reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam.
Ja poroniłam 21 marca tego roku, zabieg wyłyżeczkowania miałam zrobiony dwa dni później. To miała być tylko rutynowa kontrola, a okazała się szokiem. Nic mi nie dolegało i myślałam, że wszystko jest w porządku. to był 10tydz. a rozwój stanął na 8 i serduszko nie biło. W szpitalu powiedzieli mi że za trzy miesiące możemy znowu zacząć się starać.
 
reklama
przytulam mocno nowe aniołkowe mamusie, bardzo mi przykro, to jest przerażające, że tyle z nas musi przez to przejść :-(
codziennie Was podczytuję, ale jakoś nie mam ostatnio weny na pisanie, pierwszą ciążę straciłam właśnie na tym etapie, na którym jestem teraz i jakoś ciężko mi uwierzyć, że tym razem mogłoby być wszystko dobrze. następną wizytę mam w przyszły piątek i ta niewiedza mnie dobija...
przepraszam, że tak marudzę zamiast się cieszyć, ale ten strach jest chyba większy niż radość...
 
Witaj Moniko - ja miałam dokładnie tak samo. Mam nadzieję, że szybko będziesz się cieszyć kolejną ciążą i zdrowym dzidziusiem. Zostań z nami, zawsze to raźniej. szkoda, ze musiałaś do nas dołączyć :-(

Bett - kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
monika witaj bardzo mi przykro zapalam swiatelko dla twego aniolka
[*] faktycznie z dnia na dzien jest nas coraz wiecej:-(
nic nam nie pozostalo jak tylko sie wspierac i probowac dalej.Trzy msc uwazam ze to dobry czas na to by sie uporac z strata.Trzymaj sie i jak bedzie ci zle zawsze mozesz pisac:-)
bett nie martw sie bedzie dobrze mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&
 
witam...codziennie wchodze i widze,ze jest nas coraz wiecej...:wściekła/y::-( smutne to...dzis kolejny dzien nerwowy poprostu porazka w jakim my kraju mieszkamy...ale od poczatq.jestem zarejestrowana w Up jako osoba bezrobotna gdyz przed zajsciem nie bylam nigdzie zarejestrowana,nie mialam pracy wiec ubezpieczenie mialam z urzedu i tak jest do tej pory.co miesiac nosiiłam zwolnienia i bylo git.dzis poszlam zaniesc kolejne i co sie dowiaduje???? ze jesli ktos choruje dłuzej niz 90 dni to zostaje wyrejestrowany z Up,ale kobiet w ciazy to niedotyczyło z wiadomych wzgledow-musza miec ubezpieczenie w ciazy tak?? i wiadomo,ze zwolnien nie przynosza sobie od tak...a dzis sie okazuje,ze weszlo jakies nowe rozporzadzenie,ze teraz mozna wyrejestrowac nawet kobiete w ciazy jesli choruje dluzej niz 90 dni i nikogo to nie obchodzi czy bedzie miala ubezpieczenie czy nie...wiec teraz najprawdopodobniej maz bedzie musial wziasc mnie do swojego ubezpieczenia z pracy,a chcielismy sie ustrzec narazie tego,bo wieksza kase beda mu odciagac od wypłaty...:-( lekarz mi mowil,ze kobiety w ciazy maja tak zwane zagwarantowane ubezpieczenie do porodu...o wlasnie ,a po porodzie juz musza za wszystko zapłacic...:no: i teraz maz bedze muial wziasc mnie do swojego ubezpieczenia i znowu kasy mniej...poprostu to jest jakas paranoja...

as76 ciesze sie kochana,ze juz jest lepiej.angel ja tez kiedys mialam takie dlonie.szczypały,bolały całe poranione i kupiłam mas ALANTAN kosztuje do 10zł rewelacja.polecam.izw kochana gratuluje.

zapalam ****** dla nowych aniolkowych mam...:-(
 
Emka, Ilii, ja lubie latac, choc mam lek wysokosci. Paranoja, co? Ale w samolocie mam pod nogami i wokol siebie tyle zabudowy, a widok za oknem jest na tyle nierealny, ze jakos mi to wszystko pasuje. A najbardziej lubie jak samolot zatacza kregi. Samego schodzenia do ladowania juz niekoniecznie bo mi zawsze uszy dokuczaja, czasem i "mroczki" przed oczami, ale samo latanie jest ok. Marze o prawdziwych turbulencjach... Bo bez nich to nuda. A zaliczylam juz ladowanie awaryjne i bylo fajnie.
IZW, Ty wiesz... :tak:


As, i jest dobrze!! Kurde, jest dobrze!!

Monika, witaj. Masz podobnie jak ja - 10 tydzien, zatrzymany na 8. Wspolczuje. Daj sobie teraz tyle czasu ile potrzebujesz - te 3 miesiace sa dla medycyny, a to Ty decydujesz kiedy jestes gotowa.

Bett, czasem trzeba odpoczac, zdystansowac sie. Nie panikuj - kazda z nas sie bala, a przeciez rodzimy - brak zlych znakow to dobry znak i tego sie trzymajmy. Kiedy USG?

Pakuje Mlodego w chuste i idziemy sie wazyc - skonczyl 3 miesiace i wypada posprawdzac co i jak. Pewnie znowu sie czepia ze za duzy, za ciezki i w ogole.... Czyli ide im mutanta pokazac. :-D
 
Kłaczku - mój też szybko przybierał na wadze i też podobno był za duży, potem znowu był za gruby i o zgrozo za mały, a teraz jest wysoki i chudy :szok:. Tak naprawdę to ciężko stwierdzić co z tych dzieci wyrośnie.
 
karola polityka prorodzinna , chca aby dzieci sie rodzilo wiecej a potem same klody pod nogi ...zkoda wogole gadac...

oj laski jak mnie nawalaja nerki , masakra normalnie , chyba cos urodze:-D
moj mi robi kapiel ciepla ale jak mi nie przejdzie to chyba podjade po jakis zastrzyk , wiec ide sie grzac do wanienki.
zjola musi byc do pary co nie ?wiec terat izw z toba a ktora chetna na wrzesien ze mna? no musze sie tak nastawiac ,nie ma bata!
Klaczku jak ci idzie redukcja wagi?bo widze ze suwaczek stoi
 
Ostatnia edycja:
Zjolus, ja wiem po moim najstarszym. Urodzil sie za duzy, potem rosl za szybko, byl tlusty tak, ze Budda przy nim wygladalby na zamorzonego. Dzis ma 180cm wzrostu i 60pare kg wagi. Karol urodzil sie idealnie sredni, teraz jest na 98 centylu. Pzynajmniej byl 3 tygodnie temu.
 
reklama
Kłaczku - dlatego spoko. Nich tam sobie mierzą i warzą co chcą a my wiemy swoje :tak:.

Anulka - a do lekarza to nie trzeba iść z tymi nerkami, hę?
 
Do góry