reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Uff trochę mi ulżyło po tych dobrych wieściach. Czekam na dalsze pozytywy,byle nie za długo,bo wiecie jak kiepsko się pracuje z zaciśniętymi kciukami?;-):-)

U mnie nadal sporo się dzieje,wczoraj mieliśmy wizytę szefa,ale wszystko jakoś gładko poszło.Pozdrawiam wszyściusieńkie.Tylko mi trochę przykro,że nie zawsze mam na was czas,a tak bym chciała czytać co chwilę jakieś dobre wieści:-(.Trzymajcie się laseczki i powiedzcie swoim kruszynkom,żeby już nie straszyły e-ciotki,no!
 
bett nio musze wlasnie zaraz poogladac w necie to czego nam brakuje.izw nie pomoge,bo tak nie mialam i nie mam,ale moze idz do lekarza z tym? zawsze kciuki mozesz zaciskac jeszcze w stopach i my zaciskamy rowniez za dzidke&&&&&&.:-).aniunia nie az tyyyyyyle.ja pamietam jak bylam tu gdzie ty.uwierz mi zleci.jaka dawke dostalas??? ja brlalam 4x1:szok::crazy: i chodzilam po scianach.najgorzej bylo po dawce porannej...wrrr...kłaczku dziekuje za " dydaktyczny smrodek":tak:.wiem juz sie zastanawialam nad tym i co ma byc to bedzie,ja niczego nie zmienie to natura wie lepiej co robi i jesli mała juz nie bedzie chciala siedziec w srodku to poprostu nie bedzie i juz...a ja sie na koniec nie potrzebnie w depresje wpedze...

dziekuje ze jestescie...
 
reklama
Kłaczku - ja myślałam, ze to hinduska filozofia :eek:

Taaa?? A ja sie nie bede wyklocac - spotkalam sie z tym jako ideologia chinska, ale poniewaz nie znam zrodla osobiscie, wiec...
A doczytalam ze Ci maluszek podrosl! No i tak ma byc!
Plenitude, od kiedy naczelna geriatria zostala mloda mama (z naciskiem na "mloda") to nie moze nie dawac czadu - to wszystko w kupie zobowiazuje.:tak: A na ten scan to czekam jak kania na deszcz. No, na deszcz to akurat czekac nie musze, znowu leje.
Karola, dokladnie - w poddaniu sie losowi jest cos dobrego czasem bo przestajemy sie szarpac tam, gdzie nic nie mozemy sami zmienic. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ze wytrzymacie jeszcze ze soba, trzymam kciuki.
 
Do góry