reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kwiatuszek, pomodle się za Was.

U mnie dziś negatywny test. Czekam na @ i zaczynamy nowy cykl.

Mamcia, super wieści, ja pamiętam jaka ja byłam dumna z moich chłopaków na tym etapie :-)
 
Asia z jakiegos powodu nie moge wyslac do ciebie priv, pisze ze nie moge zaczac z toba konwersacji- dziwne. Napisz mi adres do wysylki na priv to ci podesle, mnie nie sa juz potrzebne.
 
Kwiatuszek to trzymam mocno kciuki za maleństwo :*

Witam Was, po bardzooooo długiej przerwie,
Nadrobić to bedzie ciężko co u znajomych z tego forum, ale będę podczytywać, bo widzę znajome nicki jeszcze się tu pojawiają, tzn są znajome kobietki jeszcze tutaj, bo inne fora to całkiem podupadły.

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki i starające się :)
 
reklama
Dziewczyny mam do sprzedaży za połowę ceny żelazo Tardyferon-Fol 3 opakowania za 30 zł plus koszt wysyłki. Data ważności maj 2017. Ja już tego nie przyjmuje a szkoda żeby się zmarnowało.
 
Do góry