierzmowanie.
Moj brat byl na imprezie domowej z okazji ROCZNICY komunii i malo trupem nie padl bo goscie normalnie koperty dawali jak na komunie! sam przyniosl tylko slodkosci bo sie nie spodziewal takiego cyrku i wyszli z bratowa na dziadow...
 
reklama
MisiaMonisia dzięki: )no byłam w szoku, zaczęło się wczoraj jak zobaczył mnie na kibelku i mówię do niego: mama robi siusiu. Potem poszliśmy na dwór i jak wróciliśmy to on zaczął powtarzać siusiu siusiu to poszłam po nocnik usiadłam na nim ze 4 razy i mówiłam siusiu i on zaczął siadać na ten nocnik(wcześniej nie chciał bał się i płakał jak go posadzilam) .Wczoraj w ubraniu siadal, a dziś było gorąco wiec zdjęłam mu pampersa i tak chodził i siadal sobie i potem troszkę siknal na podłogę i posadzilam go no i znowu się wysiusial, ale już na nocniku tak jakby dokonczyl dokończył siusianie już na nocniku. Może nadeszła jego pora na to.

Co do bierzmowania to za moich czasów też nie było imprez z tego powodu. Nie wiem po co to chyba po to aby dostać prezenty.

Gloria ja byłam u chrzesniaka na rocznicy komunii mały obiad był, ale prezentów już nikt nie dawał.
 
Do góry