reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Adriana S. Gratuluje ząbka:) mój synek ma 8,5 mca i nie mamy jeszcze zębów ale tym się nie martwię. Bardziej mi go żal bo go strasznie męczą a wyjść nie mogą.

Gloria dziękuje za życzenia. To mój pierwszy dzień mamy z innej perspektywy. Jestem taka wzruszona:) Widok synka z bukietem tulipanów...bezcenny :)
Też się dołączam do życzeń :)

Ja w ciąży przytyłam 9 kg. Przy wyjściu ze szpitala byłam już z wagą sprzed ciąży a w 3 mce schudłam 10 kg i tak się już utrzymuje ponad 5 mcy. Mało przytyłam bo wymiotowałam całą ciąże non stop. Nawet w dniu porodu.
 
Cześć :)
Widzę, że o kg - co z tego, że po ciąży zrzuciłam jakieś 13 kg jak mniej więcej po skończeniu 3 mcy przez Krzysia wszystkie wróciły... I do tej pory z nimi walczę :/
Poza tym zaraziłam się i... okres mi się spóźnia o_O uwazalismy i kurcze raczej wykluczam ciążę ale... w 100% pewna tez być nie mogę...
 
Dziękuję za życzenia z okazji dnia mamy i również życzę Wam wszystkiego czego zapragniecie no i zdrowych pociech: )

Mój mąż i syn dali mi prezent kubek ze zdjęciem moim i Wiktorka i Koszulkę też ze zdjęciem moim i Wiktorka no i na kubku pisze kawa z Wiktorkiem, a na koszulce dla kochanej mamy Wiktorek: )wzruszyłam się bardzo. To mój drugi dzień mamy ziemskiej, marzyłam aby obchodzić ten dzień długich 7 lat i to całe czekanie na dzieciątko i ten cały czas marzeń o dziecku, a teraz taki fajny prezent no płakałam jak bóbr: )ale były to łzy radości.
 
anik. Zrób test ;-) Takie objawy chorobowe często występują na początku ciąży.

I ja wszystkim mamom życzę z okazji Waszego święta wszystkiego najlepszego!
 
Dzis dojrzalam w lazience ze mam jeszcze 12 testow paskowych z allegro tych owulacyjnych waznych do 2018 , moze ktoras z naszych forumowych staraczek chce je przygarnac? w kopercie podesle fluidki ciazowe :D
Wciaz mam tez nowe opakowanie clostilbegytu i pregnylu, jesli komus potrzebne to piszcie na priv, po co ma mi zalegac.
 
MisiaMonisia myślałam, żę Nikoś może właśnie choruje bo poszłaś do pracy bo często dzieci tak reagują na rozstania. Jak sytuacja z mężem?

OneMoreTime wróciłaś już do Polski? Fajnie tak we trójke, no nie?
 
Gloria ja z Olkiem przytyłam 10-11 kg, po porodzie, jeszcze w szpitalu ważyłam o 2 kg mniej niż przed ciążą. Przez pierwsze pół roku karmienia miałam straszne wahania cukru, napady głodu i musiałam dojadać w nocy. Przez rok przybyło mi te 2 kg. Teraz w ciąży przytyłam 3 kg. Wszystkie są wynikiem grzeszków... W Wiśle był stół szwedzki i przybyło mi 2 kg, teraz byliśmy na weselu i od razu kolejny kilogram na plusie... Gin mówi, żebym się nie martwiła, ale wiem, że masy dopiero przybędzie...

W ogóle mam ostatnio takie zaparcie, że nie wiem , co zrobić...
 
reklama
Alza ja na zaparcia kuplam blonnik w aptece i jem z mlekiem i platkami na sniadanie plus arbuz i chlebek z zurawina bardzo ulatwiaja sprawe a tez mialam koszmarne zaparcia, az mnie brzuch bolal.
 
Do góry