reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agula bardzo mi przykro. Biedula... Jesteś wspaniałą,silną kobietą - olewaj to co mówi i jak się zachowuje. Wiem,ze to jest mega trudny temat - ja ze swoim ojcem też miałam zawsze słaby kontakt, tyle,że on raczej psychicznie mnie katował. Twoja mama się nie zmieni, żeby nie wiem co, to jeśli nie chce, kto nikt dookoła jej nie zmieni. Szkoda Twoich nerwów.
 
reklama
Magda dziękuje:* Wiem, że się nie zmieni dlatego olewam bo szkoda moich nerwów. Wole się nie odzywać niż się kłócić bo wtedy się denerwuje, a teraz to nie jest wskazane. Kiedy testujesz?

OneMoreTime Tobie też dziękuje:) Wrzucam na luz, jeszcze 2 dni i pojadą i będe mieć spokój:-D
 
Anilek no właśnie to jest najbardziej denerwujące że ja nie mam na to żadnego wpływu a wszyscy: to Ty jeszcze w ciąży?? Wszystko w rękach Boga i córuni... Oby tylko akcja rozpoczęła się sama z siebie... Sto lat dla syneczka :)

Izw teoretycznie do terminu mam jeszcze parę dni, bo 6 marca ale rodzinka nie daje mi zapomnieć że już powinnam urodzić, bo moja starsza urodziła przed terminem... A co ma piernik do wiatraka??? :angry:

Igusiad nie przejmuj się gadaniem lekarzy, ja też do szczuplaczków nie należe w zasadzie nigdy nie należałam... Jak można tak traktować drugiego człowieka?? Starajcie się a my trzymamy kciukasy żeby jak najszybciej zaskoczyło :tak:

Prija0 jak to dobrze, że już jesteście w domciu! Oszczędzaj się ile możesz ;*

Emalia bardzo mi przykro, światełko dla Aniołka [+]

Emy fuck!! Znowu problemy z szyjką!! Oby wszystko poszło po Twojej myśli &&&&&&&&&&&
Bett akurat na Was się nie obrażam rodzinka wystarczająco dobija wiem że Wy pytacie z troski a nie ze złośliwości :tak: Martusia cudowna :-D Do zacałowania!!! Ale rehabilitacja przynosi efekty??

Majra gratuluję narodzin syneczka!! Ucałuj go od e-ciotki i życzę jak najwięcej zdrówka Maluszkowi!! Oby jak najszybciej zagościł w domku!! :-D


Kobietki tak Wam tu marudzę ale naprawdę nie mam komu... Nikt chyba nie rozumie że ja już też jestem zmęczona tym czekaniem i ogólnie coraz gorszym samopoczuciem! Dziękuję bardzo za wsparcie, mam nadzieję że Blance w końcu zechce się pokazać rodzicom :-D
 
agnieszkaala: oczywiście, ze zadowolony, w końcu sam takie menu ustalił. :-)

igusiad: co za prostak ten gin...:no: nawet jeśli chciał ci co powiedzieć, to delikatnie można...:-(

majra: to w którym tygodniu urodziłaś? Gratuluję i życzę małemu zdrówka i sił! Tobie też! :tak:

martussia: życzę Ci sprawnej, samoistnej akcji porodowej, zdrowej córeczki! Dzięki za życzenia.:-) Marudź sobie, marudź. Ja wiem jak to jest jak człowiek wstaje rano i patrzy: może dziś? I znów doopa... Ja się śmiałam i mówiłam do męża jak przyszły pierwsze skurcze o 4 rano, ze ma do tych wszystkich mądrych dzwonić i obudzić i powiedzieć, ze zaczęło się. ;-) I, że mają teraz trzymać kciuki, a nie spać. Hi hi hi. Oczywiście nie zadzwoniliśmy...
 
Majra - gratuluję i życzę dużo zdrówka Bartusiowi. obyś szybko mogła go już zabrać do domku i cieszyć się szkrabem. a jak Ty się czujesz?

Martussia - a w domku już posprzątałaś? ja 6 dni przed porodem zrobiłam wielkie porządki (mąż się śmiał że nawet sufity pomyłam) i codziennie biegałam po schodach. a no i oczywiście przytulanki też przyspieszają poród... w każdym bądź razie życzę Ci szybkiej akcji porodowej &&&&&&&&&&&&&&& już się nie mogę doczekać zdjęć Blanki :-) rehabilitacja przynosi efekty tylko tak naprawdę dopiero teraz jest dosyć intensywna bo dopiero od dwóch tygodni Martula ma uwolnione nóżki w ciągu dnia i mogę z nią więcej ćwiczyć (teraz ten aparacik na bioderka ma zakładany już tylko na noc)
 
majra gratuluję i życzę zdrówka maleństwu i żeby jak najszybciej było w domu
Agnieszkaala jak jeszcze tylko dwa dni to spokojnie wytrzymasz i będziesz mieć spokój. Po tym co napisałaś nie dziwię się, że nie masz dobrych kontaktów z matką.. brak słów..
martussia trzymam kciuki za szczęśliwe i szybkie rozpakowanie ;-)

A u mnie dziś piękna pogoda, słoneczko i +7, wiosna idzie - dobry czas na zafasolkowanie :-)
 
Emy kochana będzie dobrze. Mojej kuzynce szyjka się wgrudniu obniżyła i założyli jej szew i do tej pory w dwupaku jest, a termin mana marzec.
Dzieki! Szew to dla mnie nie nowosc. Pierwsza ciaze stracilam m.in. z powodu niewydolnosci szyjki. w poprzedniej ciazy mialam zalozony szew, wiec wiem co i jak.
Relacji z mama nie zazdroszcze. Ja ze swoja najlepszy kontakt mam na odleglosc:-D, nie wyobrazam sobie ze moglabym mieszkac gdzies w poblizu.....
majra gratuluje synusia i mam nadzieje, ze szybko dojdzie do formy.
martussia nie przejmuj sie rodzina, maluszek przyjdzie na swiat kiedy bedzie na to gotowy, masz jeszcze tydzien do terminu. trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
majra , o kurka ! gratuluje syneczka i niech nabiera sił :) to faktycznie się pośpieszył a Ty pewnie strachu się najadłaś biedulko , trzymaj się dzielnie . Napewno niedługo maluszek pojedzie z Tobą do domu :)
martussia , ja też mam Blankę :) &&&& trzymamy i czekamy
a kwiatuszek ? pewnie już urodziła i niedługo zawita :)
Emy , za szyjeczkę &&&&
pleni , &&&&& nieustające
Magda88 , za testowanie trzymam kciuki :)
bett , śliczna córeczka
 
Do góry