reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie ma za co ;-)
Ja czekałam 2 tygodnie, ponieważ wycinek poszedł do badania. Ale u Ciebie może krócej. Nie wiem jak to jest.
 
Ostatnia edycja:
Anty ja wierzę, że wszystko się ułoży! Zrobisz badania, znajdziesz nowe siły do walki i kto wie, może za rok powitasz małego szkraba na świecie:tak: Tego Ci życzę bardzo mocno!!! Ja po pierwszej stracie nie rozumiałam dlaczego tak się stało, nie widziałam w tym sensu...A druga strata dała mi naprawdę wiele do myślenia, bo wiedziałam, że bez wiary nie udźwignę kolejnych starań. I znalazłam to czego zawsze szukałam, prawdziwej wiary i więzi z Bogiem. Trzymaj się i szybkiego powrotu do pełni sił:-)

Angelstw gratuluję 30 tygodnia:-D

Masha cudowne wieści!!! Dbaj o siebie i kropka:-)

Mirabelka świetne wyniki, tsh powala:-) Z tego co pamiętam stosunek fsh i lh najlepiej jak oscyluje ok. 1, ale u Ciebie różnica nie jest duża, a poza tym jednorazowe badanie niewiele daje. Najlepiej jak lekarz zinterpretuje Twoje wyniki.

Doris to trzymam kciuki za histero, koniecznie daj znać po! No u mnie końcówka cyklu, ale na nic nie liczę, generalnie niby się staramy, ale ja już trochę odpuściłam...

Neta za ten cykl&&&&


Pozdrawiam was wszystkie gorąco!!!
 
Naala dzieki za kciuki :)
piszesz,ze troche odpuscilas i moze to dobrze, ja w obie ciaze zaszlam w cyklach,w ktorych nie myslalam o staraniach, nie liczylam dni itp. zatem rowniez za Ciebie &&&.kiedy masz termin @?
 
Neta dzięki za kciuki, wiesz że bardzo Ci kibicuję:-) Termin jakoś końcówka tygodnia, zobaczymy:-) Tak czy siak jestem pozytywnie nastawiona, cieszę się nadchodzącymi świętami, dziś skompletowałam paczkę dla dzieci z domu dziecka:-)
 
malgonia to cudowna wiadomość!!! :-D jednak Wojtuś nie chciał zaczekać do planowego terminu cc - i dobrze!! Bo już masz go przy sobie!! :tak: Wojtusiu witaj na świecie! :-) czekałam na Twój poród ;-) bo skoro Wojtuś już jest na świecie, to teraz kolej na mnie!!! aaaaaaaaaaaaa :-D czekamy na relację z pierwszych chwil i na fotki nowego Obywatela :tak:

Doris kciuki za histeroskopię! Żeby badanie okazało się pomocne!!! &&&&!

Masha to dobre wiadomości!! Bardzo dobre! Uważaj ciągle na siebie i nie przestawaj wierzyć ani na chwilę w to malutkie serduszko!!:tak:

Mirabelka no TSH imponujące :tak:

Lumia, Neta, Naala kciuków za Was nie puszczam!!

kiedy wstałam dziś raniutko i odczytałam post malgoni , łza zakręciła mi się w oku...uświadomiłam sobie jak wiele CUDÓW dzieje się na tym naszym forum...jak bardzo złe wiadomości mieszają się co jakiś czas z dobrymi..jak warto walczyć dla takich chwil jakie teraz przeżywa malgonia!! Dziewczyny nie traćcie siły i wiary!!

Dobrego dnia!!
 
Malgonia - aaaaaaaaaaaaaale super prezent, zdrówka dla Was życzę :tak:

Doris - kciuki za zabieg...

angelstw - zapomniałam wcześniej - gratulacje rozpoczętego 30 tygodnia :-) ale ten czas leci...

MisiaMonisia - jak tam dieta cukrzycowa? Dajesz radę? :-)

dzięki Dziewczyny za wsparcie, chociaż z Wami mogę się podzielić wieściami bo wśród znajomych i dalszej rodziny nikt nic nie wie, nie chcę zapeszyć jeszcze.
Co do suwaczka - któraś pytała... pojawi się, ale w odpowiednim momencie... dokładnie na początku stycznia, jak już będę po kolejnym USG. Ja jestem jakaś dziwna, i nawet taki suwaczek dla mnie to nie daj Boże zapeszenie jakieś... Chciałabym go zrobić oczywiście, ale jednocześnie się boję. Więc poczekam jeszcze :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry