reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wiecie co to. Twardnienie jest okropne ja mam drugi dzień... Odkąd przyjechałam nad morze tylko i zaczęłam dużo chodzic. Chyba zwiększe dawkę magnezu. Brałam 3x1 ale chyba musze brać 3x2 w pt mam. Wizytę zobaczymy czuje ze będę musiała. Wrócić do luteiny...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Magnez można brać bez konsultacji. Ja brałam w ciąży chyba z 6 tabletek dziennie.
Bety nie zrobiłam. Zatestuje jutro znów. Jutro mam termin @. Tylko nie mam już Duphastonu a zresztą miałam go brać tylko do wczoraj. Resztę tabletek biorę i zastanawiam się czy nie brać dalej luteiny, bo mam dwa rodzaje. Co myślicie? Bolą mnie (.)(.) Ale to może byc skutek uboczny Duphastonu podobno.
Nie wiem co robić bo jak wezmę Luteinę to @ nie Przyjdzie o czasie
 
Mój skarb
 

Załączniki

  • 1438451579674.jpg
    1438451579674.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 47
  • 1438451663676.jpg
    1438451663676.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 44
  • 1438451722444.jpg
    1438451722444.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 46
  • 1438451884829.jpg
    1438451884829.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 46
Edyta, Łucja jest PRZEESŁODKA :-) I niedługo roczek :szok: ale ten czas leci...

Ewel, no ale więcej niż 10 razy masz? dużo chodzisz? ja już wróciłam do luteiny z uwagi na tą skróconą szyjkę i dla odmiany miałam dzisiaj tylko raz to twardnienie, mimo że wybrałam się na spacer ... za 1,5 tyg. planujemy z J pojechać nad morze lub jezioro i też się zastanawiam jak to będzie...:confused:

Doris, ja też bym zaczekała z tabletkami do drugiego pozytywnego testu. Na pewno jutro taki będzie ;-)&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
One nie mam więcej niż 10 razy dziś np miałam około 5 ale to nie miłe i nie daje normalnie funkcjonować bo musze usiąść albo się położyć to przynosi ulgę.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Doris jeśli @ ma przyjść to i tak przyjdzie, luteiną jej nie zatrzymasz. Ja bym wzięła a jutro zobaczysz jak się sprawy mają, chociaż faktycznie lepiej jakbyś miała betę w ręku;-)

OneMoreTime ja brałam magnez garściami bo ja miałam skurcze szyjkowe, tak nisko i co tego stopnia że 2 dni przed porodem nie pisały się na żadnym KTG a ja je miałam już co kilkanaście minut. Nikt mi nie wierzył, dopiero jak dostałam skurczu na fotelu i lekarz poczuł uwypuklony pęcherz płodowy w badaniu to zaczęła się bieganina i wstrzymywanie mi skurczy. Dostałam fenoterol ale było za późni. W czasie porodu było to samo:)

Edytko ale śmieszek Twoja Łucja:) Mój mąż własnie dzisiaj rozmawiał w sprawie pracy, zobaczymy jutro czy mu sie udało. Co do mieszkania to cały czas coś robimy. Teraz na tapecie były drzwi wewnętrzne i podłogi drewniane. Tak naprawdę do zamieszkania w warunkach spartańskich brakuje nam kuchni. Resztę pomału się zrobi...
 
Dziewczynki... Tak bardzo się boję, u mnie test pozytywny, jest porządna krecha, nie cień cienia, tak różowa tłusta kreska choć słabsza oczywiście o wiele od kontrolnej. Dziś dzień @, 14 dpo, boje się bo u mnie mniej więcej do 21 dpo był ostatnio zawsze juz koniec......
 
reklama
Kochana!!!!superrrr bierz od razu luteine heparyne i pedzikiem do lekarza żeby od samego początku cos ci włączył! !!!Trzymam kciuki! ja jutro znowu na bete ide☺☺☺
 
Do góry