reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

gloria6 Kochana noe mozesz sie załamywać, no sytuacja nie jest fajna , nadzieja mija , ale musisz być pozytywnej myśli! !!Musisz bo przyjdzie taki dzien w ktorym zostaniesz MAMUSIA!!!!
 
reklama
gloria wiem jak Ci ciężko, wiem. Ale nie poddawaj się. Mam nadzieję, że koleżanka z forum agnieszkaala sie nie obrazi ale napiszę przykład jej mamy. Poroniła bodajże 11 razy w tym miała cpm. I w końcu udało się jej urodzić Agnieszkę, nie obyło sie bez problemów ale jest! I Tobie życzę, żeby było wszystko już dobrze.
 
Wczorajszy zastrzyk jakoś zrobilam choć lekko nie było cała sie trzęsłam , poryczałam chyba ze 3 razy ale dałam rade:szok:. dziś zrobiłam bete wynik 559 wiec ok jak na 5 tydzien - w poniedziałek lekarka kazała powtorzyć- mówiła zę powyżej 1000 dopiero jak jest widac nieco wiecej na usg. Kolejna wizyta za 2 tyg mam nadzieje ze bedzie wszystko ok że ta heparyna naprawde okaże sie lekiem na wszystkie komplikacje które były do tej pory. A mam pytanie czy któraś z was mimo brania heparyny czy też innych leków poroniła? Trzymam kciuki za wszystkie!!!!!!!!!!!!!
 
Stokrotka dasz radę z zastrzykami do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja brałam heparyne ostatnio ale mi się nie udało. Ale mialam ciążę biochemiczna max beta 137 i zaczęła spadać więc to inna historia. Coś nie tak tym razem było z zagniezdzeniem. Więc nie myśl co może pójść nie tak i uwierz chociaż to trudne w to że tym razem będzie ok! My trzymamy kciuki więc tym bardziej tak będzie!
 
gloria6 Nie wiem, co Ci napisać... Pamiętaj, że my zawsze będziemy Ciebie wspierać. Że też lekarze tyle czasu czekali :-(

stokrotka85 Dasz radę z tymi zastrzykami - trening czyni mistrza! Tym razem musi się udać - nie ma innego wyjścia!
 
reklama
gloria, przykro mi kochana :-( Edyta również miała usunięty jeden jajowód, co nie przeszkodziło jej w zajściu w ciążę i posiadaniu ślicznej córeczki :tak:pamiętasz? pisała o tym .... daj sobie trochę czasu...

stokrotka, z każdym dniem będzie coraz lepiej :tak:ja w poprzedniej ciąży miałam brać heparynę, ale zgodnie z zaleceniami poprzedniego lekarza miałam zacząć brać od uwidocznienia serduszka. Było trochę perypetii po drodze i niestety nie zdążyłam....:-(

Doris, kiedy się (nie)spodziewasz @ ?

Edyta, właśnie dlatego pytałam o przedszkole, bo też słyszałam o tych wszystkich sytuacjach, o których piszecie...:tak::baffled: hartują dzieci, nie ma co :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry