reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny! :happy2:
ZDAŁAM :rofl::-D:rofl:!!! Miałam 1 błąd:dry:, ale co tam...
Egzamin praktyczny mam 11 sierpnia na 14:00:sick:. Jestem ciekawa ile razy będę zdawać:baffled:... każda "poprawka" kosztuje 115zł!:szok:

jm80 - nie poddawaj się! Musisz być dzielna!
Jesteś tutaj by kochać i być kochaną. Nie może brać do serca próżne słowa zgorzkniałych ludzi. Dla nich nie ma ratunku. A Ty nie jesteś sama na tym świecie.
Daj sobie trochę czasu, a ukochanej dzidzi szansę! Głowa do góry! Nabierz wiatru w żagle i daj się ponieść ...:wink:
fogia - czasami rani się bliską osobę słowami i czynami, których tak naprawdę nie chcemy powiedzieć, uczynić. Ale pamiętaj nic na siłę. Jesteś wspaniałą kobietą i cudowną matką. W życiu różnie bywa... mam nadzieję, że wszystko się ułoży! Jak nie dzisiaj, to za miesiąc lub za rok. Jesteś bardzo dzielna i kochana!:yes:
AMK - odpoczywaj ile tylko możesz!:cool2:
JoannA25, aneta23, daga.p. cfcgirl, muffy, platynowa, post_ptaszyna, cry - dajcie dziewczyny koniecznie znać, co u Was!:happy:

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
anna_ajra-gratulejszyn:-)


ja jeszcze nie skonczyłam kursu:zawstydzona/y:(9 godzin)

a to od SARY tez chciała pogratulowac:-D

g yyffklj;ljhulpppppppppppppp
 
a propo wstawiania linków to ja nie wiem jak dziewczyny to robią, że wstawiają odnośnik "o tutaj" i pokazuje im się właściwa strona. Tak więc może lepiej po prostu wkleję całą treść posta.
"... przeczytaj mój post, a później jak chcesz to możesz się zastosować do mojego sposobu na takie trudne chwile w jakich np. teraz jesteś. Połóż się wygodnie i postaraj się uspokoić myśli, zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś na łące. Musisz dopracować wszystkie jej szczegóły: jak duża i jakiego koloru jest trawa, jakie drzewa rosną dookoła tej polany, jaka jest pora roku, czy świeci słońce, czy po niebie płyną chmury czy nie. Zrób to tak jak byś meblowała mieszkanie, szczegół po szczególe. A jak już "urządzisz" to swoje miejsce to wyobraź sobie, że z góry, z nieba pada deszcz i zmywa z Ciebie wszystkie troski, problemy, zmartwienia (one mogą mieć jakiś kolor) i one wsiąkają w ziemię. Następnie poproś aby przyszedł do Ciebie Anioł lub jeżeli jesteś niewierząca to energia, wyobraź sobie jak wygląda. Anioł/energia otula Cię swoim światłem, jest Ci dobrze, ciepło. Daj mu coś. Może srebrną albo złotą kulę? Podziękuj za to, że Cię odwiedził. Odetchnij kilka razy i otwórz oczy.
To takie moje małe czary na pozbycie się lęków, stresów. :-) Nawet nie chodzi o jakieś rytuały ale o chwilowe zatrzymanie się i próbę wyciszenia"

anna_ajra dziękuję za miłe słowa. Ogromnie Ci gratuluję i jestem pewna, że jazdę zdasz bezproblemowo! Wierzę w Ciebie i będę trzymać kciuki.
 
hej,
anna_ajra - gratuluję...nie taki diabeł straszny...wiedziałam,że się uda;-)niedlugo sama dojdziesz do wniosku,że bez parwo jazdy jak bez ręki (przynajmniej ja tak mam)...
fogia - czyli trafiłam z postem...chwilke mi to zajęło;-)jak się miewa szanowny małżonek???
agusia9915 - fogii chodziło o ten fragment co jest w moim linku...o wycieszeniu...aż sama tego spróbuję...
teraz się relaksuję przy muzyce bethovena...jeszcze ta pogoda...miałam iść na rower,ale niesetety nie tym razem,bo deszcz nie pozwala...
pozdrawiam ciepło...
 
kochane Własnie Wróciłam Od Lekarza - Bije Serduszko !!!!!!!!!!! Radośc Nie Do Opisania.ciąza 6 Tygodni I 4 Dni Ma Prawie 7 Mm Długości. Wspaniale Było To Zobaczyc Na Usg Jak Rytmicznie Bije Mu Serduszko. Jestem Przeszczęsliwa Mąz Również. Pozdrawiam Serdecznie I Mam Nadzieje Ze Juz Niedługo Tylko Takie Wiadomosci Będziemy Mogły Czytac Na Tym Forum ....buziaczki
 
witajcie po weekendzie :-):-)

widzę że u Was dużo się działo :tak::tak:

assiahelen - gratulacje i cieszę sie razem z Tobą :tak::tak::laugh2::laugh2:

Ikunia - cudowne wiadomości :tak::tak:odpoczywaj , odpoczywaj :cool::cool:

jm - tak Mi przykro :-( ale nie martw się za niedługo się uda :tak: trzymam kciuki

fogia - nie ma za co :zawstydzona/y:

aniulka - nio to gratulacje chłopca :tak::tak:wyjazd udany ;-) w sobotę przyjachała siostra z mężem i córcią, ciocia z wójkiem i synkiem i tak posiedzieliśmy przy grilu i przy czym mocniejszym :tak::tak: ale Ja poszłam wcześniej spać bo cosik zmęczona byłam :confused::confused: a w niedziele poprawka przyjechali teściowie Moi i ciocią i wójkiem i kuzynka z nażeczonym , zrobilismy pieczone i poszlismy na pola golfowe pozwiedzać bo jeszcze nie byli :happy::happy: nio i wieczorkiem do domku :blink:i Ja jako kierowca w nowym samochodziku :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:gratulacje kochana :cool::cool:

AMK - więc odpoczywaj i wyleguj się ile możesz :tak::tak:

ewulka - cieszę się również z Tobą :tak::tak::rofl2::rofl2::sorry2::sorry2::wink::wink::rofl::rofl:

Gabi, ewa, agusia - buziaczki dla Was :happy::happy:

Joasia - jak wrucisz z Egiptu to koniecznie napisz jak było :tak::tak:

Anetko - jak tam Kubuś ??????

cfcgirl, Antilka, Madzia, cry, post_ptaszyna, - co u Was słychać ?? dlaczego się nieodzywać :confused::confused:

Daguniu - może Nas podczytujesz to napisz co u Ciebie słychać :confused::confused: a może Ty już masz swojego groszka pod serduszkiem :dry: a My tu nic nie wiemy :-( daj znać prosimy Cię bardzo :blink::blink:

buziaczki :-):-):happy::happy:
 
witajcie,
ewulka123 - gratuluję i cieszę się razem z Tobą;-) dbaj o siebie i o swoją Fasoleczkę:tak:
a wszystkim Forumowiczkom życzę miłego dnia...i samych uśmiechów;-)
buziaki
 
Aniu to same dobre wiadomości :-) Cieszę się bardzo. Gratuluję przede wszystkim synka :-) no i oczywiście zdanego egzaminu :-D Ściskam!

ewulka123 wspaniale :-). Bardzo sie cieszę że wszystko tak pozytywnie się wyjaśniło. Zapraszam na marcóweczki 2008.

jm80 Bobasa Iki możesz zobaczyć na wątku przyszłe mamy - luty 2008 - pierwsze zdjęcia naszych maleństw czyli USG :). Trzymaj się!

Ika_s mam nadzieję, że nie będziess mi miala za złe chwalenie się Twoim Bobasem :sorry2: Bardzo się ciesze że u Ciebie wszystko w porządku i że Dzidzia taka duża. Zdrówka życzę :-).

BUZIAKI:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny!:happy2:
Ale się podle czuję:dry:... Zaczęło się wczoraj pod wieczór. Podbrzusze mnie boli i kuje:szok: Szczególnie gdy wstaje z łóżka. Nie wiem, czy to ten stres na mnie tak wpłynął, czy ogólnie cały wczorajszy dzień. Biorę No-spę i kłucia mijają na jakiś czas. Nie wiem, co mam o tym myśleć?:confused: Martwię się tym. Mam zamiar leżeć dzisiaj większość dnia.

agusia9915, fogia,jm80, tolka23, AMK - dzięki serdeczne dziewczyny!:-D
fogia - nie ma za co, po to tu jesteśmy:wink:. Jesteś dzielna dziewczyna!
ewulka123 - Gratuluję! Tak bardzo się dla Ciebie cieszę!:biggrin2: Tak trzymaj!:yes:
tolka23 - nic, jak tylko pozazdrościć udanego weekendu!:wink: Jakie macie autoko?:confused:

Buziaczki
 
Do góry