reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam :-)

Fogia - przykro Mi z Twojego powodu :-(nie wiem co napisać :baffled: może powinnaś zaufać sercu albo poczekać i zobaczyć jak się sprawy poukładają :shocked2::shocked2:

jm80 - trzymam kciuki za diagnozę :tak::tak::happy2::happy2:ładna z Ciebie dziewuszka :sorry2::sorry2:

Gabi - dziekuje za pocieszenie :sorry2::sorry2:

Antilko - ściskam Cię mocno kochana :tak::tak:i przykro Mi z powodu choroby :-:)-( trzymaj się kochana

ewa33 - udanego urlopu i miłego leniuchowania :rofl2::rofl2::elvis::elvis:

AMK - dziękuje że się martwisz o Mnie :sorry2::happy2:a u Mnie wszystko dobrze ;-) kupiliśmy wczoraj samochód od teściów Mojego brata:tak::tak:staramy się teraz o dzidzię :rofl2:oby się udało :happy2: trzymajcie kciukaski :sorry2::sorry2: dobrze że u Ciebie wszystko dobrze i z dzidzią dobrze :tak: kibicuje Ci i wierzę że będzie dobrze :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:buziaczki

ewulka - napewno bedzie wszystko dobrze nie martw się kochana :tak::tak::rofl2::rofl2:

Ikusia - postaraj się niedenerwować i dużo odpoczywaj ;-):tak::tak:

a co wogóle słychać u Asi ?? gdzie się podziewa??pojechała na jakieś wakacje ?? :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
Hej;-)
Tolka23 - jest mi miło,że tak uważasz,ale z bliższa to nie wygląda tak ładnie...
a zresztą same zobaczcie....
Asia7


p.s. dzieło mojego przyjaciela miłośnika fotografii....pozdrawiam Was wszystkie....buziaki
 
Przepraszam Was dziewczyny, że zawracam Wam głowy swoimi problemami zamiast skupić się na tym do czego ten wątek został przeznaczony. Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa.
Ika_s OK czekam na wiadomość mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
jm80 chyba żartujesz. Jesteś bardzo zmysłową kobietą.;-)
cry co u Ciebie?
 
Hej,Fogia,co ty za głupoty piszesz,że zawracasz głowę:baffled: Pisz kochana,zawsze coś doradzimy,a przynajmniej wysłuchamy.Czasem jak się człowiek wypisze,to sam sobie lepiej w głowie poukłada.Raz ten ma kłopoty,raz inny,nie krępuj się,tylko pisz.I oby się ułożyło.
JM,ale Laska piękna jesteś:tak: Taka,ach w sam raz na mamę księcia;-) Swoją drogą,ja też kiedyś (3 lata temu) taka chuda byłam:wściekła/y:
Tolka,udanych staranek:tak:
Ania,co u Ciebie,mało piszesz:eek:
Buziaki dla "reszty":rofl2: Pa.
 
Witajcie moje Drogie Kobiety:-)
Fogia - nawet tak nie myśl,że zawracasz nam głowę...chciałabym umieć znaleźć rozwiązanie na Twoje problemy... wiem jak jest trudno jak się nie ma w drugiej osobie oparcia:-(też wiele łez wylałam...cały ocean chyba...najchętniej to potraktowałabym Twojego męża wstrząsikiem elektrycznym, który przywrócił by go do pionu:wściekła/y: dziękuję za komplement:zawstydzona/y:
Gabi - teraz to ze mnie grubasek jest:-)chociaż te zdjęcia są z poniedziałku;-) Każda z nas jest laska...taka najlepsiejsza na świecie...miłej nocki moje Kochane...:-)buziaki:-D
 
:-):-):-):-)

jm80 - jesteś bardzo ładną :tak::tak::elvis::elvis:

fogia - przecież każda pisze jak ma jakieś problemy i radości ;-);-) od tego tu jesteśmy :rofl2::rofl2::sorry2::sorry2:

Gabi - nie dziękuje żeby nie za peszyć ;-):rofl2::rofl2: :happy2::happy2:

dobranoc kochane

idziemy się starać ;-);-):-p:-p:rofl2::rofl2::elvis::elvis::sorry2::sorry2::happy2::happy2:
 
widze ze u wszystkich idzi w dobrym kierunku
troszke pocztałam was i jak zwykle popłakałam sie
juz chyba tak bedzie zawsze
scickam mocno:)))
a i chciałam sie pochwalic SARUNI WYSZEDł 2 ZABEK DOLNA JEDYNKA:-)
my juz na takim etapie:rofl2:a niedawno łojjjjjjj było ciesko:rofl2:
 
Dzień dobry:-)
agusia9915 - witaj, bo my się jeszcze nie znamy;-) już drugi ząbek?? no ładnie...oby tak dalej:tak:
fogia - mam nadzieję,że tej nocy poduszka była sucha...
tolka23 - dziękuję:zawstydzona/y: a jak starania???:-) ja póki co staram się nie zasnąć przed 23:-D
Dzisiaj jest mój "wielki dzień"...około godziny 19 pan doktor powie mi czy mam w sobie fasolkę czy... też nie... trzymajcie kciuki...
Fogia - dzięki za pozytywne fluidy...mam nadzieję,ze dzisiaj jakos przebiję się przez korki w Krakowie,bo musze po M. podjechać...
Buziaki...miłego dnia moje Drogie Kobiety....
 
Witam Dziewczynki,

No i doczekałam się piątku. Dzisiaj wreszcie idę do mojego lekarza i mam nadzieję, że zrobi fotkę pięknie rozwijającej się dzidzi. W sumie gdyby nie ten cały czas bolący brzuch, to nawet byłoby nieźle. Po dwunastej odbiorę wyniki badań, to też jeszcze coś napiszę.

A tak poza tym to dzisiaj jestem niewyspana. Mój Kajetan (dla niewtajemniczonych: 22-miesięczny kocurek) miał chyba jakiś zły sen i podłapał fazę na pieszczoty i miłość od pierwszej do szóstej. Przytulał się mi do buzi, ocierał się i mruczał. Nie mogłam spać, bo jak go zgoniłam, to pochwili od nowa ocieranie. Teraz śpi mi pod pachą, a ja dopiero chyba w dzień odeśpię. Swoją drogą dawno tak nie miał. Mojego męża nawet nie zaczepił. O co mu chodziło? Może jakaś intuicja? Ale chyba lepiej myśleć,że przypadek, bo zwariuję już z tych nerwów...

jm80- śliczne zdjęcia i modelka. Mnie kiedyś koleżanka studiująca wówczas na ASP zrobiła taką profesjonalną sesję, była wystawa. Fajne to było, no, ale wtedy byłam 7 lat młodsza i 20 kg szczuplejsza. Dzisiaj z żalem patrzę na te zdjęcia i żałuję, że tamta figura dawno poszła w zapomnienie. I znowu mam ochotę wziąć się za siebie, ale przypominam sobie o Maluszku i nici z odchudzania.

agusia9915 - to teraz Dziewczynka marudzi Mamusi, ale gratuluję drugiego ząbka.

AMK, Fogia, Tolka23, Antilka, - Pozdrowionka i buziaczki dla Wszystkich.:-)
 
reklama
Hej,witam.JM i Ika trzyma dzisiaj kciuki:-)
Aga,no no drugi ząbek,w "tym wieku":cool2: oby reszta wyszła bezproblemowo.
Ika,kotek Ci po prostu postanowił zrobić mamusiowy trening:rofl2:
Miłego dnia.Pa.
 
Do góry