reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Martaha a byłaś u gina?

Angelstw dzięki, jakoś leci. Rano rzygi, na śniadanie zaszalałam i zjadłam aż 1\4 bułki! :) Staram się jak mogę. Myślę, że dużo mi da odpoczynek od latania za moim małym diabełkiem
 
reklama
Alza nie byłam wizyta w środę. Progesteron odstawiłam w środę po południu nie wiem jak długo od odstawienia trwa by się zaczęło. Dodam że brałam go bardxo dużo bo 550 mg na dzień. ..
Odpoczywaj i nic się nie martw wszystko będzie dobrze!
 
Martaha ja bym chyba na Twoim miejscu poszła do szpitala na ip albo do ginexa już teraz... Mój organizm nie miał w planach pozbywać się martwego płodu. Gdyby nie łyżeczkowanie to nie wiadomo jak by się to skończyło.
 
Marta a ja bym poczekala do poniedzialku. Skoro dopiero od srody nie bierzesz progesteronu to organizm jeszcze nie zdazyl zadzialac. U mnie tez to trwalo 4 dni zanim zeszlo a bralam chyba 3 razy dziennie duphaston. Ale wybor nalezy do ciebie, kieruj sie intuicja.
 
Ja w macicy nie wiele mialam pecherzyk 0,4 cm w poniedziałek i beta byla 1200 a w środę beta 350. I rano jeszcze brałam wtedy 200 mg Progesteronu. Jeszcze zaczekam. W sumie to gin nie kazał mi się zgłaszać do kontroli wcześniej. Chyba zaraz jeszcze zadzwonię do niego...
 
gloria ja tak juz pisałam wcześniej cieszę sie w duchu ze na tak wczesnym etapie sie stało jak sie stało. Jesli jeszcze kiedyś uda mi sie donoscic ciążę to bede baaaardzo szczesliwa, ale jesli Bog ma inny plan wobec mnie-trudno. To czego pragnęłam w życiu juz osiagnęłam :-) mam najcudowniejszego Synka na świecie!! ten cykl napewno ospuscimy dlatego ze na wielkanoc lecimy za gręnice a nie chciałabym sie stresowac ze znow cos poszloby nie tak. Chcę w spokoju spędzić swieta z bliskimi
 
Hej dziewczyny
Martha123,Angelstw bardzo mi przykro :( trzymajcie się i dużo zdrówka wam zycze.
Alza dużo odpoczywaj i wsZystko musi być dobrze !
Ja mam Dziś wizyte.. Boję się okrutnie :(
Ciągle jakieś tam obiawy mam. Raz silniej raz słabiej. Największą różnicę widzę w piersiach. Już 3 rozmiary większe i bolą okrutnie. Żadnych plamien nie mam jedynie ciągle dużo przezroczystego śluzu ( też nie wiem czemu tak, ostAtnio tak nie miałam...)Zobaczymy co dziś zobaczę. Oby była fasolka i serdusZko... Jeszcze dziś muszę odebrać wyniki krwi.
No i w dodatku dziś mija rok jak serdusZko mojego pierwszego Aniołka przestało bić :(
 
reklama
Do góry