reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Misia, a urlop? Nie masz, czy Ci nie dadzą?

Ja dziś zakupiłam testy owulacyjne, w przyszłym miesiącu skorzystam...w ogóle to wszystko jest takie "śmieszne" ... niedawno pisałam i miałam nadzieję, że będzie co będzie i zobaczymy... tymczasem jestem nakręcona jak jakiś bączek, a wiem, że nie jest to dobra opcja... :sad:
 
Ostatnia edycja:
reklama
MashaFre ogólnie urlop wykorzystałam na poczatku lipca. Ale kiedys pisałam że przełożona poszła mi na rękę i podarła mój wniosek i zmieniła go tak że niby przed pójściem na L4 byłam tylko 3 dni na urlopie żeby pracodawca wypłacił mi później pieniążki za "niby" niewykorzystany urlop. To było tak miedzy Nami, nikt więcej o tym nie wiedział. Zreszta co...........miałabym teraz wrócić do pracy na dosłownie 2 dni? Czyli 4 i 5 września (czwartek i piątek) musiałabym być w pracy żeby 8 września (poniedziałek) znowu iść na L4.
Mam nadzieję ze jakis lekarz zgodzi sie na wystawienie tego zwolnienia :baffled:


Dziewczyny czy Wy również odczuwacie czasami ból jajnika? Mnie dzis boli prawy jajnik jak na owulacje:confused:
 
Misia, oby się udało :) mam nadzieję, że znajdziesz lekarza, który wypisze Ci zwolnienie... u nas za kasę można dostać, jakieś 50 zł i wypisze - może i u Ciebie? Chociaż kurde za takie coś się płacić nie powinno, to się należy!

Ona, nadal zaciskam kciuki :)
 
reklama
Do góry