reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

ONA myślę ze jeszcze za szybko........poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki.........chociaż wtedy tez może wyjść jedna kreseczka.........ale jak @ się później nie pojawi to powtórz test :) Bądź dobrej mysli ;-)
 
reklama
Neta przykro mi...

Ona - poczekaj jeszcze, póki @ się nie rozkręci, szanse są ;-)

Ja u siebie jakoś nie wierzę, że się uda... po prostu najzwyczajniej w świecie nie wierzę :-(

Misia a Ty jak się czujesz? :) Widać już coś? :-D
 
witam dziewczynki :) chcialam zapytac czy ktoras wie cos na temat torbiela jednego jajnika we wczesnej ciazy ??

lekarka powiedziala ze jest maly i nie grozny ale trzeba monitorowac.... jestem juz po 3 poronieniach samoistnych.. ale wczoraj widac juz bylo pecherzyk na usg cieszymy sie z mezem niezmiernie ale troszke chcialabym sie dowiedziec. Moze ktoras miala podobna sytuacje ??


 
MashaFree ja wierzę że Ci się uda:tak: I Ty też masz wierzyć!!!! &&&&&&&& i fluidki ---------------------------------- ;-)



Czy u mnie cos widać? Troszkę widać (dowód fotka) :-).Mąż przytula Fasolinkę przez brzuszek każdego dnia i mówi że nie może sie doczekać kiedy brzusio będzie większy :-D. I czuję się świetnie.........wrócił mi apetyt do jedzenia:tak: Dziekuję że pytasz :*


Misiowy brzusio :-p z dziś....
013.jpg
 

Załączniki

  • 013.jpg
    013.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 62
A ja już chyba troszkę wariuję:( Tak chcę zobaczyć te dwie kreseczki:( Piersi zawsze bolały na tydzień przed okresem,teraz mnie nie bolą,za to boli mnie koło krzyża i troszkę wyżej,jajniki też mnie kują:( Ale nie chcę sobie też wmawiać:(
 
Misia jaki piękny ♥ oczywiście, że widać! :tak:

a mężuś skarbek Ci się trafił :-D

Ja już chyba po owulce (nie mierzę tempki tylko obserwuję śluz), a że cykle mam w miarę regularne, to też wiem kiedy jest mniej więcej.. także co ma być to będzie. Zaczynam mieć paranoję :baffled:
 
Dziękuje Wam bardzo :*

Nie dziwię sie Wam dziewczyny..........ja też fiksowałam czy aby na pewno się udało. Tyle ze ja korzystałam z pomocy testów owulacyjnych......wtedy wiedziałam kiedy mam owulke na 100% i były Boboseksy :tak: Tak męża namawiałam na przytulanki że aż biedny zaczął sie mnie w końcu bać.......Później mi to powiedział :-p No ale warto było Go przemęczyć ;-).
Takze i u Was będzie dobrze...........chciałabym napisać że macie wyluzować, ale wiem po sobie że po prostu nie idzie.
 
reklama
Do góry