reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietka- mam zamiar porobic badanie nie wiem jeszcze jakie :eek:chcialabym trafic na takiego lekarza ktory potraktuje mnie powaznie i doradzi co i jak:tak:

Ja tam lubie latac:-)fajne uczucie:-) start i ladowanie sa najlepsze uczucie prawie jak motyle w brzuchu hehehe
 
reklama
Juz to kiedys na forum pisalam, ale nie jestem pewna czy w tym watku, ale dla wszystkich bojacych sie samolotu polecam film Francuski pocalunek z Meg Ryan. Jak sie chce to sie i da :)
 
babki nie bojcie sie latania, choc moj mowi ze jakby bog chcial zeby ludzie latali to by im skrzydla dal , bo on z tych co nie wejdzie do samolotu, a ja zawsze sie pytam czy w takim razie akumulator tez bog powinien dac , i pedaly itp:-Dchoc pedaly sie pojawiaja:cool::-D
kobietko dumna jestem z Ciebie , dajesz rade i tak trzymaj
Gatto ja bardzo chetnie przylece:-p:laugh2:
no musze przyznac zjolka ze faktycznie izw to czysty berek, teraz kolej na ciebie, ja mysle ze we wrzesniu zaskocze, i nie pytajcie mnie dlaczego tak mysle, skoro nie zachodze przez moja psychike to tak sobie wymyslilam ze to bedzie wrzesien, i moja podswiadomosc dziennie otrzymuje ode mnie sygnaly ze tak wlasnie bedzie, wiem , wiem chore, ale kto powiedzial ze ja normalna jestem;-)
potem was nadrobie , teraz ide na rowerek, musze spalic jedzenie ze swiat.buziaki
aha i nowe aniolki tulam mocno.
 
witajcie:) dziekuje wszystkim za rady bedziemy probowac dzisiaj do apteki i zobaczymy:-)
kobietka22 juz 9 dni kochana GRATULACJE:)
martussia to dobrze ze jak ci jest zle to sobie popłaczesz zawsze jakas ulga.Czasem tak jest ze jestemy bezsilne na to co nas dotyka,pamietaj jestesmy z toba.
agnieszka116 bardzo mi przykro<przytulam>
izw SUPER wiesci nam przynosisz GRATULACJE KOCHANA BARDZO SIE CIESZE:-)
zjola teraz czas na ciebie;-)
gatto uporacie sie z tym problemem niestety sa wredoty na tym swiecie.trzymam kciuki zeby skonczyl sie ten stres byscie mogli spokojnie sie cieszyc mieszkankiem i SOBA.Na nowym na pewno zmajstrujecie bobaska czego z calego serca zycze:*
 
Ostatnia edycja:
Anulka swietny pomysl z tym rowerem:tak:ja dzisiaj nie dam rady ale jutro jak tylko pogoda pozwoli to zasiadam na rydwana albo jaguara jak mowi moja siostra w ruszam w swiat:-D
tylko nie wiem czy siade na siodelko bo po wczorajszej eskapadzie rowerowej moja 'kaska" troche pobolewa;-)mam nadzieje ze zadna katarzyna sie nie obrazi za to ja mam na drugie kaska i nie czuje sie obrazona:-p
 
as76 trzymaj sie kochana jeszcze troszeczke i bedziesz najszczesliwsza mamusia na swiecie:-)
całusek w brzusia:*

elka30 hehe:-D zawsze mozesz podlozyc poduszke i kaska nie bedzie miala juz na co narzekac,
bedzie cieplutko i mięciutko.:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AS buziole! Jeszcze tylko troszeczke, dasz rade, zuch dziewczynka ze grzecznie siedzi w brzuszku.
jestem, wrocilam z rowerka 20km , po poludniu ide znowu , tylko musze czapke termoaktywna kupic bo wzielam od mojego ale jest za duza,Elka moze musi ci twoj wymasowac co by ci przeszlo co? :-DA tak serio to mnie pewnie jutro bedzie bolec hi hi ,
:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka16 to dalas czadu 20km oj ja cie pierdziele:cool: nowym dresiku smigalas?ja juz nie pamietam kiedy jezdzilam na rowerze hehehe:-)ostatnio skakalam na skakance nastepnego dnia myslalam ze mi lydki rozerwie zakwasy jak nic:)
 
Do góry