reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witch daje Nikosiowi Ibum. Pomaga na trochę.
Wczoraj zasnął o 22:30....a obudził się o 3:40.....cały czas marudzil :o Dałam mu Ibum i włączyłam bajki w tv. Zasnął o 6:00 i spał tylko godzinkę.
Mam nadzieję ze dzisiejsza noc będzie lepsza.
Do tego jeszcze mało je. Dziś zjadł tylko na śniadanie kaszke i później mus owocowy. Obiadu w ogóle nie chciał. Dobrze ze chociaż cyca chce.
Mój "Tadek Niejadek" nie waży nawet 10 kg :/
 
reklama
MisiaMonisia te zęby to jakaś masakra. U nas jeszcze nie mamy ani jednego a ciągle pcha rączki albo cokolwiek co można włożyć do buzi. Mój Michałek waży 10 kg i jest kluchą. Jak zacznie być mobilny to może zrzuci trochę. Przeraża mnie uciekający czas. Dopiero w ciąży chodziłam a tu już 8,5 mca moje szczęście ma.
 
Renata Wiem, że niczego złego nie miałaś na myśli. Ja tylko starałam się powiedzieć, że nie jest u nas bardzo źle i nie trzeba nam za mocno współczuć. Autyzm jest tylko (albo aż) zaburzeniem rozwoju. Jeśli mój syn ma faktycznie autyzm, to ja miałam o tym zupełnie inne pojęcie, inaczej to sobie wyobrażałam. W zasadzie jego główny problem to brak mowy (a przez to i relacje społeczne nie są do końca poprawne). Jest towarzyski, bawi się z dziećmi (nawet sam zapraszając do zabawy), sam korzysta z toalety (obecnie pozbywamy się pieluchy na noc - i idzie coraz lepiej), jest rozwinięty manualnie, a w teście na inteligencję dla osób niemówiących wyszedł zdecydowanie ponad normę dla swojego wieku (bo prawie cały rozwiązał bezbłędnie).

Misia To powinno niedługo przejść. Pilnuj tylko by pił. A próbowałaś z młodym BLW? Je sam czy musisz go karmić? Nie wiem co z niejadkiem doradzić, bo moje ładnie jedzą (no dobra - ostatnio córka marudzi na mięso - a musi je jeść, bo inaczej wpada w anemię). A ty dajesz mu tylko takie zmiksowane posiłki? Teoretycznie dzieci w tym wieku już powinny jeść normalnie (ja gotowałam dla wszystkich to samo - ewentualnie później sobie z mężem na talerzu doprawialiśmy).
 
Witch....z miksowanym jedzeniem skończyliśmy jak Nikos mial 10 miesiecy. Ogólnie je wszystko to co my. Też nie gotuję dla Niego osobno. Zjada nawet kotleta mielonego nadzianego na widelec ;)
Na pierwsze śniadanie zawsze zjada jakąś kaszke.
Tylko teraz znowu wrócił brak apetytu więc je ladnie tylko śniadanie .
Ogólnie to Nikos sam się karmi rączka ;) Obok jedzenia zawsze stawiam bidon z woda i kiedy chce to sobie popija. No chyba ze na obiad jest zupa lub właśnie na śniadanie kaszka to ja Go karmię bo miska by latała po całej kuchni :p
Mam nadzieję ze jak minie gorączka to wróci Mu apetyt.
Wczoraj wieczorem miał 39 stopni, dostał Ibum i chociaż przespał całą noc....uff.

Olasec niestety czas płynie za szybko :( Ważne ze Michałek ma apetyt ...
Ruszy na nóżki to zrzuci na wadze ;)
A ząbki pewnie wyjdą niebawem....Nikosiowi pierwszy ząbek wyszedł jak miał 8 miesiecy i 3 tygodnie :)
 
Ostatnia edycja:
Kochane juz kiedys o tym byla mowa ale nie pamietam. Duzo przytylyscie w pierwszej ciazy? Ja na razie mam 3 kg na plusie, a jak u was Magdalena, Alza, Doris i reszta?
 
Hej. Pamiętacie mnie jeszcze? Nie mam czasu na nic...
Krzyś dostał zapalenia uszu. Obu. 2 antybiotyki nic nie pomogły. Teraz bierze zastrzyki. Jest poprawa. A groził nam już szpital.
Przy okazji mnie zaraził mnie. Musiałam nie domy ręki po wytarciu mu uszka i sama dziś lecialam po antybiotyk dla siebie.
Poza tym sporo schudłam ;) nie wiem ile kg ale sporo cm ubyło ;) także ćwiczę dalej. Jak Krzyś był zdrowy to braliśmy go na siłownię z mężem (tam jest kącik dla dzieciaczkow i właścicielka się nimi zajmuje, bawi się i w ogole).
Dzisiaj zbiera się na burze u nas. Ciekawe czy w końcu będzie. Lubie burze w górach. Jest inna.
 
W pierwszej - 11kg, w drugiej - 8kg. Po każdej zostało mi +2kg, a potem jeszcze dołożyłam kilka ;-)
Do zrzucenia mam minimum 10, wciąż walczę, ale bez większych efektów. No może efekty są, bo mi obwody spadają, natomiast waga stoi w miejscu. Znalazłam swoją motywację i jest ostatnio łatwiej. Zobaczymy jak długo wytrwam, bo już nieraz się porywałam na różne diety - a potem co zrzuciłam, to wracało.
 
reklama
Ja z Jaskiem przytyłam napewno 17kg o ile nie więcej... Szybko waga zeszła po porodzie. A teraz startuje niestety z 3 kg więcej niż na starcie z Jasiem

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry