reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anulka nic konkretnego nie robie,muszę odgruzowac kawałek pokoju i tam powciskać różne duperelki;) Mocy nie odzyskałam,wiec leżakuje przed tv.Moja dieta mnie wkurza,zbrzydła mi:((( Kilka dni nie jem słodkiego i nagle 1kg mniej?!Wszystko mnie wkurza:angry::-D
czarna ciesze się,że wszystko jest ok:)))A wiesz ile mały juz waży?
anty kochana,nie bój nic,ja sobie krzywdy nie zrobie-wymyslam sobie jakieś lekkie zajęcia;)))
 
reklama
magda88: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kiełkowanie:tak:

martusia: kciukaski za szybkie i sprawne rozpakowanie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& też mnie wkurzały telefony typu: jeszcze nie urodziłaś? myszy ci kalendarz zjadły? :wściekła/y: jakbym jakiś wpływ na termin porodu miała...:no: ja urodziłam obu chłopaków po terminie: pierwszy 1 dzień po, drugi 10!!!:szok: Ciekawe kiedy ten bąbel co w brzuchu siedzi się urodzi.

agnieszkaala: no to masz dziś trudny dzień... szczególnie, że pomocy ze strony mamy brak... :-( Nie chodź za dużo, bo zrobisz na złość nie mamie, tylko... Na pocieszenie przypomnę,że dziś mój młodszy synek ma urodziny- kończy 7 lat.

emalia: przykro mi... :-( Światełko dla Aniołka
[*]

prija: dobrze, że już w domku, dbaj o siebie!!! Ja miałam posiew dziś, wyniki mają być w poniedziałek. Płaciłam 25zł.

czarna: fajnie,że wszystko ok. ja też mam taką dawkę magnezu (3x2), ale już mnie brzuch nie boli,w ginka mi kazała nadal brać... Hm czyżby coś mi jescze zagrażało?

loi, agnieszkaala, anty: mój synek na wiadomość, ze moje koleżanki życzą mu wszystkiego najlepszego na urodziny powiedział: O! To przekaż im, że dzięki!:tak:
 
czarna :D cieszę sie razem z toba ze wszystko ok :D i tzrymam dalej kciukaki za twoje maleństwo &&
pleni eh jakby nie gadali o fleshu to bys se "spokojnie" czekała na te wyniki a tak to nie wiadomo kiedy itp moze juto a może pojutrze a moze za kilka dni i cały czas sie wyczekuje w napięciu a my cie jeszcze dopytywaniem bombardujemy .... ale wszystkie mocno trzymamy kciuki za pomyslne wieści &&
pjra ciesze sie że jest ok i dzieki że nasz poinformowałaś ze jestes na oddziale tzrymam kciukaski za bobaska &&
anilek hehe u nas w rodzince pomidorówka za sprawą synka kuzynki który mógłby ja jeść na każde danie 7 dni w tygodniu jest zwana zamiast zupa pomidorowa to ZUPA WUWOWA że niby różowa hehe 100 latek w radosci i zdrowiu dla twojego siedmiolatka :D
agnieszkalala && za poprawe atmosfery i odpoczywaj kobietko
martusia u mnie telefony zaczeły sie na początku sporadycznie od 38 tc a przy końcówce juz kilka razy dziennie czasem odkładałam telefon i nie zdążyłam sie położyć i już następna osoba dzwoniła .... męczące gdy marzysz np o drzemce na szczęście urodziłam w terminie bo inaczej to nie wiem pewnie bym była opryskliwa dla telefonicznych terrorystów. trzymam kciukaski za ciebie i maleństwo &&

www.amelka.net.pl - Pomoc dla Amelki - www.amelka.net.pl na pewno wszyscy pamiętacie Amelkę, ponownie prosimy o pomoc dla tej maleńkiej i dzielnej dziewczynki

a za pamieci kto może niech pomoże, jest to dziewczynak z mojej dalszej rodzinki a dokładnie córcia kuzynki mojego M w wieku 9 m-cy walczyła z sepsą, wspólnie na tym forum modliłyśmy sie za nią gdy lekarze rokowali dla niej 2 dni zycia mała ma juz ponad 2 latka ma sie dobrze, los okaleczył jej ciało (straciła obie nóżki) dzieki dobroci ludzi uczy sie chodzić na protezach, narazie ma poczatkowe sztywne, teraz zbieraja na ruchome które pozwola jej samodzielnie sie poruszać i przedewszystkim siadać jak juz sie dziecko zmęczy. z góry dziekuję za pomoc liczy sie dosłownie każda złotówka

Jak przekazać 1% podaktu?W określone pozycje właściwego formularza PIT należy wpisać numer KRS 0000186434oraz obliczony 1 procent należnego podatku. Aby pieniądze trafiły do Amelki, koniecznie w rubryce cel szczegółowy 1 % proszę wpisać: AMELIA PYKA 195/P
 

Załączniki

  • amelka.JPG
    amelka.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 29
  • 100_1089.JPG
    100_1089.JPG
    25,2 KB · Wyświetleń: 29
IZW , fajnie , że Amelka ma już te protezy , i jaka już duża , pamiętam jej zdjęcia po chorobie jaka była malutka. Bardzo się przejełam jej losem i dlatego przekazuje jej mój 1% , mam nadzieje , że w tym roku bedzie więcej Pitów :)
Emka , nie podejrzał dziecka zbyt dokładnie , więc nie wiem ile waży . Na kolejnej się upomnę o dokladne oglądanie i mierzenie.
Anilek , ja wcześniej nie bralam magnezu , ale teraz mam wrażenie że częściej mi się napina brzuch i pewnie dlatego mi zalecił. I mam 6kg na plusie.
 
Izw dzieki za pamiec, u mnie bez wiekszych zmian. maz dalej pracuje za granica, teraz akurat jest na 3msc pauzie:-) jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to we wrzesniu zaczynamy statanka (w wakacje chcemy robic remont w przyleglym pomieszcxeniu gospodarczym, aby moc powiekszyc nasze 20m kwadratowych), chociaz patrzac na to ze na ostatniej wizycie gin powiedzial mi, ze jestem tak gruba, ze i tak nie zajde w ciaze (chcialam anty) to moze byc z tym problem:-(

karola ja chcialam Rafal, a moj maz nie:-) ale jak widac moj argument byl nie do podwarzenia

pleni &&&&&&&&&&&
 
igusiad , jak mógł Ci tak powiedzieć ? bodajże kobietce22 też tak lekarz zasugerował ,że przed staraniami ma schudnąć. Ja rozumiem , że jakaś naprawde porządna nadwaga może mieć znaczenie , ale pare kilo ? Ależ nieczuli są ci faceci lekarze :angry:Fajnie ,ze niedługo starania u Was , powodzenia życzę i pisz częściej :)
 
czarna mam duza nadwage, ale i tak uwazam, ze nie mial prawa mi tak powiedziec, bo to bylo z ironia. zapytal jeszcze czy w rodzinie jest jakas cukrzyca, a ja, ze nie. to on ze bede pierwsza. nadcisnienie tez mi chcial wmowic, ale bardzo sie zdziwil jak zobaczyl 120/80. a sam mi zabronil dukana bo mialam problem z owulacja. szkoda gadac. wiecej do niego nie pojde!!!!!!!
postaram sie odzywac czesciej:-)
 
...na ostatniej wizycie gin powiedzial mi, ze jestem tak gruba, ze i tak nie zajde w ciaze...
Bo to cham byl, pszepani... A tak serio, to CO ZA FIUT!! Czyli jak mawiala moja babcia, "nie pomoga doktoraty, kiedy czlowiek chamowaty". Pierdykam! Ja mam BMI cos kolo 39 teraz pewnie i nie ma mowy, zeby jakikolwiek lekarz zapodal mi chocby cien aluzji do mojej tuszy. Bo w UK za cos takiego mozna w sadzie wyladowac. Tu zanim lekarz powie "bo jestes stara/gruba/dowolne inne" to sie 3 razy w jezyk ugryzie a potem i tak to bedzie owijal w koronki zeby bylo jak najladniejsze. Typu mam wywiad i pielegniarka wypytuje pod katem chorob zwiazanych z nadwaga - cukrzyca, nadcisnienie, zylaki, problemy z kregoslupem, stawami... W koncu zaczelam sie smiac i mowie ze jestem gruba, ale poza tym zdrowa i... zobaczylam jak jej uzlylo bo to ja powiedzialam ze jestem gruba. Podobnie z wiekiem - nikt tu nie powie ze jestes stara, tylko ze "jestes w wieku, kiedy... sie moze zdarzac". Pod tym wzgledem sa tu bardzo poprawni i to akurat uwazam za dobre.
Gdyby mi lekarz wyjechal z takim tekstem... Chyba mialby dzihad w gabinecie.

Jesli chcesz porzadnej diety, to olej dukana, a sprobuj diety dla diabetykow plus godzinka ruchu (chocby spacer) dziennie - w ganicach 5kg/miesiac poleci, a dieta jest zdrowa, roznorodna i w zasadzie mozna na niej zyc.
 
Ostatnia edycja:
IZW: siedmiolatek dziękuje! :-)

czarna: no mnie bolał i się chyba napinał, bo do dziś nie wiem czy jak mnie boli, to się napina czy stawia czy co. Takie cielę ze mnie. ;-) ale teraz nic się nie dzieje, chyba, że się najem czegoś wzdymającego. :zawstydzona/y: Do soboty przytyłam 2,5kg, bo zawsze w sobotę rano się ważę. A Twój mały ile waży, bo mój 2 tyg temu ważył prawie pół kilo!!!!:szok::szok:
 
reklama
aniunia skad ja to znam:baffled:...Ala idzie lulu ok 19-20ej tzn tak ja usypiamy,ale zaczynam jej wydluzac dzien,bo zaraz wiosna,lato dłuzej widno...budzi sie 2 razy na jedzenie i kilka razy na picie.ostatnio dwie noce pod rzad budzila sie z rykiem takim,ze w pionie było ja slychac:no:...tyle,ze ja odkrylam przyczyne.wczoraj wylukałam jak sie wyzyna pierwszy zab,a dzis drugi zaraz za nim.dwa zeby jej ida.jak nie chce smoczka to znaczy,ze podraznia dziasla,a pije dlatego,ze łagodzi bol.apetytu wciaz brak za to deserki wtrynia az jej sie uszy trzesa...troche gorzej z jakimis obiadkami...te wszystkie rady zapodała mi kłaczek:-).jestem jej wdzieczna,bo mam troche jasniejszy umysł,a i moge sie podzielic rada:-).coz ci moge napisac wiecej-CIERPLIWOSCI.;-).madziu kochana za fasolke&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.martusia za szybkie i bezproblemowe rozpakowanie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.agnieszkaala ja cie wirtualnie kochana przytulam...wiem jak jest ciezko czasem z wlasna mama,bo moja ma taki sam chcarakter jak ja.czesto sie klocimy choc odkad mieszkam sama,mam mała to jakos jest inaczej,lepiej i moge na nia liczyc,ale bywało roznie...a wy mieszkacie z rodzicami tak? emalia przytulam kochana...pamietam cie...* dla aniolka...moze badania w kierunku krzepniecia krwi??? dziewczyny pewnie dokladnie zaraz ci opisza.plenitude matko no nie zlituja sie nad kobieta w ciazy...czekac do piatku...juz chyba wystarczajaco sie naczekałas??? emka zazdroszcze spania do 9ej...moja gwiazda budzi sie o 6ej...:dry:...prija ciesze sie,ze jestescie juz w domu,ale dziwie sie,ze posiewu nie zrobili...:baffled:...czarna super,ze wizyta udana.juchu troche lekarz w ciula przycial...nie wiem czy drugi raz bym do niego poszla...przeciez to nie twoja wina,ze mial tyle poslizgu,a skoro mial ciebie na liscie to powinien przyjac jak inne pacjentki...a chociaz jakis taki z dobra opinia czy nie???igusiad aaaaaaaaaaaaaaaaaa to sorki:-).a lekarza nic tylko strzelic w łeb zeby poczuł podniecenie na sama mysl.
 
Do góry