reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U mnie niestety cholerna powtórka z rozrywki... W poniedziałek mam #
Nie wiem jak przeżyję jutrzejszy dzień, a mam w pracy ważne odbiory i muszę być. Tylko jak zwlec się z łóżka i jak zasnąć dzisiejszej nocy...
prija ja mam luteinę, a to chyba to samo? Mnie już się nie przyda
 
reklama
anty nie wierzę... trzymaj się dzielnie...

jeśli o mnie chodzi, po wizycie niczego się nie dowiedziałam...wyniki z krwi okej, ale mój gin usg mi nie zrobił - dopiero mam skierowanie 15.12. nadal mam plamienia co jakieś 2-3 dni, czasem pobolewa mnie brzuch i nie wiem co mam myśleć. We wtorek idę na USG o 16 na prywatną wizytę, nie wiem jak wytrzymam do tego czasu... Boję się strasznie.

pozdrawiam.
 
OneMoreTime, usg mialam u niego jak tylko zaczelam plamic, a potem jak mialam krwawienie to w szpitalu mialam dwa usg. Zarowno lekarz w szpitalu jak i ten moj powiedzieli, ze jesli nie ma krwi a tylko "kawa z mlekiem" to zeby sie nie stresować i ze to sie moze zdarzac u mnie ze wzgledu na "to cos". Tak wiec mimo wszystko zapisalam sie na usg prywatnie, ale dopiero na wtorek (do ordynatora ze szpitala w ktorym bylam), gdyby bylo cos nie tak to sobie pomyslalam ze od razu mnie "pokieruje do siebie"... a moj zapisal mi usg 15.12.2014. Stres mam bardzo duzy, nie moge spac w nocy... generalnie psychicznie u mnie kiepsko, nie potrafie sie cieszyc jeszcze i jakos tak nie dochodzi to do mnie, dopiero jak zrobie to usg we wtorek to zobaczymy... no i tylko Wam tak naprawde pisze co czuje, Maz mi wmawia ze wszystko jest ok i za bardzo o wszystkim mysle, mama tak samo... ale bol psychiczny i strach mam ogromny...
 
Po prostu w czwartek była tam tylko czarna dziura, a to co widzieliśmy poprzednio było zwykłym naczynkiem. Z resztą gin próbował mnie na to nastawić...

Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Czy macie może zdjęcie USG z pierwszych tygodni ciąży? A jeśli tak to czy możecie je wstawić? Chciałabym po prostu zobaczyć jak to powinno normalnie wyglądać... Co powinno się zobaczyć na monitorze.

masha a ten gin do którego chodzisz jest na NFZ? I nie pracuje w szpitalu? Trochę zagmatwana u ciebie ta sytuacja... Nie mógł ci zrobić USG chociażby po to, żeby cię trochę uspokoić? A co powiedział na ból brzucha?
 
Masha bedzie dobrze. Musisz w to wierzyc :tak:.
Zastanawiam sie tylko czy nie za często masz robione usg. Zrezygnowałabym z wtorkowego prywatnie i poczekałabym do tego 15.12. To tylko 9 dni. Wiem że sie niecierpliwisz i boisz.....Ale mi lekarz na IP (jak wylądowałam z plamieniami w 7 tc) powiedział żeby unikać częstych usg przynajmniej do 10 tc....Pytałam o to później swojego lekarza i potwierdził zdanie Dr z IP.

Anty przykro mi Kochana :-(
na Twoją prosbę......zdjecie usg z 6t1d ciąży:
004.jpg

Teraz ja mam pytanie bo tak czytałam w wypisie ze szpitala opis usg i jest napisane "Żyła pępowinowa - przepływ laminarny"
Czyli jest wszystko dobrze?
 

Załączniki

  • 004.jpg
    004.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 65
reklama
misia bardzo ci dziękuję, to jest właśnie to czego jeszcze nigdy nie dane mi było zobaczyć, choć zdjęcia z usg od mojego gina były o wiele wyraźniejsze. Naprawdę jestem ci bardzo wdzięczna.
 
Do góry