reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Bett dobrze pamiętam, ze masz córeczkę Martusie?? Jak miło widzieć znajome Forumki :)

Gloria ja byłam po lyzeczkowaniu. Odczekalismy do pierwszej miesiączki, a później oboje z mężem stwierdziliśmy, ze jeśli macica nie jest gotowa po prostu nie przyjmie zarodka. Dzięki Bogu moj zarodek właśnie ogląda bajkę :)

Alza co się stało? Zemdlalas??
 
Ja tez po lyzeczkowaniu po pierwszej @ miałam od gin pozwolenie i od razu udalo sie i mamy Jasia dzieki temu! :-)

alza trzymaj sie dzielnie!
 
Kroplówki podałam sobie sama. Byłam u gina i powiedział, że w takim stanie to już w poniedziałek powinnam być w szpitalu. Z usg wynika, że pęcherzyk jest za mały i wydaje się, że widać echo serca, ale bardzo słabo. Teraz już leżę w szpitalu, z badania wychodzi, że pęcherzyk ma odpowiedni rozmiar, echa serca nie widać, ale mówią, że tak może być, że jeszcze jest bardzo młoda ciąża. No i mdłości mam coraz mniejsze. Boję się, że wyjdę stąd w jednopaku :(
 
Dokladnie dlatego dziewczyny ja uwazam ze to czekanie po poronieniu to bzdura. Bo niby i po co. Tak jak mowicie, jesli organizm nie bedzie gotowy to zagniezdzenie sie nie powiedzie i tyle.
Alza a ktory to tydzien z twoich wyliczen?
 
alza Trzymam za Ciebie kciuki! Mi w szpitalu powiedzieli, że nie widać serduszka i że pęcherzyk jest za mały jak na ten etap ciąży - a był to 7/8tc. A ten kropek zaraz skończy mi 5 lat!
 
Alza &&&&& musi być dobrze

Gloria .... czekanie po poronieniu to bzdura o ile wyniki wszystkie są ok.
Ja musiałam odczekać 4 miesiące ze względu na toksoplazmoze. Mój organizm musiał wytworzyc przeciwciala i sam musiał zwalczyć chorobę. Dopiero po 4 miesiącach dostałam zielone światło (jak wyniki były dobre).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jasne ze tak Misia, to wlasnie mialam na mysli.


Alza &&&&& musi być dobrze

Gloria .... czekanie po poronieniu to bzdura o ile wyniki wszystkie są ok.
Ja musiałam odczekać 4 miesiące ze względu na toksoplazmoze. Mój organizm musiał wytworzyc przeciwciala i sam musiał zwalczyć chorobę. Dopiero po 4 miesiącach dostałam zielone światło (jak wyniki były dobre).
 
Do góry