reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Magda88 no to pieknie,więc stosunkowo udanych wieczorów i nie tylko,trzeba dobrze wykorzystać te dni :) także &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za pozytywny test,cośczuję że znowu przybędą nowe brzuchatki :):tak:
IZW dla mnie tez czarna magia,wizyte będę mieć po 10 marca,wtedy bedę miała ten komplet badań co zalecił gin,więc narazie oczekiwanie :)
Plenitude dziękuję za odp,mam jeszcze Progesteron,testosteron,androsteron czy jakoś tak nie mam prolaktyny zapisanej,że mam zrobić....to też trzeba w danym dniu cyklu zrobić?
Emalia dla Twojego Aniołka (*)
Agnieszkala && za załagodzenie tej napietej atmosfery z mamą,w takich chwilach to najmniej się potrzebuje problemów z dogadywaniem itp :( ja z moją też mam różnie,ma cięzki charakter ,musi być na jej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bett ależ sliczna ta twoja ksiezniczka :D cudna hehe
igusia omg co za debil eh.... jak sie nie umie pomóc konkretnie to takie pierdy ci pociska ... wrzesień powiadasz hmmm ja mam nadzieję że też w tym terminie bedziemy majstrować druga dziecinę, w czerwcu upływa mi mnimum czekania po cesarce pod koniec lipca musze wrócic do pracy ..... sierpień + pierwsza połowa u nie w pracy to totalny "zajeb" podręczniki szkolne / ksiegarnia eh .... no a że u mnie nie łatwo o zafasolkowanie to mysle ze bobosexy w tym samym terminie zaczniemy, chyba że gin da mi czerwone światło .... obadamy
no to kciukasy żeby ci sie wszystko w końcu poukładało tak jak sobie wymarzyłaś &&
Emy &&
karolka a powiedz mi jedno te wszystkie gryzaczki chłodzące wogóle działają itp? Mojej małej pierwsze ząbki wyjda jak ja już niestety będę latac do roboty eh ....
pleni no było by dużo łatwiej wiedząc ze trzeba się "naczekać" a nie nastawią ludzi na express a tu takie jaja, eh .....
czarna jeszcze raz dzieki w imieniu Amelki, powiem tak serce rozdarte patrząc na jej kalectwo .... ale ten uśmiech i radość w jej oczkach, budzi wielki podziw dla tej małej istotki, w zeszłym roku jak zbierali ludzie podchodzili do tej sprawy protez sceptycznie .... bo ona taka mała i że nie wiadomo czy wogóle bedzie chciała ćwiczyć na tych protezach, teraz mała woła rano "mamo daj mi moje nogi" choć są"najprostsze z możliwych" - najwięcej problemów było z zaprojektowaniem tych niby bioderek (bo mała straciła nózki przy samej pupie ) jak dostanie te lepsiejsze to i może kiedyś biegac bedzie, nie wiem dokładnie jak to teraz wygląda ale miało być zaprojektowane tak aby starczyła główna konstrukcja na dłużej i co jakis czas cos tam bedzie wymieniane itp że bedą rosły wraz z nią. pewnie te zmiany też beda kosztowac, ale jak na razie mała może liczyc na pomoc wielu ludzi - miejmy nadzieję że i w dorosłym życiu ludzie bedą chieli jej pomagać finansowo bo na nasz NFZ liczyć nie można
 
Ostatnia edycja:
emy ehhh...kochana trzymam &&&&&&&&&&&&& zeby bylo wszystko dobrze.bett kazde dziecko zabkuje inaczej.kolegi cora ma 4,5msc a ma juz dwa zeby:szok: i najlepsze jest to,ze nie wiedzieli nawet kiedy jej wyszly,bo taka była spokojna...:tak::szok:.moja gwiazda niestety przerabia wszystko z płaczem,w dodatq ma panna temperamencik i lubi sobie poplakac na przymus i nawet łzy nie leca...mozna ocipiec:baffled::-p...co do smiechawek to Aluska takie zaciechy ma,ze czasem to az nie moge sama wytrzymac:-D.szczegolnie jak maz wlacza piosenke "ona tanczy dla mnie" i pajacuje przed nia.wtedy tak sie smieje,ze z lezaczka chce wyskoczyc:-D.izw moja panna nie toleruje gryzakow:crazy:.ma 2,wkladalam je do lodowki i dawalam schlodzone to ladowaly w koncie...:baffled:.najlepiej idzie jej drapanie dziasel rogiem pieluszki...:szok: albo poprostu reka...

u nas narazie pochmurno,ale ogladalam pogode i ma byc 4 st i sloneczko wiec mam nadzieje uskutecznic jakis spacer z mala do parku co by nie zamulac w domu,bo po poludniu czeka mnie wypad na miasto...
 
Ja dzis mialam miec praktycznie caly dzien dla siebie, bo Tymon po przedszkolu mial isc do babci. Mlody jednak w domu siedzi, czysci go tak, ze muszla trzeszczy, a ja zasypiam na siedzaco. Slaba kawke sobie zrobie, a ok 12 tesciowa przyjedzie po Tymona.
 
Dzieki kobitki:-) to nie jest tak, ze ja nic z tym nie robie, tylko efektow brak:-( gin stwierdzil rowniez, ze mam na 200% problem z tarczyca, alee na wyniki mnie nie skierowal. musze sama je zrobic,

Kiedys opowiadalam wam o siostrze, ktorej lekarze w nl dali leki na uczulenie, a nie powini i po nich najprawdopodobnie serduszko przestalo bic. W grudniu znowu poronila, ale samoistnie, a teraz znowu jest w ciazy w 10 tyg, i jak narazie wszystko jest ok, w poniedzialek byli na usg. &&&&&&&&&&&
 
IZW biedna ta Amelka,a taka słodziutka przy tym...:-(mój jeden procent już ma.
igusiad jestem oburzona zachowaniem tego lekarza:wściekła/y:Masz rację-nie idź więcej do chama.Moja kuzynka z naprawdę duuuuużą otyłością od urodzenia urodziła bez żadnych powikłań dwójkę zdrowych dzieciaczków,więc co on tam wie:baffled:Co do Dukana to siostra mojego m stosowała tę dietę.Na początku faktycznie schudła,więc i ja się trochę na nią napaliłam,ale jak sobie poczytałam na jej temat,to ominęłam szerokim łukiem.Pomijając drobny fakt,że miałabym zrezygnować z owoców i warzyw (dla mnie na równi z powietrzem;-)),to jeszcze ma tyle skutków ubocznych,że głowa mała.A szwagierka teraz jest dwa razy grubsza niż na początku diety...Nie pytałam dokładnie czy nadal ją stosuje,czy to efekt jo-jo...
kłaczek w tym co piszesz o poprawności politycznej angielskich lekarzy coś jest...Oglądałam program o 75 letniej Angielce,której zamarzyło się urodzenie dziecka,nasi lekarze pewnie zabiliby ją śmiechem,a tam lekarz spokojnie i bardzo delikatnie jej odmówił...
emy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
bett co prawda fotka była dla martussi,ale i ja muszę pochwalić malutką;-)Cudna jest!!!

A ja słoneczko widzę!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Od rana u nas świeci:-D:-D:-D
 
Anty, szczerze? Gdybym spotkala kobite lat 75, twierdzaca ze planuje zostac mama, sama bym ja smiechem zabila. Sorry, ale po cos nam przyroda te menopauze dala, tak po mojemu zebysmy sierot nie rodzily. Wyobrazasz sobie 80-letnia babcie popier... jaca za jadacym na rowerku dzieciem? Chyba z balkonikiem! Ile lat bedzie mialo to dziecko, kiedy mamusia puknie w kalendarz z powodu wieku? Ja wiem, ze mozna hormonalnie podratowac macice, ze mozna wykonac in vitro i macierzynstwo w tym wieku jest technicznie mozliwe, ale...
 
anty zazdroszcze:sorry2:...u nas tez zapowiadali slonce i nie widac go jakos:crazy:,a zaplanowalam sobie,ze na miasto wezme Ale zeby sie dotlenila...i tak ja wezme,ale fajniejby bylo jakby mozna bylo isc w promieniach slonca:tak:...kłaczku popieram cie w 100%.wg mnie kobiety,ktore w tym wieku chca dziecka chca je tylko po to zeby nie byc same na stare lata,zeby miec "zajecie" i kogos do kochania...sa egoistkami myslacymi wylacznie o sobie...bo co 80letnia kobieta moze zapewnic niemowlakowi???? chyba tylko dom dziecka jesli nie ma sie innej rodziny,ktora zajelaby sie malenstwem...
 
reklama
Mnie o poranku wreszcie słoneczko przywitało. Aż dziw jak różnica w samopoczuciu od razu :-) A poza tym szef wyjechał na kilka dni, więc troszkę luzu będzie:-)
Magda88 efektywnych bobosexów &&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;-)

Igusiad, takim zachowaniem to on sobie za wiele pacjentek nie zaskarbi :no: . Rozumiem, że czasami można zwrócić uwagę, by dla dobra ciąży kilka kilo stracić, ale „kultura musi być!”

juchu, lekarze…. dobrze, że chociaż zapytał czy wszystko ok…

Loi, zatrucie jakieś u Tymona, czy chory?
 
Do góry