reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kurcze Klaczku no super to cudo!!!!! I juz dalas rade znalezc!! Genialne!!

Tam pisza w instrukcji ze od 12 tygodnia, a ja tak z glupa jak zwykle, pomyslalam ze sprobuje, najwyzej jak nie znajde to don't panic bo wczesnie, a tam takie cichutkie pukanie. Slabo jeszcze slychac, ale tego rytmu nie da sie pomylic z niczym innym. Jest "pukaweczka"! Ledwie sie przebija przez caly ten zgielk w srodku, ale jest. Czyli wizja "pustaka" zazegnana - jedna z tych dreczacych.
Martussia, to teraz uwazaj bardzo na siebie, wiecej lez.

Moje dziecko walczy z herbatnikiem. Musze dodawac ze ma go nawet we wlosach?:-D
 
reklama
Walka z herbatnikiem i jednym zebem moze byc naprawde fascynujaca! Na razie jest we wlosach, za chwile bedzie i w twoich:-D:-D
 
Hej, wszystkim forumowym Aniom najlepsze życzenia!! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń!!!

Dziewczyny czy którąś z Was we wczesnej ciąży bolał odcinek krzyżowy kręgosłupa? Mnie coś pobolewa dziś i strasznie panikuję :-( Niestety dr google nie pomaga....
 
Gatto, wszystkie zeby zaangazowal! Mam ubaw po pachy bo on do tego gada, warczy i w ogole dziwne odglosy wydaje.:-D
Czarna, juz mi lepiej... Przynajmniej wiem ze jest. "Pustaka" nosilam 12 tygodni wiec teraz ciagle gdzies tam siedzal ten lek.
Ilii, tak. Mnie zawsze krzyze "siadaja" na okolicznosc @ i na poczatku ciazy tez tak mialam. Cos sie tam "luzuje" i w tym czasie dokuczaly.
 
Witam Piekne

Matrussia no jasne ze pamietamy jeszcze z naszac pamiecia nie jest najgorzej;-)
Kurcze no co jest z tymi plamieniami czy Wy sie dziewczyny przypadkiem nie zmowilyscie czy jak???najpierw jak jeden dzwon razem zaszly a teraz wszystko przezywaja w jednym czasie:szok:oby to byl ostatni raz zycze sobie teraz przezywac same dobre wiadomosci bo inaczej po doopskach dostaniecie &&&&&&&&&&&&&&& dla Was Wszystkich

Kłaczku ciesze sie bardzo teraz bedziesz spokojniejsza co dobrze wplynie na Ziabke Ilii ja tez miala bol krzyza na poczatku ciazy a i przy @ sie zdarzaja ale spokojnie to napewno nic zlego
 
kłaczku aż mi się łezka zakręciła (ja miałam właśnie "pustaka")
martussia ale teraz już nas nie zostawiaj i same dobre wieści poproszę

Jakoś tak zawsze uspokajam się jak was czytam,a nerwowo dziś było jak z resztą opisuję na odskoczni...
 
Hej,
Wczoraj sie tak nakrecialam,ze spac nie moglam a pozniej snily mi sie moje dzieci.
Pytaly mnie " to ty jestes nasza mama"?To byl taki piekny sen.Pozniej prosili mnie,zebym im "przedstawiala" tate:) pozniej inne osoby z rodziny.Dziwny troche sen ale zawsze jak spotykam moje dzieci we snie to jestem szczesliwa,naprawde tak za nimi tesknie!!!Dobrze,ze czasem do mnie przychodza we snie.Kiedys snil mi sie jeden z synków i mowil "kocham Cie Mamo".

Bylam dzis w szpitalu.Lekarz pow.,ze te bole i napinanie brzucha sa powiazane z ruchami dziecka albo moge miec infekcje ale zbytnio sie mna nie przejal.Do polskiej ginki nie udalo sie dzis dostac,bo przyjmowala od rana.Pojde do niej w poniedzialek lub we wtorek.
Za to dostalam niezly opiernicz na clexane.Nie mowilam im,ze biore tak oficjalnie.I ten lekarz sie zdenerwowal,mowi,ze to szkodliwe,po co to biore itp.
Skierowal mnie na dodatkowe badania na jakis oddzial hematologiczny.I kazal mi z dniem dzisiejszym to odstawic.
Na pewno nie zrobie tego.
Kolejna wizyta za 4 tyg.i tyle.Moje "skurcze" na nikim nie zrobily wrazenia.

Dziekuje Wam za wszystkie rady i wsparcie.Jak zawsze jestescie kochane!!!
Zjola dobrze,ze poszlas do gina i sie uspokoilas.Swiete slowa,ze jak sie dziecko urodzi to cale "cisnienie" zejdzie a po drodze pelno stresów.
Wlasnie dlatego wole do pracy chodzic,zeby ten czas szybko lecial,bo jak zaczne buszowac po necie,czytac,szukac to do reszty osiwieje.Wiecie ile mi sie siwych wlosów pojawilo ostatnio z tych zmartwien?
 
reklama
zjola- to dobrze, że ziółko się pokazało

kłaczku- gratki, teraz to już tylko czekać na usg

martussia- dobrze, że z dzieciaczkiem wszystko w porządku, leż sobie spokojnie, igrzyska oglądaj i nie martw się



mam pytanie- czy testy z allegro za złotówkę są takiej samej jakości jak te z apteki, zrobiłam kilka wszędzie pojawia się druga bladziutka kreseczka, a ja już się wkręcam że nic z tego nie będzie bo to 25 dc i kreska powinna być ciemniejsza

dodam że mają to być niby te ultraczułe testy
 
Do góry