reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

alza wreszcie się odezwałaś!! Martwiłam się co z Tobą, tak długo Cię nie było... kurcze najważniejsze że z dzidziem wszystko dobrze, teraz leż, odpoczywaj i uważaj na siebie!! I pisz nam raz na jakiś czas jak się macie! 3mam kciuki żeby było dobrze wszystko i żeby dzidzia jeszcze posiedziała odpowiedni czas w brzuszku :tak:

Doris &&&&&& za owocne starania ;-)

ONA jak tam? Testowałaś w końcu czy cierpliwość wzięła górę? ;-)

a za mną intensywne 1,5 tygodnia powiem szczerze że aż czuję się zmęczona mój brat był na urlopie w PL, więc najpierw pojechaliśmy do domu, później nad Solinę, później jeździliśmy nad jezioro a na koniec przyjechaliśmy na 2 dni do nas mega fajnie spędzony czas ale wszystko co dobre szybko się kończy, my już dziś zostaliśmy z Mężem sami a Brat wieczór wraca na swoje Irlandzkie śmieci...

czuję się bardzo dobrze, mdłości całkiem ustąpiły przytyłam do końca 1 trymestru 1,5kg, generalnie rzecz biorąc to nie rośnie mi nic poza brzuszkiem no i piersi są pełniejsze:-D

jeszcze wam opowiem po krótce historię porodu mojej przyjaciółki, która w miniony poniedziałek urodziła, ale wiecie jak bardzo się wycierpiała to się w głowie nie mieści. Była już drugi tydzień po terminie, bez rozwarcia bez skrócenia szyjki, totalnie żadnych objawów wskazujących na zbliżający się poród...w piątek przed porodem założyli jej balonik...w sobotę miała 2 cm rozwarcia, dali oxytocynę, przez 5 godz miała skurcze które po tym czasie sobie ustąpiły, rozwarcie doszło do 5cm... i w sobotę i w niedzielę już z nią w ogóle nic nie robili poza KTG, USG i badaniem...w poniedziałek popołudniu podali jej na nowo oxy skurcze były nie do zniesienia, a rozwarcie mega wolno postępowało :baffled: po ok. 7 godz. rozwarcie powiększyło się jedynie o 2 cm :confused: przebili pęcherz płodowy jak się okazało wody były zielonkawe, a małej z każdym skurczem słabło tętno:angry: wtedy zdecydowali o cesarce! I całe szczęście że zrobili to na czas!! Ale co przeżyła wraz z mężem przez ten czas jest po prostu nie do opisania...mała jest już z nimi w domku, jest cudowna ;-) taka malutka stokrota malinowa :-D waży 3kg i ma 55cm :tak:
 
reklama
Oj oj oj, to nieźle anglestw się Twoja przyjaciółka wycierpiała i wystresowała pewnie... najważniejsze, że już są w domku i Malutka zdrowa! :tak:

OneMoreTime - trzymam kciuki za staranka :-) &&&&

alza - na pewno będzie dobrze, najważniejsze że to tylko tak "na wszelki wypadek" a dzidzia zdrowa :-)

Ona - no właśnie, jak tam?

Ja byłam na weekend w górach, w Sudetach. Ale już wróciliśmy, żeby dziś w korkach nie stać... zresztą pogoda była średnia akurat w tym miejscu, co byliśmy - i jakoś tak się szybciej wróciło ;-)
 
Pojechał.... i znowu sama w pustym mieszkaniu... :-:)-:)-( widzimy się dopiero w październiku:-(
I jeszcze powrót do pracy... tydzień to zdecydowanie za mało, żeby naładować baterie:baffled:

I pogoda u nas też kiepska... bleee

Kobitki aktualizujcie
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif


Doris - termin niechcianej @ lipiec 2014
Neta81 - termin niechcianej @ 12 lipca 2014 r.
Naala - termin niechcianej @ koniec lipca 2014 r.
ONA1227 – termin niechcianej @ sierpień 2014 r.
Lumia - termin niechcianej @ lato 2014

OneMoreTime - termin niechcianej @ 31 sierpnia 2014 r.
MashaFre- termin niechcianej @ ?
 
Ostatnia edycja:
OneMoreTime wiem jakie ciężkie są rozstania...znam doskonale to uczucie, ale jakoś trzeba się spiąć w sobie i przetrwać ten czas. Teraz odliczamy do Twojego testowania z zaciśniętymi kciukami!! :tak:
Misia Ty masz dziś wizytę z tego co pamiętam? ;-) &&&&&&&&& i czekamy na wieści pisz jak tylko wrócisz ;-)
Edyta89 ślicznie wyglądasz!! ;-) ja już się nie mogę doczekać takiego brzuchalka :-D

Wczoraj byliśmy z Mężem u tych przyjaciół o których wam pisałam, co urodzili Córeczkę w miniony poniedziałek. Mała jest po prostu przecudowna. Skradła moje serce od pierwszego spojrzenia :-D leciutka jak piórko, przeurocza ;-)

To i ja się pochwalę swoim brzusiem z wczoraj;-) teraz widzę że rośnie mój Kochany maluszek ;-)

14 +5.jpg14+5.jpg moje Sacrum ♥
 

Załączniki

  • 14 +5.jpg
    14 +5.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 48
  • 14+5.jpg
    14+5.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry